Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Έτσι λέω....τώρα που θα πάω σπίτι θα σου πω με σιγουριά....

Εσυ, ο Wiz και ο Λύκος είστε ακόμα. Εγώ, Λεώ και Γκρίσος POYL@...

Είχες δίκιο, η ScrapMetal γ@μ@ει ασύστολα!!!

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Εσυ, ο Wiz και ο Λύκος είστε ακόμα. Εγώ, Λεώ και Γκρίσος POYL@...

Εγώ πάντως, έχω αφήσει το region India στο profile μου. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο... Επίσης ο Lazy, το πλήρωσε κανονικά, οπότε αν έχει να κάνει με την π@στιά, θα μείνει premium

Δείτε τις κάρτες σας. Αν σε έκανα refund 1€ και κάτι ψιλά, ίσως κράτησαν τα 19.99€ για το CQ και σας δώσουν τα ρέστα από τα 21€ του premium...

Ελπίζω όχι...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις αρνητικές. Με το suppression effect στην ουσία παίζεις συνεχόμενα με θολούρα, δεν μπορείς να κρυφτείς πουθενά με αποτέλεσμα άμα σε δει ο άλλος πρώτος να μην έχεις ελπίδα όχι να τον ρίξεις, αλλά ούτε και να ξεφύγεις!

Ενδιαφέρον μου φάνηκε το gun master, αλλά ισχύει ότι και παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

παντως καλυτερα απο το metro ειναι, με το σκεπτικο οτι δεν υπαρχουνε (μαλλον) chokepoints. και πιθανοτατα δεν θα υπαρχει και baserape.

ακομα και το conquest ειναι σχεδον διαφορετικο mode, με το σκεπτικο οτι οι σημαιες παιρνονται τοσο γρηγορα που αλλαζει κατα πολυ η φιλοσοφια του παιχνιδιου.

συμφωνω με την θολουρα του hurin (αν και δεν με πειραζει, ετσι κι αλλιως θολός παικτης ειμαι, εχω συνηθισει :p) και επαιξα μονο ενα ματς σε 16αρη σερβερ, φανταζομαι στους 32 παικτες θα γινεται των fuzztones το καγκελο... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Όσοι χάσατε το Premium είναι θέμα του Battlelog μάλλον, μην αγχώνεστε πρόωρα και άδικα.

Βρε ξερολα μιλησα με EA SUPPORT και μου παν οτι "ζητησα refund" που προφανως ΔΕΝ εκανα.ΑΚΑ δεν ισχυει αυτο που λες .

Link to comment
Share on other sites

Βρε ξερολα μιλησα με EA SUPPORT και μου παν οτι "ζητησα refund" που προφανως ΔΕΝ εκανα.ΑΚΑ δεν ισχυει αυτο που λες .

Και τι σου είπανε ( αν τους είπες ) ότι δεν ζήτησες refund ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως παίχτηκε τίποτα με τους κωδικούς από τον proxy ?

και για να πω και την αλήθεια και πίσω να το πάρουν δεν θα με χαλάσει μετά από 10 λεπτά που έπαιξα !

Έγινε επεξεργασία από benetton
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.