Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

εγώ τώρα, μετα απο όλα αυτα που διαβάζω,να κάνω τον κόπο να το αγοράσω απο "Ινδία" ή τζάμπα ο κόπος?

(προφανως 50 ευρώ δεν δινω στους αχρηστους..)

Γιωργη για μενα τα 50(αν εχεις να τα δωσεις) αξιζουν και με το παραπανω. Αλλά αυτο ειναι υποκειμενικο....
Link to comment
Share on other sites

απαντηση απο EA....ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ και φυσικα δεν ζητησα refund...

Thank you for contacting Electronic Arts.

I am grateful for giving me an opportunity to review your case. I assure you my support in getting this resolved. I have reviewed your E-mail and I understand that Battlefield 3 - Premium is not showing in your battlelog account.

Please let me clarify that I have checked your account and found that your order was refunded on your request. Therefore, Battlefield 3 - Premium Services are not showing in your Battlelog account. I hope this information helps. If there is anything else we can help you with please let us know.

In case of any questions regarding Electronic Arts games, please feel free to get in touch with us anytime. Alternatively, please visit our extensive knowledgebase online

Link to comment
Share on other sites

50 να είναι οι μέρες τους.

Αν 4 map packs των 4 map το καθένα, συν μερικά οπλάκια και 2-3 οχήματα αξίζουνε 50€ όταν ο βασικός μισθός για το κοινό των games ( νεολαία ) είναι 370€ καθαρά, τότε κάτι δεν πάει καθόλου καλά με την κοινωνία μας.

Μάθανε να ξεζουμίζουνε τον κοσμάκη.

Δεν έχουνε και τόσο τρομερή διαφορά από την IW με τα Call of Duty version 6, 6.1, 6.2 με τα copy paste κτίρια, τα γραφικά του 1999 κλπ κλπ.

Τουλάχιστον οι άλλοι μέχρι πρότινως δίνανε έναν map editor.

To bug με το μαχαίρι τόσο δύσκολος προγραμματιστικός στόχος είναι και δεν το φτιάχνουνε ?

Link to comment
Share on other sites

To bug με το μαχαίρι τόσο δύσκολος προγραμματιστικός στόχος είναι και δεν το φτιάχνουνε ?

Eχει cooldown ρε συ ειπαμε.

To χουν κανει ετσι για να μην συμβαινει αυτο:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FAFAZm6YD90]BFBC2 Knife Spree - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μη σε ακούσω να παραπονεθείς για bugs, χαμένα στατιστικά, crashes, κλπ, γιατί :whip:
Ναι γιατι αν δεν ειχα παρει το Premium δεν θα ειχα bugs κτλ....

Παρτε το αποφαση οτι ειμαστε εν γενει beta testers....τωρα αν αυτο ειναι σωστο ή οχι ειναι μια φιλοσοφικης φυσεως συζητηση που δεν οδηγει πουθενα.....ζυγιζεις τα + και τα - και αποφασιζεις με οτι αυτο συνεπαγεται....

Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι χανεις και το δικαιωμα στο μπινελικωμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eχει cooldown ρε συ ειπαμε.

To χουν κανει ετσι για να μην συμβαινει αυτο:

Νομίζω ότι το cooldown δεν παίζει ρόλο σε αυτό. Πόσο είναι; 2-3"; Δεν υπάρχει μαχαίρωμα σε αυτό το βίντεο που να έγινε σε χρόνο λιγότερο από 3" από το προηγούμενο. Εφέ έχουν δώσει και τίποτα άλλο.

Ναι γιατι αν δεν ειχα παρει το Premium δεν θα ειχα bugs κτλ....

Θα είχες αλλά άλλο να έχεις δώσει 37€ (τόσα έδωσα εγώ για dvd) και να τα διαπιστώνεις, άλλο να τα έχεις διαπιστώσει και να δίνεις άλλα 50€ για να τα απολαμβάνεις για 1.5 χρόνο ακόμα :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το cooldown δεν παίζει ρόλο σε αυτό. Πόσο είναι; 2-3"; Δεν υπάρχει μαχαίρωμα σε αυτό το βίντεο που να έγινε σε χρόνο λιγότερο από 3" από το προηγούμενο. Εφέ έχουν δώσει και τίποτα άλλο.

