Jump to content



TheLab.gr Battlefield Bad Company 2 TEAMSPEAK (UPDATED)


Nephiλiμ

Ποιον τροπο ingame επικοινωνιας προτιματε.  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To teamspeak το 3, έχει ήχο κλάσης Skype πλεον...

Επίσης υποστηρίζει 3D sound, που μπορείς να τοποθετήσεις τους παίκτες σε όποια διάταξη θες και να τους ακούς λες και βρίσκονται πραγματικά στον χώρο... Τέλος έχει βελτιωθεί πολύ το Latency...

Επειδή έχουμε στήσει ήδη έναν server TS3 και τον δοκιμάζουμε από την προηγούμενη εβδομάδα, τον συνιστώ ανεπιφύλακτα... επίσης όποιος έχει στο μυαλό του μόνο το TS2, ας το ξεχάσει, δεν έχει καμία σχέση και από ποιότητα ήχου και από interface ή λειτουργίες... όλος ο κώδικας έχει ξαναγραφτεί εξ αρχής...

Edit...: Προσωπικά τώρα, διαφωνώ με οποιαδήποτε έννοια clan, πχ τον server τον έχω με 4 φίλους και παίζουμε μόνοι μας παρέα... για παραπάνω άτομα δεν λέει...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Εγινε BETA testing με Jerry007 και Narta (αν και δεν επαιξε μαζι μας)

Δουλευει μια χαρρρα!

Θα παιξουμε και λιγο με τις ρυθμισεις του και θα εχουμε ακομα καλυτερο αποτελεσμα.

(Give FEEDBACK IF U USE)

Link to comment
Share on other sites

δωστε λιγο τα φωτα σας..

εκανα bookmark το σερβερ που εδωσες..

πριν σας εβλεπα τωρα βλεπω απλα ασχετους σερβερ χυμα..

πως μπορω να τους κρυψω αυτους να μην φαινονται και να βλεπω μονο το δικο μας στη λιστα αριστερα?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης υποστηρίζει 3D sound, που μπορείς να τοποθετήσεις τους παίκτες σε όποια διάταξη θες και να τους ακούς λες και βρίσκονται πραγματικά στον χώρο... Τέλος έχει βελτιωθεί πολύ το Latency...

Αυτό πως το κάνουμε; Λίγο που το έψαξα δεν βρήκα κάτι... :to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Δεξί κλικ στο channel που είσαι και "3D Sound", αλλά πρέπει να έχει κόσμο μέσα για να το δοκιμάσεις...

ultra χρήσιμο στο bf, γιατί απομονώνει τους παίχτες... εμείς που παίζουμε 4 άτομα squad, ξέρω κατευθείαν ποιος μου μιλάει, επειδή τον ακούω εκεί που τον έχω βάλει, οπότε και χαμός να γίνεται από εκρήξεις και να μην ακούω καθαρά την χροιά, ξέρω ποιος μιλάει...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν G15 ή G19 μπορούν να ενεργοποιήσουν από τις ρυθμίσεις του Teamspeak 3 το αντίστοιχο plugin και να εμφανίζεται αυτός που τους μιλάει αλλά και πολλές άλλες πληροφορίες στην οθόνη του πληκτρολογίου (ποιος κάνει join ή φεύγει, μπορεί να γίνει mute του ήχου του Teamspeak ή του μικροφώνου κλπ.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.