Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

To λοιπόν!

Eπαιξα πριν QC με [MENTION=8450]dexter20csgr[/MENTION] και [MENTION=21849]benetton[/MENTION]...

Tα maps αν και μικρά είναι φουλ μπέρδεμα!!!Με τον καιρό, αν ξαναπαίξω, θα τα μάθουμε βέβαια...

To gameplay γενικά μου φάνηκε too fast!

Conquest πχ θυμίζει, MW-domination, αλλά σε fast forward!

Με φουλ κόσμο (παίρνει 32 άτομα;Δε ξέρω...) δεν θα προλαβαίνεις να κλ@σεις...(sic)

To άλλο το mode που ξεκινάς με pistol κι ανεβαίνεις ψιλοχαβαλέ είχε...Αλλά ως εκεί!

Γενικά η εντύπωση που μου άφησε είναι λίγο meh...:TD:

Link to comment
Share on other sites

Απο support:

Έχετε refund λόγω FRAUD ( απάτη; ).

For further information please contact EA via e-mail.

Πιθανόν να έχει να κάνει με το India...

Αλλά....

Αν εγώ δηλαδή είχα πάει ταξίδι στην Ινδία, το αγόρασα από εκεί και ήρθα, πάλι απάτη θα ήταν;

Επίσης, αν γίνει μαζικά, προβλέπω να γίνεται πόλεμος, καθότι θα πέσει τρελή γκρίνια παγκοσμίως. Δεν το κάναμε μόνο εμείς.

Τέλος, βλέπω ακόμα αρκετούς που είναι Premium. Τι συμβαίνει; Μας το κόβουν λίγο λίγο, το έκοψαν επιλεκτικά, το έκοψαν τυχαία;

Link to comment
Share on other sites

Και για να καταλάβω καλά, σου κάνουνε refund το premium αλλά σου χρεώνουν μεμονομένα το CQ; Και ποιός τους είπε ότι εγώ θέλω το CQ μόνο του; Είναι εντελώς καθυστερημένοι;

Link to comment
Share on other sites

1. 40+ ατομα (μονο απο δω) το αγορασαν ρε παιδια μονο σε 3 εχει γινει κατι αλλο παιζει.

2. Δεν παιζει λογω Ινδιας γιατι δεν μπορει να σου πει κανενας γιατι το αγορασες απο κει

αμα ηταν ετσι ολα τα ρωσικα κλειδια θα γινοταν επιστροφη χρηματων εδω και μηνες οσοι

τα εχουν και παιζουν με ευρωπαικες IP.

3. Η ea λετε να μην θελει χρημα εστω και κουρεμενο ?

4. Αν οντως το κανει (η ea) να επιστρεφει χρημα για ενα dlc που αγοραστηκε νομιμα

θα εχει τις αναλογες αγωγες εν καιρο....

5. Κοιταξτε να ενημερωθητε απο τις τραπεζες σας οσοι την παθατε και αν δεν εχει γινει μπερδεμα

με την αγορα τοτε βαρατε τους αλυπητα μεχρι να δωσουν πισω οτι πηραν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην τρελαθούμε. ΔΕΝ γίνεται αυτό. Ή κάνεις refund ή όχι. Δε μπορεί με τα στοιχεία σου (cc num/exp date/ccv2) να κάνει άλλη συναλλαγή χωρίς να την έχεις εγκρίνει εσύ. Είναι εντελώς παράνομο.

Btw, εγώ είμαι ακόμα premium.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου έχει έρθει κάποιο mail για refund, αλλά στο Battlelog δεν με έχει σαν Premioum. To κακό είναι πως τώρα, αν θέλει κάποιος να πληρώσει κανονικά για το Premioum θα τον χρεώσουν και το B2K και το CQ...

Έλεος! :wall:

Παιδιά, μην τρελαθούμε. ΔΕΝ γίνεται αυτό. Ή κάνεις refund ή όχι. Δε μπορεί με τα στοιχεία σου (cc num/exp date/ccv2) να κάνει άλλη συναλλαγή χωρίς να την έχεις εγκρίνει εσύ. Είναι εντελώς παράνομο.

Btw, εγώ είμαι ακόμα premium.

Έχεις αλλάξει την τοποθεσία από Ινδία σε Ελλάδα?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Που κολαει αν εχω στο profil μου Ινδια,Ζιμπαμπουε η τον πλανητη Αρη

ετσι γουσταρω και τον εχω... δηλωνω 98 ετων αντρας και λεσβια. Problem ?

Εβαλα Ινδια στο battlelog & στο Ea.com account μπηκα με proxy αγορασα το game

εκλεισα τον mozilla τον ξανανοιξα σε 1 λεπτο με ελληνικη ip αλλαξα τις σημαιες και

αν θελουν ας το κανουν σε μενα θα πεσει μηνυση σε Αμερικανικο δικαστηριο την ιδια

ωρα που θα το κανουν.

Θα τους παω για ψυχικες οδυνες χαμενα stats γιατι ο Ανδρεας ειναι ακομα ανεργος

και οτι δεν μπορουν να φανταστουν θα περασω την κριση σαν μαχαραγιας στην Ινδια.

btw attica gift card visa electron

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι που ήμουνα ο patient zero από χθες το βράδυ, ενώ παίζω κανονικά CQ όπως όλοι οι premium δεν έχω το μαχαίρι και το premium dogtag (το ένα γτ τα μαύρα των classes μου τα βγάζει Unlocked αν και δε φαίνονται στα assignements). Εν τω μεταξύ μίλησα με live support και μου είπαν ότι βλέπουν ότι ο λογαριασμός μου είναι οκ και ότι μάλλον είναι κάποιο temporary issue. Δεν μου είπαν για refund. Οπότε θα περιμένω καμια μέρα ακόμα μήπως αλλάξει και θα ξαναμιλήσω με support.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.