Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

τωρα τελευταια εχω παρατηρησει οτι σε καποια rounds αν και τα αρχιζω και τα τελειωνω κανονικα, δεν παιρνω battlereport.:p

Ναι όντως δεν το εμφανίζει σε μερικά game. Δεν το κάνει σε όλους !

2 battlereports lost - Forums - Battlelog / Battlefield 3

Οι πόντοι πάντως (kills weapons κλπ) προσθέτονται κανονικά !

Link to comment
Share on other sites

Τα ηλίθια bugs ( μαχαίρι που μετά το 1ο knifing δεν δουλεύει [ λες να θέλει ακόνισμα ? ], defibrillator που δεν δουλεύει ) σκοπεύουνε να τα φτιάξουνε ποτέ οι λαλάκες ?

υ.γ. το Close Quarters θα μαμεί μάλλον, έχει πολύ φάση το game σε close combat ( TDM @ Noshahr Canals π.χ. στα σημεία με τα containers αν είσαι παρανοϊκός σαν εμένα και τρέχεις σαν headless chicken with a gun :D )

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Στο profile μου, μόνο αυτό έχει, αλλά δε σε βλέπω μέσα. Μάλλον άλλο θα λες και από ότι φαίνεται, ούτε εγώ το βλέπω.

ναι, σιγουρα λεω αλλο

δεν θυμασαι το round που παιξαμε στο ιδιο squad εγω, εσυ ο oldboy και ο pittakos?

αν οντως το θυμασαι και δεν μπορεις να το βρεις στο battlelog σου, welcome to the club :p

αν δεν το εχει ουτε ο oldboy ουτε ο pittakos στο battlelog του, τοτε παει να πει οτι δεν το εγραψε για κανεναν.

battlelog εννοω αυτο: post-22844-1416076200,0525_thumb.png

(κανονικα λεγεται "battle reports") :p

το παιχνιδι εγινε εψες περιπου στις 00:30 - 01:00, ισως καποιος αλλος φιλος το βρει (υπενθυμιζω: seine crossing)

Οι πόντοι πάντως (kills weapons κλπ) προσθέτονται κανονικά !

ναι, σωστα! δεν με ενδιαφερει ομως μην χασω τα stats, απλα επειδη ειναι απο τα καλυτερα rounds μου, ηθελα να δω αναλυτικα το SPM, το accuracy, τα team/squad points, το οπλο, ποσους βαθμους πηρα απο το tank κλπ...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ναι, σωστα! δεν με ενδιαφερει ομως μην χασω τα stats, απλα επειδη ειναι απο τα καλυτερα rounds μου, ηθελα να δω αναλυτικα το SPM, το accuracy, τα team/squad points, το οπλο, ποσους βαθμους πηρα απο το tank κλπ...

Ρίξε μια μάτια εδώ http://bf3stats.com/stats_pc/GR_BeNeTToN/reports#rep_32028004 αν και από ότι ξέρω και αυτοί από battlelog τα περνούν !

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια μάτια εδώ http://bf3stats.com/stats_pc/GR_BeNeTToN/reports#rep_32028004 αν και από ότι ξέρω και αυτοί από battlelog τα περνούν !

σωστος, το βρηκα!

Reports - nikos035 - BF3 Stats

2012-05-18 22:17 on The BAZO Union - City Maps Conquest 1000 Tickets - by TheLab.gr - BF3 battle report

ευχαριστω ρε ψηλε! :dirol:

εν τω μεταξυ, το παιδι που παιζαμε μαζι λεγεται ViRaKoS και οχι αυτο που εγραφα πριν :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Είμαι εγώ, αλλά τόση ώρα δε μπαίνεις party να μου πεις ποιός... :...:

Αυτός ο Λύκος χρειάζεται ειδικά μέτρα ώρες ώρες για να μπεί στο party. Προτείνω να φτιάξουμε ενα προγραμματάκι που κάθε φορά που τον κάνουμε invite, να ακούγονται ΚΛΑΡΙΝΑ από τα ηχεία/ακουστικά του :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Λύκος χρειάζεται ειδικά μέτρα ώρες ώρες για να μπεί στο party. Προτείνω να φτιάξουμε ενα προγραμματάκι που κάθε φορά που τον κάνουμε invite, να ακούγονται ΚΛΑΡΙΝΑ από τα ηχεία/ακουστικά του

Και λιγα λες....

