Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παρατηρηση 2η:

Μου θυμισε πολυ τη Showdown απο COD 4: Modern Warfare

Πράγματι. Και γω το ίδιο είπα όταν το είδα.

Ναι λες και άλλα όπλα δεν υπήρχαν. Θα κάνω petition για προσθήκη ελληνικής σφεντόνας στο επόμενο expansion.

Εεε νταξ δεν είναι και το πρώτο άκυρο όπλο στο BF, εδώ έχουν το Khaybar (Gay Bar) ΚΗ2002 Iρανικής κατασκευής και προέλευσης, ενώ το πιο άκυρο ήταν στο BC2 το Neostead 2000 (από Ν. Αφρική).

Και η δική μας για όσους δεν το γνωρίζουν ;)

Στην ΕΒΟ κατασκευάζονται Barrett BMG & LMG .50cal

Αυτά είναι ελληνικής κατασκευής μεν, αμερικάνικης προέλευσης δε. Το JNG (σαν τύπος αρχείου εικόνας ακούγεται :p ) από την άλλη:

...ειναι ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ προελευσης και κατασκευης.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πρωι@BAZO:whip:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TQoU0HLt6mE&feature=plcp]Battlefield 3 HAVOC - YouTube[/ame]

edit:modified Magnum?

MP1st – Battlefield 3: Close Quarters Weapon List – Three New Weapons Revealed and a Modified .44 Magnum?

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

VENTOUZA? τα παραλες τωρα!:triniti:

ναι μωρε πλακιτσα κανουμε, παιξαμε 3-4 συνεχομενα round, ετυχε στο τελευταιο στην caspian να βγαλω 16-2 και ειπα γραψω ενα VENTOUZA ετσι για το καληνυχτα :p

Link to comment
Share on other sites

ναι μωρε πλακιτσα κανουμε, παιξαμε 3-4 συνεχομενα round, ετυχε στο τελευταιο στην caspian να βγαλω 16-2 και ειπα γραψω ενα VENTOUZA ετσι για το καληνυχτα :p

Ετσι παιδες αμα ο καθε σερβερ δεν κινειται για χψ λογους να αλληλοστηριζουμε τουλαχιστον τους ελληνικους σερβερ... ειναι κριμα να ειναι αδειοι και να γεμιζουν κατι μετρο 24/7 στο μπακλαντεζ:wall:. εαν βλεπουν κοσμο σε εναν σερβερ τοτε μπουκαρουν ολοι και απο παντου!

Link to comment
Share on other sites

SPAS-12 στο close quarters :inlove:

@wolves ακουςςςςςςςς;

Αυτο μαλιστα.....ωραιο εργαλειο.....

Πως μπορει να σου βγει το ονομα παντως...

Πριν 3-4 μερες τα επιασα στα χερια μου και λυσαξατε...

Καλα με πετσωνατε τοσο καιρο...;;

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορει να σου βγει το ονομα παντως...

Πριν 3-4 μερες τα επιασα στα χερια μου και λυσαξατε...

Καλα με πετσωνατε τοσο καιρο...;;

Έλα γκρινιάρη :p Εγώ να την ξεκλειδώσω θέλω, μετά θα την αφήσω. Είμαι στα 131 από 350 kills... Δεν κάθεσαι και ακούνητος να τα κάνω γρήγορα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λεπον

Μετα και το νεο trailer που ειδαμε εχουμε σχεδον ολοκληρωμενη λιστα

οπλων που θα προσθεθουν (αν θεσουμε ως στανταρτ οτι θα ειναι 10 οπως το B2K)

SPAS-12

ACW-R

L86

MTAR-21

AUG A3

LSAT

SCAR-L

JNG 90

ΤΕΛΟΣ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΛΛΟΝ

M417

Q5SSG.jpg

MP5K

lrodZ.jpg

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Έλα γκρινιάρη :p Εγώ να την ξεκλειδώσω θέλω, μετά θα την αφήσω. Είμαι στα 131 από 350 kills... Δεν κάθεσαι και ακούνητος να τα κάνω γρήγορα :hehe:

Και εγω το ιδιο...

Στα 275 ειμαι...

Καλα να ειστε... ,σημερα, θα τα ξεκλειδωσω ολα :hehe::hehe:

Το SPAS-12 ομως θα γινει μονιμο....

Και το τουρκακι το bolt action ειναι γ@μ@τοοο...

[MENTION=7739]MasterCommander[/MENTION], [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] και [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] θα μας λιανισουν κανονικα με δαυτο... Σουβλατζιδικο...

Στο magnum τι αλλο μενει να βαλουν επανω στα επομενα dlc; Κανα bipod και ext. mag;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.