Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εμένα όπως σου έλεγα και στο voice δεν έχει κανένα θέμα με πόντους ή unlocks. Τρώει μόνο φρίκη με τα medals που μου τα δινει διπλά. Aπ'ότι φαίνεται είναι εντελώς random και στο τι γίνεται και στο ποιους επιρρεάζει :TD:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όπως σου έλεγα και στο voice δεν έχει κανένα θέμα με πόντους ή unlocks. Τρώει μόνο φρίκη με τα medals που μου τα δινει διπλά. Aπ'ότι φαίνεται είναι εντελώς random και στο τι γίνεται και στο ποιους επιρρεάζει :TD:
Δεν ειναι random, στο ειπα και χθες...κατα τυχη ειδα τα στατιστικα σου εχθες νωρις το απογευμα και τα ξανακοιταξα τωρα....δεν σου εχει δωσει αρκετες δεκαδες kills :suicide:
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα οτι να' ναι κανει...

Αλλα τα εχει δωσει και αλλα οχι...

Στο battle feeds τα δινει κανονικα, αλλα δεν τα περναει στο profile...

Πρεπει παντως οντως να ισχυει αυτο με το famas...

Αργα το βραδυ μαλιστα στον bazo, παιζαμε ενα ματσακι στην noshahr με λιγα ατομα...

Γινοταν πολυ ωραιο παιχνιδακι, μεχρι που μπηκε ενα μ@λ@κισμενο και αρχιζα να trollαρει για να μας σπασει τα νευρα...

Στην αρχη με USAS και C4, μετα με M26 και λιγο πριν το τελος ειχε παρει famas.

Εκεινη την ωρα μου εκανε εντυπωση. Τωρα καταλαβα το γιατι.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα οτι να' ναι κανει...

Αλλα τα εχει δωσει και αλλα οχι...

Στο battle feeds τα δινει κανονικα, αλλα δεν τα περναει στο profile...

Ακριβως αυτο....

Εν τω μεταξυ αν παιξεις σε shotgun/knife server δεν υπαρχει κανενα προβλημα:dots:

Link to comment
Share on other sites

το ξανασυζητησαμε νομιζω πριν καποιες σελιδες. νομιζω οτι το προβλημα βρισκεται στο battlelog και οχι στα πραγματικα στατιστικα του παιχνιδιου. και αυτο το καταλαβαινει κανεις ευκολα αν δει οτι στο bf3stats.com τα χαμενα reports του battlelog υπαρχουνε κανονικα. εκτος αν καποιος εχει παρατηρησει οτι και εκει υπαρχει λαθος, οποτε το προβλημα οντως ειναι μεγαλο (και διαφορετικο απο αυτο που ειχαμε συζητησει)

εγω προσωπικα απο τοτε που ανακαλυψα το bf3stats σπανια κοιταω τα στατιστικα μεσω battlelog. ακομα και αν δεν υπηρχε το προβλημα, ο τροπος που παρουσιαζονται εκει, ειναι πολυ καλυτερος...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμαζα το foregrip στο m16 σήμερα,το οποίο το είχα αφορίσει με το που βγήκε το patch,τελικά βοηθάει αρκετά όταν είσαι supressed και under fire.

Κέρδιζα αρκετές μονομαχίες συγκριτικά με no foregrip.

Όπως τα λέει και ο φίλος μας εδώ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7l2D4bHtF0w]BF3: Why I have been using foregrip off and on post balance/supression patch - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

Όταν η πλειοψηφία στους διάφορους servers (-bazo) δε ξέρει καν τι είναι μαχαίρι, κλασσικό παραδειγμα που σου έρχονται στο μισό μέτρο από πίσω και σε πυροβολάνε αντί να σε μαχαιρώσουν που είναι το λογικό βρε αδερφε :laughing:

Βασικα αν δεν κυνηγαω καποιον συγκεκριμενο ατομο δεν περνω μαχαιρι.

Ειναι αργο,ειναι bugαρισμενο και δεν μου προσφερει κατι,το οπλο ειναι πολυ πιο γρηγορο,και εισαι και ετοιμος αν σου πεταχτει κιαλλος απο την γωνια....

Εξαιρείτε η περιπτωση που θελω ναμαι αθορυβος,και δεν εχω οπλο με silencer.....

Link to comment
Share on other sites

το ξανασυζητησαμε νομιζω πριν καποιες σελιδες. νομιζω οτι το προβλημα βρισκεται στο battlelog και οχι στα πραγματικα στατιστικα του παιχνιδιου. και αυτο το καταλαβαινει κανεις ευκολα αν δει οτι στο bf3stats.com τα χαμενα reports του battlelog υπαρχουνε κανονικα. εκτος αν καποιος εχει παρατηρησει οτι και εκει υπαρχει λαθος, οποτε το προβλημα οντως ειναι μεγαλο (και διαφορετικο απο αυτο που ειχαμε συζητησει)

εγω προσωπικα απο τοτε που ανακαλυψα το bf3stats σπανια κοιταω τα στατιστικα μεσω battlelog. ακομα και αν δεν υπηρχε το προβλημα, ο τροπος που παρουσιαζονται εκει, ειναι πολυ καλυτερος...

Δεν τα δινει ουτε εκει....
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα δινει ουτε εκει....

τοτε ειναι προβλημα!

ειναι σιγουρο ομως; γιατι καποιες φορες το update αργει: ακομα και οταν λεει οτι ειναι updated δεν ειναι και γινεται μετα απο καμποση ωρα...

@ headcrab21: οχι μονο τα λεει καλα αλλα τα δειχνει και καλα. μου αρεσουνε πολυ τα πραγματικα gameplay videos που δειχνουν αυτον που τα τραβαει να σκοτωνεται κιολας και οχι μονο montage με εφε και αργη κινηση που δειχνει μονο τις καλες στιγμες ενος παικτη. με montage και epic music και εφε, και εγω μπορω να φανω σαν βετερανος... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

τοτε ειναι προβλημα!

