Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

το MG 36 γιατί στον πάτο;;; νομίζω ότι έχει χαμηλό recoil και καλο rof. Δηλαδή μου φαίνεται πολύ καλύτερο από όλα τα άλλα που αναφέρεις.

Το δοκιμασες προσφατα ή το θυμασαι πως ηταν το Δεκεμβριο?

Τρελο και ατσαλο recoil - ενω δεν ειχε παλια

Δεν παιρνει extended -ενω επαιρνε

Απαιτει χεβι μπαρελ για να κανει οτι κανει ενα RPK πχ

Το μονο καλο του ειναι το ROF και το reload time

Αλλα απο εμενα το οπλο εφαγε ενα μεγαλο Χ.

-και απο τον μεγαλυτερο λατρη του [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] εφαγε φαντασου....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

εξ αιτιας της συμβουλης σου πηρα σε αυτο το round 2 nemesis ribbons και 2 combat efficincy ribbons

το G3A3 με το HB ειναι απλα κτηνος. top predator of the BF3!

επλιζω να μην ειναι glitch και να μην φαω κανενα ban για cheating με τοσα headshots και 2 hit kills!

ευχαριστω ρε φιλε! [respects]

Λογικον Νικολα

Αν δεις τα νουμερα (και τα δυο με Heavy barrel)

E01tA.jpg

To G3A3 εχει πιο πολυ supression

Mισο spread (σε ADS) οταν εισαι σταθερος -οταν κινεισαι καλυτερα μην πυροβολησεις καθολου που λεει ο λογος-

Μικρο side to side recoil 0.2 και δεξια και αριστερα (ισοποσο) με μονο προβλημα το αυξημενο Vertical Recoil που με βολες 3-4 σφαιρων ειναι ευκολα ελεγχομενο.

Παρατηρησε επισης οτι το G3 πιανει minimum damage στα 90(!) μετρα ενω το ΑΝ-94 "πεφτει" στα 75 μετρα - οπως και ολα τα Assault Rifles.

Kαι μην ξεχνας οτι εχει και 7.62 σφαιρες που η μια σφαιρα του οποιαδηποτε rifle (25) αντιστοιχει σχεδον στο MINIMUM του G3 (22)

Τα "κακα μαντατα" ειναι:

Μικρος γεμιστηρας

Πολυ vertical recoil

Σε HIP απλα βαρας μονο οταν ειναι αναγκη

Ποτε δεν αδειαζεις ολο το γεμιστηρα για reload

Χαμηλη ταχυτητα σφαιρας - ΑΚΑ ποτε μην βαλεις supressor-

Για πιστες μικροτερων αποστασεων δοκιμασε και Flash Supressor.

Μαζευει πολυ το recoil του αλλα χανεις το range.

Link to comment
Share on other sites

παντως διαμαρτυρομαι (επισημα :p) που ο bazo εχει καταντησει σχεδον αποκλειστικα TDM server (μην πω only CANALS TDM server...) :p

το BF3 μετατραπηκε απο PTFO σε WTFO? (What's The Faqin Objective?) :p

και ο αλλος να μπαινει engineer σε mode χωρις οχηματα για να βαραει στην τυχη smaws και RPGs στα containers...?

im so glad to be a n00b (after all...) hehehehe

@ old_boy:

και παλι ευχαριστω λεωνιδα! επαθα πλακα, ειχα δοκιμασει το heavy σε καποια οπλα αλλα ποτε στο G3A3. εχεςι δικιο, ειναι ξεκαθαρο απο τα stats...

θα το δοκιμασω και στο αλλο τερας του παιχνιδιου, το scar του μηχανικου!

εχεις δικιο για τα cons του οπλου, απλα το damage του ειναι τοσο κτηνωδες που τα ξεπερναει IMO. :)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που αυτό το καιρό δεν είμαι στο κανονικό μου PC αλλά σε ένα laptop (το οποίο φυσικά δε παίζει το BF3) αν κάνω την αγορά μπορώ να το ενεργοποιήσω κανονικά και όταν πάω στο PC μου να καταβάσω τα patch/dlc ή καλύτερα να περιμένω όταν θα μπορώ να είμαι στο PC μου;

Link to comment
Share on other sites

Το ΤDM μπηκε για να γινει populate o BAZO -ειχε και μπαλα μου ειπανε-

Το ΣΚ θα ειναι FULL Conquest - [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] ακουει?

