Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σε τι πραγμα?

Εβγαλε η nubisoft παιχνιδι που κανε τις πωλησεις του BF3 και δεν το ξερω?

Hello ?

Στα bugs και την noobia που με κάθε patch έφτιαχναν μισό πράγμα και χάλαγαν 30.

Αυτά που βλέπουμε στο BFBC2 & BF3 είναι ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Αν υπήρχε ένας αντίπαλος για το BF3 σε στυλ UT ( εννοώ την ποιότητα των Unreal Tournament ) δεν υπήρχε περίπτωση να συνέχιζε να το παίζει κόσμος.

Τώρα αυτό παίζει μπάλα μόνο του σε αυτή την κατηγορία, οπότε ο περισσότερος κόσμος λέει "something is better than nothing".

Τι και αν το μαχαίρι την 2η φορά ντρέπεται και δεν δουλεύει.

Τι και αν σκοτώνεις με smoke grenade πετώντας την όπου να ναι και να σκάει όπου να ναι ( να πείς πως την σπας στην μούρη του άλλου στα 5-10-15 μέτρα, να πείς ok ).

Το netcode τους ασχολίαστο.

Η γκάφα με τον φακό και το εφφέ του την ημέρα... χαχα απλά epic :D

Το τρομερό spawning στο SQDM ?

Αυτά τα πράγματα αν ήτανε ποδοσφαιράκι θα ήταν το αντίστοιχο με το να παίζει η άλλη ομάδα με 15 παίχτες και ένας από αυτούς να ήταν και ο διαιτητής!

Μην λες για πωλήσεις, γιατί το γεγονός ότι πουλάει το Call of Booty 4 ver 4 αρκεί για να αποδειχθεί ότι οι πωλήσεις δεν λένε τίποτα ( μιας και οι περισσότεροι καταναλωτές είναι ΖΩΑ ).

Link to comment
Share on other sites

Hello ?

Στα bugs και την noobia που με κάθε patch έφτιαχναν μισό πράγμα και χάλαγαν 30.

Αυτά που βλέπουμε στο BFBC2 & BF3 είναι ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Αν υπήρχε ένας αντίπαλος για το BF3 σε στυλ UT ( εννοώ την ποιότητα των Unreal Tournament ) δεν υπήρχε περίπτωση να συνέχιζε να το παίζει κόσμος.

Τώρα αυτό παίζει μπάλα μόνο του σε αυτή την κατηγορία, οπότε ο περισσότερος κόσμος λέει "something is better than nothing".

Τι και αν το μαχαίρι την 2η φορά ντρέπεται και δεν δουλεύει.

Τι και αν σκοτώνεις με smoke grenade πετώντας την όπου να ναι και να σκάει όπου να ναι ( να πείς πως την σπας στην μούρη του άλλου στα 5-10-15 μέτρα, να πείς ok ).

Το netcode τους ασχολίαστο.

Η γκάφα με τον φακό και το εφφέ του την ημέρα... χαχα απλά epic :D

Το τρομερό spawning στο SQDM ?

Αυτά τα πράγματα αν ήτανε ποδοσφαιράκι θα ήταν το αντίστοιχο με το να παίζει η άλλη ομάδα με 15 παίχτες και ένας από αυτούς να ήταν και ο διαιτητής!

Μην λες για πωλήσεις, γιατί το γεγονός ότι πουλάει το Call of Booty 4 ver 4 αρκεί για να αποδειχθεί ότι οι πωλήσεις δεν λένε τίποτα ( μιας και οι περισσότεροι καταναλωτές είναι ΖΩΑ ).

Μου θυμίζεις τους κριτικούς κινηματογράφου...

πάντα θα βρούν κάτι για να κράξουν, και ποτέ, ποτέ δεν θα μπορέσουν απολαύσουν μια ταινία ;)

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζεις τους κριτικούς κινηματογράφου...

πάντα θα βρούν κάτι για να κράξουν, και ποτέ, ποτέ δεν θα μπορέσουν απολαύσουν μια ταινία ;)

Δεν είναι όλοι για να βγάζουνε ταινίες...

Εσύ μπορεί να δέχεσαι να πατάει ο άλλος το Q και λόγο bug να ψοφάς στο άσχετο, άλλος όχι.

Για βρές τέτοια πράγματα στο multiplayer του Unreal Tournament 3.. ή έστω στο Crysis 2.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελουσ μια αλλαγη!

Ειχα καταντησει κουραστικο το Τeam Deathmatch!

Προσωπικα το mode που μου αρεσει περισσοτερο ειναι η εναλλαγη TDM & conquest:big_boss:

Τις επόμενες 2 εβδομάδες έχει μόνο close quarters maps & modes....αμιιι :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Γαμώτο και εγώ αύριο φεύγω για 3 μέρες εκτός για δουλειά...

Θα δω μήπως ανοίξει και δω λίγο τις πίστες τα ξημερώματα...

:hang3::rant::tomato::hang2::weep::weep::weep:

Αυτό εδώ που μου έβγαλε πριν λίγο ισχύει; Είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ να μπω τώρα να δοκιμάσω...

cqopen.png

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με το log in στην μ*****λοεταιρία αυτή την στιγμή ?

Προσπαθώ να πάρω το BF3 για το ξαδερφάκι μου αλλά το store.origin.com δεν την παλεύει και στο login βγάζει unexpected error occured, try again later...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με το log in στην μ*****λοεταιρία αυτή την στιγμή ?

Προσπαθώ να πάρω το BF3 για το ξαδερφάκι μου αλλά το store.origin.com δεν την παλεύει και στο login βγάζει unexpected error occured, try again later...

Εδώ όλα οκ! Κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι λετε 'σεις αλλα εγω ακομα παλευω το ριμαδοκιλλ με το EOD.

To αστειο ειναι οτι, εχθες εχω κολλησει πανω σε ενα αρμα το EOD, το εκανα disable και πριν προλαβω να κανω τo kill, καποιος με μαχαιρωσε!

Ξενέραααααααααααααααα, κοντεψε να φυγει το πληκτρολογιο απ το παραθυρο!:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

@KostasNK τωρα που μπηκα και εγω στο battlelog πηγα να κανω Join αλλα μου εβγαλε μυνημα οτι πρεπει να κατεβασω το expansion pack close quarters ..πηγα για ενημερωση στο origin αλλα τπτ.. τι παιζει ? μετα τις 12/6/2012 02:00 θα μας αφησει?

ο σερβερ που ειδα και εγω ηταν αμερικη..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.