Ok Τωρα?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=u268fZCRhrM]Battlefield Bad Company 2 - Epic Knife Killstreak - PC Beta - YouTube[/ame]

μην δειτε το βιντεο αν:

Σας αρεσει που οι Ρωσοι μιλανε...Αμερικανικα στο BF3

Σας αρεσει ο ηχος του BF3

Σας αρεσουν τα χρωματα του BF3

Mισειτε να τρωτε μαχαιρια.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Ok Τωρα?

Ναι οκ όσον αφορά στο cooldown. Πάλι όμως δε νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος. Ποιά η διαφορά να τους σκότωνε όλους με το πολυβόλο τη στιγμή που κάθονται σε πρόβατα όλοι εκεί και δεν καλύπτει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Γιωργη για μενα τα 50(αν εχεις να τα δωσεις) αξιζουν και με το παραπανω. Αλλά αυτο ειναι υποκειμενικο....

δεν ειναι θεμα,αν τα εχω ή οχι.. νομιζω οτι αγοράσαμε το game κάτω απο 35€ και μας ζητάνε τωρα για μερικά maps και weapons 50 ολόκληρα ευρώ! εξωφρενικό τουλάχιστον..

το θέμα είναι ότι λογω φόρτου εργασίας δεν μπαινω αρκετά πλεον οπως παλιά..21 ευρω απο Ινδία τα εδινα ,τα 50 ευχαριστω δεν θα παρω...

βέβαια ετσι όπως πανε τα πραγματα,ισως να έχω αρκετο "ελευθερο" χρονο σε κανα μηνα απο τωρα..:hang3:

το Ινδικο κόλπο οδηγει τελικα σε μαζικο refund και αποδεικνύεται ακυρο? το thread με τις οδηγιες το εφαγε η τρυπα και δεν το βρισκω?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3150]sofix[/MENTION] αυτο σου λεω βρε καμαρι μου....ειναι υποκειμενικο....για μενα που καιγομαι καθε μερα online τα αξιζει, για σενα που εισαι μια ετσι μια αλλιως ισως να μην αξιζει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Τελος το premium απο Ινδια.

Ο λογος?

Σχεδον διπλασιασμος της εκει τιμης.

Shame on EA for Incr - Forums - Battlelog / Battlefield 3

Φυγαμε Βραζιλια λοιπον!

edit:

thanks [MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654348048941982/

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Τελος το premium απο Ινδια.

Ο λογος?

Σχεδον διπλασιασμος της εκει τιμης.

Shame on EA for Incr - Forums - Battlelog / Battlefield 3

Φυγαμε Βραζιλια λοιπον!

Λογικό, έτσι γλιτώνει και τις λύσεις φίλος/γνωστός/vpn κλπ.

Brazilian VPN λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Τρελά framedrops σε Ziba Tower. Επειδή το παθαίνω μόνο στη ziba όμως, υποθέτω ότι δεν είμαι ο μόνος?

Οχι.Δες στο φορουμ του BF τι σκατοπλημμυρα πεφτει.

Γενικα απο optimization τα new maps ειναι για καρπαζιες.

Εκει που ειμαι στα 120 καρφωτα πεφτει στα 30-40!

Link to comment
Share on other sites

Ισως κατι να παιζει με την απΑΤΙ , εμενα σολα τα CQ maps βγαζει 80-125fps το μπρικι

Για 16 παικτες λεω παντα, δεν εχω δοκιμασει 32αρη και ουτε θελω :p

Παντως η παρομοιωση με το cod ειναι λιγο υπερβολη, τα maps ειναι κλειστα αλλα τουλαχιστον παιζει destruction, επισης οι χωροι ειναι αρκετα μεγαλοι σε εκταση και με πολλα επιπεδα, εβλεπα τα βιντεο και νομιζα οτι θα παιζαμε καμια poolday σε HD.

Στα + ειναι οτι συνηθως επικρατει ΝΕΚΡΑ, δεν ακους ουτε σκυλο να γαβγιζει ουτε βουητα ουτε τπτ, οποτε το wallhack λειτουργει μια χαρα :p

Επισης τα περισσοτερα guns εχουν ενα σεβαστο ποσοστο recoil και spread ενω δεν παιζουν χαζοperks και killstreak awards, αυτο που σιγουρα δεν με ψηνει ειναι να παιξω sqdm στα CQ map αφου δεν παιζει οχημα, απτην αλλη gun master και domination μια χαρα μου φαινηκαν στην πραξη :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.