Jump to content



Από που βάζουμε βενζίνη ?


hayabusa

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Ακετονη δεν πειραζει αν εχει μεσα η βενζινη.

Τα Octane booster τι νομιζεις οτι εχουν μεσα;

Αν ειναι σε μεγαλη ποσοτητα ομως παιζει να παρεις Λαμδρα, καταλυτη και εγκεφαλο στο χερι.

Εχει συμβει σε εναν γνωστο πριν καιρο... Ο μηχανικος ειπε οτι ηταν λογο ακετονης.

Link to comment
Share on other sites

Βαζω απο μια Avin στην μεσογειων που ειναι 100 μετρα προς το κεντρο απο τη μεσογειων-κατεχακη.αρκετα φθηνη και δεν μου φαινεται να ειναι νοθευμενη γιατι δεν εχω προβληματα ουτε στο παπι ουτε στο αυτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από 1/4/2010 υποχρεούνται να εκδίδουν αποδείξεις λιανικής πώλησης οι πρατηριούχοι υγρών καυσίμων για την εμπορία βενζίνης και πετρελαίου καθώς και οι επιτηδευματίες του μητρώου (ΔΙ.ΠΕ.ΘΕ) πωλητές πετρελαίου θέρμανσης.

Αυτό ορίζει εγκύκλιος του υπουργείου Οικονομικών (ΠΟΛ:1032/2010) σχετικά με τη φορολογική μεταχείριση των πιο πάνω επιχειρήσεων, οι οποίες από την 1η Μαϊου 2010 εντάσσονται υποχρεωτικά στη Β΄ κατηγορία τήρησης βιβλίων, ανεξαρτήτως ύψους εσόδων.

ευκαιρία να δούμε τι γίνεται. σήμερα λέω να πάω να το γεμισω ενόψει μινι ταξιδιού την Κυριακή και ειμαι περιεργος. Βtw, λέτε να ειναι τυχαίο το ότι τσίμπησε πάλι 1,2 λεπτά απο χτες ποπυ εφαρμοζεται το μετρο με τις αποδείξεις;

PS: Πέτυχα ΒΡ στο Μοσχάτο χτες να πουλάει με 1.529 την αμόλυβδη; Ρε τι πίνουν και δεν μας δίνουν; :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πάστελ, το πρωί που κατέβενα είχε 3 στην Κηφισίας ψηλά (Κηφισιά, Μαρούσι), και 1 στην Ιπποκράτους που δεν το βλέπεις γιατί μοιάζει με (και είναι) πάργκιγκ που απλά έχει και 1 αντλία.

τιμές φυσιολογικες.

απλά δεν ξέρω αν θα βρείς τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Θεομήτορος και Αγίου Δημητρίου έχει συνεχώς,

διέκοψε για λίγες ώρες σήμερα και ξαναγέμισε στις 5 το απόγευμα.

Χθες περιττό να πω τι χαμός γινόταν από κίνηση, σήμερα πιο νορμάλ τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Θεομήτορος και Αγίου Δημητρίου έχει συνεχώς,

διέκοψε για λίγες ώρες σήμερα και ξαναγέμισε στις 5 το απόγευμα.

Χθες περιττό να πω τι χαμός γινόταν από κίνηση, σήμερα πιο νορμάλ τα πράγματα.

Εννοεις της Avin...

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την λαμπιτοπαρεα! :)

επεστρεψα απο διακοπες και φευγω παλι:happy2:

και επειδη σημερα που γυρισα Γουδη-Ζωγραφου περιοχες δεν βρηκα τιποτις, βενζινη που βρισκω εν Αθηναι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.