Jump to content



TheLab.gr Battlefield Bad Company 2 TEAMSPEAK (UPDATED)


Nephiλiμ

Ποιον τροπο ingame επικοινωνιας προτιματε.  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Τα προβλήματα πρέπει να έχουν να κάνουν με τον server που τρέχει το ts3... μέχρι στιγμής εμείς δεν έχουμε συναντήσει κανένα πρόβλημα...

Όσο γι' αυτό που λες Γιάννη, το καταλαβαίνω απόλυτα... τον δικό μας τον server τον χρησιμοποιούμε για να παίζουμε και για να μιλάμε να λέμε καμιά μλκ, αλλά είμαστε φίλοι χρόνια, οπότε έχει χαβαλέ... από την άλλη αν μπαίνεις μόνο να για να παίξεις, τότε θέλεις το κανάλι να λειτουργεί καθαρά σαν team/squad comm, το οποίο είναι και σωστό... αλλά τι να κάνεις, το chat δεν το γλυτώνεις... :p

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω εμενα το TS απλά ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ με το μικρόφωνο... βασικά με κανένα μικρόφωνο που κούμπωσα πάνω του, ούτε usb, ούτε των ακουστικών ούτε τίποτα. δεν μου έχει τύχει ποτε πρόγραμμα που να έχει τέτοια issues.

και ενώ το να μιλάς με την ομάδα σου είναι μεγάλο advantage το TS μου έσπασε τα νεύρα

Πρεπει να φτιαξεις τις επιλογες σου.... εγω μιλαω με το μικ απο την καμερα μου USB.... ψαξε το στις επιλογες και αν δεν βρεις κατι η θες help στειλε ενα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να φτιαξεις τις επιλογες σου.... εγω μιλαω με το μικ απο την καμερα μου USB.... ψαξε το στις επιλογες και αν δεν βρεις κατι η θες help στειλε ενα πμ.

σου το λέω... δεν βρήκα τίποτα... τα δοκίμασα όλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδες o υπαρχων TS Server ΔΕΝ μας καλυπτει.

Μια τα τραγικα downtime μια το ping που ωρες ωρες ειναι πανω απο 300 μια που σε high load ωρες η ομιλια "σπαει"...

Ε δεν ειναι πραγματα αυτα.

Ψαχνω εναλλακτικες as we speak.

Link to comment
Share on other sites

Πριν σκεφτουμε την αλλαγη προγραμματος,μηπως θα βλεπαμε φως αν απλως αλλαζαμε server?

Εναλλακτικες περιλαμβανουν ευρεση νεου σερβερ και αν ΔΕΝ βρουμε κατι αξιοπιστο σε free νοικιαζουμε καποιον ή κινουμαστε σε αλλη πλατφορμα.

Update

Βρηκα αυτους:http://www.teamspeakhost.com/pricing.php

με 5 $/μηνα 10 slots (δεν χρειαζομαστε περισσοτερα μεχρι στιγμη)

Link to comment
Share on other sites

neph,σημερα που θα ξυνω μεχρι το μεσημερι,μπορουμε να δοκιμασουμε κανα ventrilo αν ψηνεσαι να δουμε πως τα παει...

εγω μεσα για το ανωθεν ποστ...αν και κατι μου λεει οτι θα βγουμε παραπανω απο 10:D

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικες περιλαμβανουν ευρεση νεου σερβερ και αν ΔΕΝ βρουμε κατι αξιοπιστο σε free νοικιαζουμε καποιον ή κινουμαστε σε αλλη πλατφορμα.

Update

Βρηκα αυτους:http://www.teamspeakhost.com/pricing.php

με 5 $/μηνα 10 slots (δεν χρειαζομαστε περισσοτερα μεχρι στιγμη)

Αγορασα ενα δοκιμαστικα για 1 μηνα μολις μου ερθει το email θα μιλησουμε για το στησιμο. Αν ειναι καλος βλεπουμε απο εκει και περα. Περίμενε pm οταν θα εχω νεώτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα δοκιμαστικα για 1 μηνα μολις μου ερθει το email θα μιλησουμε για το στησιμο. Αν ειναι καλος βλεπουμε απο εκει και περα. Περίμενε pm οταν θα εχω νεώτερα ;)

Περιμένω νέα...

Εν τω μεταξύ είμαι ts στο γνωστό μέρος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.