Jump to content



TheLab.gr Battlefield Bad Company 2 TEAMSPEAK (UPDATED)


Nephiλiμ

Ποιον τροπο ingame επικοινωνιας προτιματε.  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Teamspeak 3 Client settings:

Host: ts37.teamspeakhost.com

Port: 8833

Username: το name σας στο Lab

Password: thelab.grbf2bc2

Δημοκρατικα και ομορφα ας ψηφισουμε με πιο τροπο θελουμε να επικοινωνουμε in game.

Και παντα μιλαμε με επιχειρηματα για την επιλογη μας.

costasdr

d3ac0n

FABIAWRC

filthy_dwarf

Gregorypeg1000

jerry007

jpavly

KostasGR

LazyDog2

LevelOwn

ManolisX

shooterakis

SoFGR

Spithas

t3hsofos

tifozif1

tragikos

+Samael+

niksoul

power-fusion

borggr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Teamspeak και από μένα. Το έχω χρησιμοποιήσει αρκετά στο LOTRO και με βόλεψε. Έχω δουλέψει και Ventrilo και Xfire. Το Ventrilo δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε (γενικότερα), το Xfire έχει αργό response time (σαν του MSN περίπου. Δεν σε ακούει αμέσως ο άλλος).

Link to comment
Share on other sites

αν και ακόμα δεν είμαι στο battlefield2 thelab community.......έπαιζα όμως περίπου 4χρόνια με teamspeak και ventrilo.

πρακτικά και μιας και θα παίζετε σε ευρωπαικούς servers και θα είστε όλοι από ελλάδα θέματα ποιότητας voip δε θα έχετε σε κάνενα από τα 2 προγράμματα.

νομίζω όμως οτι αν και είναι λίγο πιο δύστροπο στο setup το ventrilo θα σας βολέψει καλύτερα.

μόνο μείον (αν δε το έχουν φτιάξει ακόμα) είναι οτι στα vista για να βλέπεις με το overlay ποιος σου μιλάει γύρναγε το aero theme σε vista basic.

Link to comment
Share on other sites

Οργανωνόμαστε καλά βλέπω, μπράβο! Με βλέπω να το παρατάω το clan (mein)... :happy:

Oχι οχι.

Δεν θα οργανωθουμε αλα clan μονο για καθαρο χαβαλε.

Clans= no fun

Οποτε μεινε με την Clan σου...

Link to comment
Share on other sites

???????????

------------------------------------------------

Ventrilo και απο μένα! :mobile:

Tο λεω μετα απο εμπειριες 6 ετων.

Ειμαι κατα τοσο απλα.

Αποφασιστηκε απο το community να χρησιμοποιηθει Teamspeak.

Link to comment
Share on other sites

Oχι οχι.

Δεν θα οργανωθουμε αλα clan μονο για καθαρο χαβαλε.

Clans= no fun

Οποτε μεινε με την Clan σου...

Έλεος ρε εσύ κι ο Jaco με τις αντιλήψεις περί clan. :p

Και εμείς για χαβαλέ παίζουμε, δε πάμε για κύπελλο... Απλά οι συγκεκριμένοι δεν έχουν ένα thelab για να παίζουνε παρέα, κάτι το οποίο καταφέρνουν δημιουργώντας κάποιο "clan".

Τέσπα teamspeak ftw, άντε να γουστάρουμε.. :hug:

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε εσύ κι ο Jaco με τις αντιλήψεις περί clan. :p

Και εμείς για χαβαλέ παίζουμε, δε πάμε για κύπελλο... Απλά οι συγκεκριμένοι δεν έχουν ένα thelab για να παίζουνε παρέα, κάτι το οποίο καταφέρνουν δημιουργώντας κάποιο "clan".

Τέσπα teamspeak ftw, άντε να γουστάρουμε.. :hug:

Ελεος - ξεελεος αυτες ειναι, δεν αλλαζουν.

Ενηγουεη ειμαστε εκτος θεματος, η αποφαση παρθηκε απο εσας.

Οποτε μεινετε συντονισμενοι για moar.

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές άκουσα το for fun δεν άλλαξε κάτι με clans. No clan for me, sorry αλλά παίζω για την πλάκα μου. Ένα tag το βάζω για να σπάμε πλάκα, αλλά τίποτα παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές άκουσα το for fun δεν άλλαξε κάτι με clans. No clan for me, sorry αλλά παίζω για την πλάκα μου. Ένα tag το βάζω για να σπάμε πλάκα, αλλά τίποτα παραπάνω..

Κι εγώ για την πλάκα μου παίζω και για να γουστάρω εγώ και ο εαυτός μου. Εάν δω ότι το clan με περιορίζει σε αυτό έστω και 1% θα το αφήσω. Σορρυ για το OT.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.