Jump to content



Aliens: Colonial Marines


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply
Πόσες φουσκάλες;;; :hmm:

Πολλες αλλα και αρκετες χαθηκαν στη διαδρομη :p

πωωωωωωωωωωωω και ο Ridley Scott εβαλε το χερακι του (τροπος του λεγειν)

Το θελω τωραααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Με την ευκαιρια να πω κατι: Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΟ που τo Origin ειναι κλειδωμενο με την τοποθεσια του pc. Το ανοιγω κ ειναι ολα στα Πολωνικα (οκ σχεδον ολα) και δεν καταλαβαινω Χριστο.

Απο εκει και περα, στο Πολωνικο Origin δεν μου το βγαζει. Αλλα υπαρχει σε καλυτερες τιμες σε Pre-order απο καταστηματα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρια να πω κατι: Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΟ που τo Origin ειναι κλειδωμενο με την τοποθεσια του pc. Το ανοιγω κ ειναι ολα στα Πολωνικα (οκ σχεδον ολα) και δεν καταλαβαινω Χριστο.

Απο εκει και περα, στο Πολωνικο Origin δεν μου το βγαζει. Αλλα υπαρχει σε καλυτερες τιμες σε Pre-order απο καταστηματα νομιζω.

wait what?

Απο το EA.COM του λες χωρα και γλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

wait what?

Απο το EA.COM του λες χωρα και γλωσσα.

Χμμμ μεχρι και με support μιλησα και μου ειπαν δεν αλλαζει. Για να ξαναπαω και επανερχομαι. Μερικες επιλογες οπως το μενου οντως αλλαζει αλλα οι πληροφοριες των παιχνιδιων και πως αγοραζεις κλπ ειναι ακομα Πολωνικα. Για να τσεκαρω παλι.. Παντως το λινκ δεν με πεταξε στο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μεχρι και με support μιλησα και μου ειπαν δεν αλλαζει. Για να ξαναπαω και επανερχομαι. Μερικες επιλογες οπως το μενου οντως αλλαζει αλλα οι πληροφοριες των παιχνιδιων και πως αγοραζεις κλπ ειναι ακομα Πολωνικα. Για να τσεκαρω παλι.. Παντως το λινκ δεν με πεταξε στο παιχνιδι.

Στο λεω γιατι αν το Origin κλπ ηταν στα Ελληνικα θα ειχα αυτοπυρποληθει στο Συνταγμα.

US/EN το χω σεταρει.

Link to comment
Share on other sites

Ισως επειδη γενικοτερα δεν εχει να το σεταρεις για Ελλαδα στο ΕΑ (εκει που επιλεγεις περιοχη) ενω η Πολωνια παιζει. Εβαλα UK και γω αλλα τιποτα. Τεσπα, για να μη βγαινουμε και offtopic, εγω εχω κανει προπαραγγελια απο αμαζονα με 25 λιρονια και περιμενω το Φλεβαρη!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Πέφτει τρελό θάψιμο στο Steam...μάπα το καρπούζιον....προσωπικά το περιμένω στο Summer Sales.

ΝS 2 ρε και τα μυαλά στα κάγκελα!:alien:

Υ.Γ. Για το PC δεν έχουν βάλει High Res text και το αποτέλεσμα είναι άθλιο στο PC Port....έλεος με την κουλή Gearbox.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.