ειναι σιγουρο ομως; γιατι καποιες φορες το update αργει: ακομα και οταν λεει οτι ειναι updated δεν ειναι και γινεται μετα απο καμποση ωρα...

@ headcrab21: οχι μονο τα λεει καλα αλλα τα δειχνει και καλα. μου αρεσουνε πολυ τα πραγματικα gameplay videos που δειχνουν αυτον που τα τραβαει να σκοτωνεται κιολας και οχι μονο montage με εφε και αργη κινηση που δειχνει μονο τις καλες στιγμες ενος παικτη. με montage και epic music και εφε, και εγω μπορω να φανω σαν βετερανος... :p

Εχω κολλησει απο χθες στα ιδια stats...εχω πάνω απο 4.000 kills με το L85A2 και συνεχιζει να μου δειχνει ~3600...το ιδιο και για το μαχαιρι και για τα υπολοιπα....εχω ξεκλειδωσει για παραδειγμα το kobra για το F2000 πανω απο 5 φορες και συνεχιζω να μην το εχω...και τα kills εννοειται για το F2000 παραμενουν τα ιδια.....

edit: Δοκιμασα σε εναν knife only server και βρεθηκε ενας βλακας που χρησιμοποιησε famas....αποτελεσμα; Πηρα τα @@ μου :boxed:

Πριν

capturemeh.png

Μετα

capture1hq.png

Εχω χασει απο χθες τουλαχιστον 280.000 - 300.000 ποντους και πολλα...παρα πολλα dog tags :mamba:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Εχω κολλησει απο χθες στα ιδια stats...εχω πάνω απο 4.000 kills με το L85A2 και συνεχιζει να μου δειχνει ~3600...το ιδιο και για το μαχαιρι και για τα υπολοιπα....εχω ξεκλειδωσει για παραδειγμα το kobra για το F2000 πανω απο 5 φορες και συνεχιζω να μην το εχω...και τα kills εννοειται για το F2000 παραμενουν τα ιδια.....

oποτε προφανως υπαρχει προβλημα στο παιχνιδι και οχι απλα στο battlelog οπως πριν λιγο καιρο (νομιζω πριν απο το double xp weekend το προβλημα αφορουσε μονο το battlelog και οτι εμφανιζονταν εκει)

και δεν ειδα πουθενα την DICE να λεει οτι θα αποκαταστησει τα χαμενα stats/XP

edit: απο αυτο που βλεπω lazy στα reports σου (και στο battlelog και στο bf3stats τα οποια συμφωνουνε), προκυπτει οτι ενω επαιξες 18:51 λεπτα, εκανες

Kills 24 / Deaths 19 κλπ, ΟΜΩΣ στα γενικα στατιστικα του προφιλ σου προκυπτει οτι επαιξες μονο 2 λεπτα και εκανες 1 kill!!!

αν το πριν και μετα σου ειναι σωστο (και αφορα το metro που επαιξες λιγο πριν) τοτε το προβλημα ειναι πολυ παραξενο: γραφτηκανε στο battlelog ολα σωστα αλλα στα stats σου λαθος! δηλαδη το game σε μετρησε σωστα αλλα για καποιον λογο δεν σου δινει στα general stats αυτο που μετρησε... :p

ρε μηπως παιζεις diablo 3 και σου χακαρανε τον λογ/μο του battlenet, δεν βρηκανε τιποτα της προκοπης και σου κλεψανε τα μαχαιρια και τα dogtags του BF3??? :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα σε εναν knife only server και βρεθηκε ενας βλακας που χρησιμοποιησε famas....αποτελεσμα; Πηρα τα @@ μου

:rofl:

Πριν

Μετα

Πάντως εγώ βλέπω διαφορές στις δύο εικόνες... Στα έδωσε ή όχι...;

Edit: Ok, εξηγεί ο Νίκος από πάνω..

Link to comment
Share on other sites

:rofl:

Πάντως εγώ βλέπω διαφορές στις δύο εικόνες... Στα έδωσε ή όχι...;

Edit: Ok, εξηγεί ο Νίκος από πάνω..

Δεν εδωσε τιποτα George....δεν με βλεπω να ξαναπαιζω μεχρι να λυθει το προβλημα :bye:

Ειναι γενικο το προβλημα λεμε Stats not updating

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν εδωσε τιποτα George....δεν με βλεπω να ξαναπαιζω μεχρι να λυθει το προβλημα

Κι εγώ, με βλέπω για διάλειμμα... Χώρια που θα λιώσουμε πάλι με το CQ, έχω στήσει και το Sniper Elite V2 και δεν έχω βάλει καν την 1η αποστολή...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω γίνει 68 αετοί ίσα με 3-4 φορές...Επίσης ενώ στην αρχική σελίδα του battlelog μου δείχνει αυτό στο προφίλ μου μου δείχνει αυτό...

Να δώ πότε θα το φτιάξουνε γιατί είναι σαν να παίζουμε άδικα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Χμ, ΒΑΖΟ Lazy βαλε KICK στο 1ο kill με FAMAS.

Δεν με κοφτει αλλα κοφτει τους αλλους.

Εγώ πάλι έχω γίνει 68 αετοί ίσα με 3-4 φορές...Επίσης ενώ στην αρχική σελίδα του battlelog μου δείχνει αυτό στο προφίλ μου μου δείχνει αυτό...

Να δώ πότε θα το φτιάξουνε γιατί είναι σαν να παίζουμε άδικα τώρα.

Δεν παιζω για τα stats dude.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.