Link to comment
Share on other sites

complicatedk.jpg

Πρωτα ειχαμε αυτο το "μαργαριταρι"

pENH8.jpg

Τωρα εχουμε καινουργιο ^

http://www.gamasutra.com/view/news/170507/How_a_mod_put_threeyearold_Arma_2_on_top_of_Steams_charts.php%29

LOL,BF3 Devs, DayZMod for ARMAII(2009)Sales^Roof, but EA/Dice restricts BF3 Mod Tools! - Electronic Arts UK Community

Κριμα που εχω μονο το cd key ..........

aaoylUav.gif

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Η DICE οπως φαινεται μας αγαπει εμας τους πισαδες, και αποφασισε να βελτιωσει το ενσωματωμενο cheat που ειχε το Battlefield 3 και ακουει στο ονομα Colourblind Support.

Με το που ενεργοποιησεις την επιλογη στις ρυθμισεις του βιντεο, παιζεις τελειως αλλο παιχνιδι: ολες οι ενδειξεις του HUD σκουραινουν και γινονται πιο ευδιακριτες. Τα ταμπελακια ονοματων των συμπαιχτων σπανε ματι απο μακρια για να ξερεις που βοσκουνε, το ιδιο και των squadmates. Πλεον, οταν ενας συμπαιχτης πεσει νεκρος διπλα σου, αντι για το αχνογαλαζωπο γενικο κεραυνακι που υποδεικνυει δυνατο revive, εχεις ενα σκουρο μπλε για γενικους συμπαιχτες και ενα κιτρινοπρασινο για squadmates (οποτε πας πλεον ευκολοτερα για τα squad revives, χωρις να χρειαζεται να μαντευεις και χωρις τη μουρμουρα αμα παιζεις με παρεα σε TeamSpeak του τυπου "Γιατι δε με εκανες revive;").

Επισης, αντιπαλοι εντοπισμενοι απο την ομαδα αποκτουν αντι του νεον πορτοκαλιζε ταμπελακιου ενα σκουρο κοκκινο που βγαζει ματι και τους κανει να ξεχωριζουν ακομα και κρυμμενοι σε θαμνο σαν τη μυγα μες στο γαλα (λεγε με ευκολα kills με G3 Holographic απο χιλιομετρα), ενω αυτο το ταμπελακι φαινεται ακομη πριν στριψει ο αντιπαλος τη γωνια, κανοντας τα prefire kills περισσοτερο ευκολα, παρα θεμα αντανακλαστικων οπως μεχρι τωρα.

Συμπερασμα: ΑΝΑΦΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ COLOURBLIND SUPPORT!

Για του λογου το αληθες:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=C-BLVnIQmzc[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εκτος απο τις αλλαγες στα χρωματα των γραμματων δεν ειδα κατι το διαφορετικο ωστε να με κανει να το χρησιμοποιω...

Το ιδιο ευδιακριτα ηταν και πριν τα γραμματα και μεσα απο θαμνους κλπ... και δεν εχουν και αυτα τα εμετικα χρωματα του colorblind...

To colorblind ειναι αν καταλαβα μονο για τα γραμματα ή κανει διαφορα και στα γραφικα του παιχνιδιου;

Στο low που παιζω εγω δεν βλεπω διαφορα... ειδικα στην tehran που με ενδιεφερε, που εχω σταματησει να την παιζω γιατι λογω γκαβομαρας δεν βλεπω τιποτα... Μια μαυριλα βλεπω χωρις να μπορω να ξεχωρισω εχθρους ή συμπαιχτες (αυτους τους βλεπω λογω οτι εχουν τα βελακια απο πανω).:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλο μείον του BF3 η δυσκολία να αναγνωρίσεις τον αντίπαλο από το περιβάλλον, συνηθίζεται με τον καιρό αλλά όταν το είχα αφήσει για 4-5 μέρες και όταν το ξανάρχισα δεν μπορούσα να διακρίνω τίποτα!

Είναι και αυτές οι στολές :TD: (Μου λείπει το κόκκινο μπερεδάκι του γιατρού από BFBC2!)

Δοκίμασα τον fxaa injector και βελτιώθηκε λιγάκι η κατάσταση, θα βάλω και c/b mode να δω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.