Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Η ιστορια εν ολιγης 3 ατομα εχουν το θεμα, 2 διαφορετικες καρτες ιδιο address-proxy ολοι.

2 αγοραζουν με την ιδια καρτα ιδιο proxy ιδια στοιχεια σπιτι κτλ χανονται και

στους 2 τα premium μενει το QC DLC στον εναν λενε οτι εκανε refund στον αλλο

οτι ειναι bug στο battlelog παιζουν κανονικα ομως σαν premium.

Στην τριτη περιπτωση τον κατηγορουν για fraud (απατη) αλλα δεν λενε λογο η κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος απότομα frame drops στις καινούριες πίστες ή είμαι μόνο εγώ;Επίσης CQ+64 άτομα = απόλυτος μαζοχισμός...

I do...

Βασικα εχω γενικα μειωμενα fps σε σχεσει και με vanilla & B2K....

AMD 1055

AMD 5850

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορια εν ολιγης 3 ατομα εχουν το θεμα, 2 διαφορετικες καρτες ιδιο address-proxy ολοι.

2 αγοραζουν με την ιδια καρτα ιδιο proxy ιδια στοιχεια σπιτι κτλ χανονται και

στους 2 τα premium μενει το QC DLC στον εναν λενε οτι εκανε refund στον αλλο

οτι ειναι bug στο battlelog παιζουν κανονικα ομως σαν premium.

Στην τριτη περιπτωση τον κατηγορουν για fraud (απατη) αλλα δεν λενε λογο η κατι αλλο

:o να αγχωνόμαστε ; στο battlelog το έχετε γράψει; ή έχετε βρει παρόμοια ;

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654348064089615/

και δείτε αυτό:HateB- I also lost Premium after updating/downloading CQ. I didn't use proxy so that can't be the reason.

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

κατι μου βρομαει και δεν ειναι τα ποδια μου!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

το battlelog.exe σταματησε να λειτουργει !

Τι σκ@τ@.....

Μου πηραν καλα καλα τον πενηνταρικεα και μου κανουν μαλακιες!!!

Αρε για τα μπαζα ειναι η εταιρια!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι Premium εδω και μερες μεσω ινδιας και σημερα δεν ειμαι premium και εχω ανοιχτο το CQ....εστειλα email στο support και σε καμμια εβδομαδα πιστευω να μου απαντησουν....δεν βγηκε αδικος η χειροτερη εταιρια ευγε..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει σαν χώρα στο προφίλ του την Ελλάδα και να μην του έχει γίνει άρση του Premioum?

Επίσης, σε εσάς που έχετε το CQ και σας έχει γίνει refund, πόσο τελικά σας το έχει χρεώσει? 15€ ???

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει σαν χώρα στο προφίλ του την Ελλάδα και να μην του έχει γίνει άρση του Premioum?

Επίσης, σε εσάς που έχετε το CQ και σας έχει γίνει refund, πόσο τελικά σας το έχει χρεώσει? 15€ ???

Εγω ειμαι κανονικα ακομα,και μαλιστα στην παραγγελιά εβαλα οτι ναναι σε στοιχειά,εκτος απο ονοματεπωνυμο,επισης δεν αλλαξα ποτε εθνικοτητα σε Ινδος....

Μαλλον καποιο προβλημα με απο τι δικη τους μερια ειναι,αφου ακομα και απο αυτους που ακυρωθηκε το premium,το CQ ειναι ενεργοποιημενο απο σημερα....

Link to comment
Share on other sites

I do...

Βασικα εχω γενικα μειωμενα fps σε σχεσει και με vanilla & B2K....

AMD 1055

AMD 5850

Και εγώ την 5850 έχω και εκεί που παίζω με ~60 frames πέφτει για λίγο στα 25-30.Δοκίμασα και όλα low αλλά τίποτα.Μπας και είναι θέμα των amd γιατί και στο battlelog που κοίταζα οι περισσότεροι που είχαν framedrops είχαν amd...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει σαν χώρα στο προφίλ του την Ελλάδα και να μην του έχει γίνει άρση του Premioum?

Επίσης, σε εσάς που έχετε το CQ και σας έχει γίνει refund, πόσο τελικά σας το έχει χρεώσει? 15€ ???

