Jump to content



TheLab.gr Battlefield Bad Company 2 TEAMSPEAK (UPDATED)


Nephiλiμ

Ποιον τροπο ingame επικοινωνιας προτιματε.  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Ενα μικρο tutorial ωστε να συνδεόμαστε κατευθείαν στο channel TheLab.gr μεσω teamspeak 3 χωρις να χρειαζεαι να βαζουμε κωδικους κτλ

Ανοιγουμε TS

Ctrl+S

Address: 72.55.159.53

Port: 9988

Nickname: Το nick μας

Πατάμε το tab Μore

Default Channel: TheLab.gr

Channell Password: thelab.gr

παταμε Connect και συνδεόμαστε. Την επομενη φορα απλα με ctrl+s ή connections->connect θα μπουμε με την μια στο channel του TheLab.gr

Link to comment
Share on other sites

είναι επειδή είναι προσωρινό αν βγουν όλοι εξαφανίζεται και πρέπει να ξαναφτιαχτεί... έκανα ξανά.

δεξί κλικ στο channel > edit channel > channel type > Permanent

προφανώς από κάποιον SA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδή μου έχει φάει τα αυτιά ο Νεφ με το TS.. τι του βρίσκετε;

Πέρα από το chat χαλαρά παρεούλα, έχει νόημα μέσα στο παιχνίδι;

TS θα έβρισκα λόγο να παίζει μόνο και μόνο για να μιλάει η ομάδα, αλλά αφού αυτό δεν γίνεται, δεν βρίσκω το λόγο.

Btw μου έσπασε τα νεύρα χθες το ingame voip, το μικρόφωνο μου δεν ένιωθε με τπτ. Ίσως επειδή είχα το Skype ανοιχτό;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εμενα το TS απλά ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ με το μικρόφωνο... βασικά με κανένα μικρόφωνο που κούμπωσα πάνω του, ούτε usb, ούτε των ακουστικών ούτε τίποτα. δεν μου έχει τύχει ποτε πρόγραμμα που να έχει τέτοια issues.

και ενώ το να μιλάς με την ομάδα σου είναι μεγάλο advantage το TS μου έσπασε τα νεύρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.