Jump to content



Xigmatek Midgard Case


nikchris

Recommended Posts

Εχει κανεις το εν λογω κουτι; link με τιμες απο skroutz και αναλυτικο review απο techpowerup.

Φαινεται καλο και σε καλη τιμη! Το Point of Interest ειναι οτι ειναι ολο μαυρο!!

Εχω το μικροτερο μοντελο της xigmatek:

Xigmatek Asgard οπου στεγαζω το δευτερο pc-fileserver και ειναι τρομερο για low end κουτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγώ πάντος το έχω για το 2ο πισι, και μπορώ να πω πως είναι τζέτ. και ιδίως το μαύρο άσπρο/πορτοκαλι αντιθεση που εχει το κανουν και πολυ όμορφο το βραδυ. ανάλογα τι θα βαλεις μεσα ειναι και αντιστιχα ευρυχωρο. - οι βασεις για τους σκληρους ειναι λιγο ευαισθητες. κατα τα αλλα πολυ καλο..

και φοτο

IMG_1181.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο αυτο να μην τροφοδοτεις τις καρτες γραφικων.. Χρειαζονται απο 2 6πινα η καθεμια και συ δεν εβαλες κανενα . Ασυρματο ρευμα?? :sarcastic:

Το να μην εχει ολοκληρωθεί το setup την στιγμή της φωτογράφισης is not an option????

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο αυτο να μην τροφοδοτεις τις καρτες γραφικων.. Χρειαζονται απο 2 6πινα η καθεμια και συ δεν εβαλες κανενα . Ασυρματο ρευμα?? :sarcastic:

Ακυρο ψιλε... αλλα πραματα ειναι ασυρματα :p

σορρυ για το αργον αλλα ειμαι και λιγο φανταρισταν, οι καρτες δεν ακουμπουν πουθενα, εχει κανα δαχτυλο (δικο μου) απόσταση. οσο για τα καλωδια, οταν την εβγαλα δεν ειχα τελειωσει. απο χωρο ειναι τζετ, εκτος αν θες να βαλεις καμια μαρς ή καμια 5970 χεχε. τις 285 πρεπει να τις χωραει, αν και δεν το εχω δοκιμασει. ιδου και μετα

IMG_1191.jpg

IMG_1190.jpg

IMG_1188.jpg

απο τριξιμο τιποτα, ειναι αρκετα καλοφτιαγμενο κουτι για τα λεφτα του, λογικα 24-25 μαρτη θα ειμαι αθηνα αν θες κανονιζουμε να το δεις..

αυτο που μου αρεσε παντως ηταν πως μπορεις να κρυψεις καλωδια ωραια.

και ναι, τα 2α 6πινα ειναι ιδιοκατασκευη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.