εγω το ειχα κανει ινδικο το προφιλ και στο οριτζιν και στην ea.com

το ξαναγυρισα ελληνικο αμεσως μετα την αγορα (με πραγματικο ονομα και πραγματικα ινδικα στοιχεια - εννοω οτι υπαρχουνε στο δελχι σε ενα γυμναστηριο... :p) και ειμαι OK.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτοί που φάγανε ban είναι αυτοί που χρησιμοποίησαν τα στοιχεία που έλεγε στον οδηγό του ο Orion? (όπως εγώ :red:)

Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν καμιά 30αριά αγορές με τα ίδια στοιχεία...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτοί που φάγανε ban είναι αυτοί που χρησιμοποίησαν τα στοιχεία που έλεγε στον οδηγό του ο Orion? (όπως εγώ)

Φαντάζομαι ότι θα υπάρχουν καμιά 30αριά αγορές με τα ίδια στοιχεία...

Εγώ έβαλα στοιχεία πελάτη μας... :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα στοιχεία πελάτη μας... :whistle2:

Άρα εκεί πιστεύω είναι το πρόβλημα!

Πιστεύω πως όποιος το αγόρασε με τα στοιχεία του οδηγού ή τέλος πάντων με στοιχεία που έχουν χρησιμοποιηθεί για πολλαπλές αγορές banαρίστικαν.

Link to comment
Share on other sites

Double XP event this weekend!

What: Double XP event to celebrate the launch of Battlefield 3: Close Quarters

When: 00:01 AM PDT June 16th – 11:59 PM PDT June 17th

Formats: All

Criteria: All players, both Premium and non-Premium members

Servers: Any ranked server

Game modes: Any

Maps: Any (including base game, Back to Karkand, and Close Quarters)

What: Double everything!

Double XP event this - Blog - Battlelog / Battlefield 3

θα ανεβει η αποχη στις εκλογες λεμε :p

Link to comment
Share on other sites

κατι μου βρομαει και δεν ειναι τα ποδια μου!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

το battlelog.exe σταματησε να λειτουργει !

Τι σκ@τ@.....

Μου πηραν καλα καλα τον πενηνταρικεα και μου κανουν μαλακιες!!!

Αρε για τα μπαζα ειναι η εταιρια!

ακυρο, εστρωσε μονο του....ειμαι και παλι online με CQ:banging::banging::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

Άρα εκεί πιστεύω είναι το πρόβλημα!

Πιστεύω πως όποιος το αγόρασε με τα στοιχεία του οδηγού ή τέλος πάντων με στοιχεία που έχουν χρησιμοποιηθεί για πολλαπλές αγορές banαρίστικαν.

Δεν ισχύει... Οι [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION], [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] και [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] έβαλαν διαφορετικές μεταξύ τους και όχι του οδηγού.

Link to comment
Share on other sites

Πήρανε όντως όμως refund ?

Και πως θα σταθεί νομικά στην Αμερική τουλάχιστον η εταιρία κάνοντας μονομερές refund δίχως να έχει ρωτήσει τον πελάτη και μάλιστα επιστρέφοντας του ( σας επέστρεψαν όντως τίποτα ) μόνο ΤΜΗΜΑ του ποσού κρατόντας το CQ ΠΑΛΙ ΔΙΧΩΣ να ρωτήσουνε ?

Μπάζει από παντού, και αν τους πάει Αμερικάνος δικαστικά αρχικά στο small claims court κερδίζει στην στιγμή δίχως πολλά πολλά.

Καλύτερα όσοι έχετε πρόβλημα με το Premium να ΜΗΝ μπείτε καθόλου σε EA / Origin chat αρχικά.

Αφήστε το 2-3 μερούλες.

Αν δεν το δείτε να σας ξαναεμφανίζεται το Premium τότε μπείτε live support και ζητήστε τον λόγο γιατί δεν υπάρχει.

Αν σας λένε κάθε φορά διαφορετικές βλακείες χώστε κανά μπινελικάκι σαν Ελληναράδες που είμαστε να το φχαριστηθούμε, και μετά μπορούμε να τους κάνουμε και μια κωλοφεράντζα στα gaming reviews sites & forums/facebook.

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.