Νταξει και γω εσπασα νευρα κοσμου με το M320 αλλα ηθελα το κουμπουρι

Παει και αυτο.

Μ320 ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

oχι μονο αυτο λαμπρο, δεν δειχνει (πια) καν ποια πιστα παιζεται σε εναν σερβερ οταν πας να κανεις login...

mercy ρε DICE !!!1!!!1!!one!!1!!!one!!!!1!1

ειχα σημερα μονο 4 connections lost (οσα ειχα ολους τους προηγουμενους μηνες συνολικα) και το νεο μηνυμα που παιρνω μολις τωρα που παω να κανω login:

Could not communicate with running game. Please make sure it was not launched outside of the web.

ειναι τοσο χαλια που τελικα εχει πλακα... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

H spas 12 μου φαίνεται δεν πιάνει μια μπροστά στην 870, το L86 από support μου φάνηκε πολύ βολικό...

Fixed! Βασικά όπως τη βλέπω τη δουλειά θα γίνει το νέο MG36. Και όποιος πιστεύει πως το MG36 αξίζει σαν όπλο απλά μου δείχνει ότι ούτε που ασχολήθηκε με το όπλο όταν βγήκε το game. :nada:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που αυτό το καιρό δεν είμαι στο κανονικό μου PC αλλά σε ένα laptop (το οποίο φυσικά δε παίζει το BF3) αν κάνω την αγορά μπορώ να το ενεργοποιήσω κανονικά και όταν πάω στο PC μου να καταβάσω τα patch/dlc ή καλύτερα να περιμένω όταν θα μπορώ να είμαι στο PC μου;

Το ίδιο πράγμα είναι ! Κάνεις την αγορά και το κατεβάζεις σπίτι σου η κάνεις την αγορά μετά από το σπίτι σου!

:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι παιζει με το Origin σήμερα? Μου πετάει αυτό το μήνυμα...

Και με συνδέει offline και δεν μπορώ να παίξω. :wassat:

Μετά τα τελευταία updates πρώτη φορά μπαίνω σήμερα, έχασα κάτι?

38567773.jpg

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τι παιζει με το Origin σήμερα? Μου πετάει αυτό το μήνυμα...

Και με συνδέει offline και δεν μπορώ να παίξω. :wassat:

Σε έμενα είναι οκ !Δοκίμασε ποιο μετά ….. μάλλον είναι το κλασσικό πρόβλημα τις Origin!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Έκανα unistall το origin και πάλι install και όταν πάει να τρέξει μου πετάει μήνυμα "Could not connect" An internet connection is required to update origin.

Στο battlelog συνδέομαι κανονικά.

ΈΛΕΟΣ με τα updates τους, φτιάχνουν κάτι και χαλάνε κατι άλλο ΉΜΑΡΤΟΝ και θέλουν και Premium. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν θα πιστέψετε τι έφταιγε τελικά και δεν μπορούσα να συνδεθώ!!!

Το μόνο που πείραξα στο Pc σήμερα ήταν να βάλω άλλα 4GB ram που μου ήρθαν φρέσκα απο RMA. Μετα τα πολλά bios reboot και clean cmos μέχρι να βρω ρεύματα κτλ είχε γυρίσει η ημερομηνία στο 2008! Έ! αυτό ήταν και το πρόβλημα του ORIGIN με τα login και τα errors!!!

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ρε!!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι και εγω πλεον κατοχος του premium ...

Ρε παιδια οταν βαλω αναζητηση για servers με close quarters maps μονο βγαζει 5-6 και αυτοι αδειοι ..Eπισης οταν τσεκαρω το κουτακι που λεει premium τι διαφορα κανει ? Eντωμεταξυ στα στοιχεια του παιχνιδιου λεει οτι το premium ειναι installed ενω για το close quarters πιο κατω λεει unreleased και οτι βγαινει στις 12...

Έγινε επεξεργασία από konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.