Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το Close Quarters ειναι διαθεσιμο "απο Δευτερα" που λεει και το γνωστο σκυλοτραγουδο.

Premium Servers ειναι μονο για Premium παικτες...

Πωπω παιδες και εγω νομιζα οτι ηδη παιζατε και ειχα χαρει για το σκ...Ξενερωμαααααα

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχει πεσει συρμα γιατι μερικοι ΟΝΤΩΣ παιζουν τωρα 3-4 μερες πριν το επισημο release :p

Θα το βρουμε που θα παει :hehe:

Λένε στο forum του battlelog οτι κάνανε join ενώ ο server έπαιζε μία από τις κανονικές πίστες και μετά ο admin του server άλλαξε το rotation και έβαλε CQ αλλά και πάλι λογικά δεν θα μπορούν να παίξουν...

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ που προσπάθησα να κανω join μου εβγαλε πως πρέπει να κατεβάσω content και με έστελνε στο origin !!!!!

αυτο μαλλον σημαινει οτι την δευτερα θα κατεβασουμε το DLC (ακομα 768GB περιεχομενο, καημενε vertexακο μου, τι τραβας κι εσυ...:p) απο το origin

μου φαινεται οτι σε λιγο οι δισκαδες θα βγαλουνε σκληρους με 5 TB χωρητικοτητα και θα τους ονομασουν "BF3 edition"... :p

Link to comment
Share on other sites

αυτο μαλλον σημαινει οτι την δευτερα θα κατεβασουμε το DLC (ακομα 768GB περιεχομενο, καημενε vertexακο μου, τι τραβας κι εσυ...:p) απο το origin

μου φαινεται οτι σε λιγο οι δισκαδες θα βγαλουνε σκληρους με 5 TB χωρητικοτητα και θα τους ονομασουν "BF3 edition"... :p

Nope.

Κατεβηκε το DLC μαζι με το patch (το patch ησαντο 1300-1400ΜΒ)

Απλα δεν εχει γινει "unlock" ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Λένε στο forum του battlelog οτι κάνανε join ενώ ο server έπαιζε μία από τις κανονικές πίστες και μετά ο admin του server άλλαξε το rotation και έβαλε CQ αλλά και πάλι λογικά δεν θα μπορούν να παίξουν...

Ψηνετε κανενας να το δοκιμασει στον BAZO;;;

Link to comment
Share on other sites

Ψηνετε κανενας να το δοκιμασει στον BAZO;;;

Ο server δεν δεχεται Close Quarters maps μια και τωρα ειμαστε στην R24 ver.

Οταν η gameservers τους παει στην R25 (λενε για μεσα στην δευτερα) θα ειμαστε και εμεις οκ.

Καπως ετσι θα εχουν τα πραγματα απο δευτερα με νεα modes και maps.

quarters.png

Link to comment
Share on other sites

Moυ κανει εντυπωση παντως που στο info του game ενω λεει το premium οτι ειναι installed και το close quarters unreleased(εφοσον Δευτερα βγαινει) δεν θα επρεπε να ειχε και τα υπολοιπα 3 πακετα του premium (εκτος του b2k) σαν εικονιδια σε unreleased μορφη ?

Link to comment
Share on other sites

Αδμινοερωτηση: Σας κρασαρει το procon λογω join queue και αν το εχετε λυση και πως ?
Nope....υπάρχει ομως θεμα με το server size.....ειπαν οτι θα λυθει μεχρι τα μεσα της επομενης εβδομαδας....

Απενεργοποιησε το aggressive join και οτι plugin τρεχεις σχετικο με balance, tickets, server size....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις ας θυσιαστει καποιος να κανω ενα ριμαδοkill μα το EOD να ξεκλειδωσω αυτο το κ_λ_οπλο....

Δε μπορω με τπτ να σκοτωσω ουτε ελεφαντα με τη μ@λ@κια!!!

επ αυτο ειναι παρανομο μην το λες!

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις ας θυσιαστει καποιος να κανω ενα ριμαδοkill μα το EOD να ξεκλειδωσω αυτο το κ_λ_οπλο....

Δε μπορω με τπτ να σκοτωσω ουτε ελεφαντα με τη μ@λ@κια!!!

Η ******* αυτη κατεβαζει αρματα κατευθειαν.....

Μην πας για πεζους....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.