Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Περι του οδηγου για να μην τρελανουμε και κοσμο που εβαλε τα στοιχεια απο κει ειναι ξενοδοχειο

οχι σπιτι λες και ειμαστε 50 λαθρομεταναστες που ξαφνικα ειμαστε στην ινδια και αγοραζουμε premium

ολοι μαζι.Πηγα διακοπες και το αγορασα ποια απατη ? Δεν στεκει με τιποτα....

Κατι αλλο συμβαινει και αν οντως συμβαινει να κανουν refund για proxy μαυρο φιδι που τους εφαγε.

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Lol μόλις μίλησα για 5η φορά με το support τους για το δικό μου θέμα με το CQ dlc.

Not sure if troll or serious δείτε chat log:

Harshdeep: Thanks for contacting EA Help! My name is Harshdeep how may I help you?

you: Hi

you: I have purchased Bf3 premium last week

you: But i dont have access to close quorters

Harshdeep: yes

Harshdeep: I can understand it

Harshdeep: I know you are sad

Harshdeep: it must be frustrating for you

Harshdeep: We apologize to you for that .

Harshdeep: Please wait for couple of hours and then try .

Harshdeep: It will be resolved .

you: ok thanks cya

:hang3:

Link to comment
Share on other sites

:banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging::banging:

50751d1339521487-official-battlefield-3-thread-untitled.bmp

Καλα ρε anima και δεν ρωτας ποιος νομος ειναι αυτος που λεει οτι κανεις απατη επειδη

ειχες proxy τι διαολο με τα λεφτα μου θα μου πουν απο που θα αγορασω την κ@λ@εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

Στο χέρι μας είναι να τους κάνουμε κοκομπλόκο με οποιοδήποτε τρόπο γουστάρετε.

Αφήστε να "καταλαγιάσει" το πράγμα 3-4 μερούλες και μετά αφού ξεκαθαρίσουνε όλα "we game".

Link to comment
Share on other sites

ακομα και στο CQ οι αντιπαθητικοι (snipers) ειναι αμετανοητοι ρε...

παιξαμε 8vs8 και οι μισοι αντιπαλοι μας ητανε recons...

DICE καταργησε τους snipers ειπαμε!!!! :p

Οι recon ειναι απαραιτητοι, για σοβαρο teamplay , οι snipers ειναι οι αχρηστοι :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Βαρατε παλικαρια εναν δικηγορο δεν εχουμε να μας πει μια γνωμη ?

http://tos.ea.com/legalapp/termsofsale/US/enl/PC/

http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

Σε ελευθερη αγορα ειμαστε η δεν ειμαστε?

Μπορει μια εταιρια να προσδιοριζει πως και απο που αγοραζω κατι? (proxy users)

Ειναι δυνατον μια εταιρια να λεει επειδη εισαι στην ελλαδα και αγορασες το παιχνιδι

απο αλλη χωρα δεν κανουμε δεκτη την αγορα του?

(ΕΑ εχασες ηδη 100e απο μενα για τα επομενα 2 παιχνιδια σου και στην περιπτωση refund αλλα 21)

Γιατι ενω εχει γινει κανει απατη δεν απομακρυνει απο τον χρηστη το QC DLC ως μερος της απατης?

Γιατι λεει οτι θελει σε καθε χρηστη ξεχωριστα αν και πολλοι κανανε την αγορα με την ιδια καρτα

και τα ιδια στοιχεια?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις.

Στο Com Center, δεξιά πάνω.

όταν κάποιος παίζει BF.

Δίπλα από το μικρό εικονιδιάκι BF κάτω από το όνομα του, ο χρυσός σταυρός υποδεικνύει το Premium ?

Αν ναι, τότε κάτι βρωμάει, και μάλλον έχουνε θέμα και απλά το customer support τους δεν ξέρει τι τους γίνεται.

Στον Λεωνίδα π.χ. το έχει το σταυρουδάκι.

Στον Αντρέα ( [MENTION=20642]andreas_a[/MENTION] ) δεν το έχει ( αν δεν απατώμαι δεν το αγόρασε καν το premium μέχρι στιγμής ).

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι είναι ακριβώς ?

Γιατί από το battlelog μέσα δεν μπορώ να βγάλω άκρη τι άλλο μπορεί να συμβολίζει.

Αφορα το Server (αν παιζει Vanilla maps- που ειναι σκετο ή με + που χει B2K/CQ)

Οποτε η λιστα με τους degraded χρηστες ειναι

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

[MENTION=8521]Chaos3X[/MENTION]

[MENTION=17865]atome[/MENTION]

Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί εδώ και 5-6 μέρες μου βγάζει error όταν πάω να κάνω report κάποιον? Μου λέει συνεχώς ''δοκιμάστε αργότερα'' Έχω παίξει 2 φορές την τελευταία εβδομάδα και τις δύο είμαι έτοιμος να κάνω uninstall το παιχνίδι από τα νεύρα μου. Για πείτε μου λίγο τα στοιχεία του τύπου σας φαίνονται OK?? FsT-sntx - Battlelog / Battlefield 3 με σκότωσε 4 φορές μόνο με head-shot :suicide2: από του δι@όλου τη μάνα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις.

Στο Com Center, δεξιά πάνω.

όταν κάποιος παίζει BF.

Δίπλα από το μικρό εικονιδιάκι BF κάτω από το όνομα του, ο χρυσός σταυρός υποδεικνύει το Premium ?

Αν ναι, τότε κάτι βρωμάει, και μάλλον έχουνε θέμα και απλά το customer support τους δεν ξέρει τι τους γίνεται.

Στον Λεωνίδα π.χ. το έχει το σταυρουδάκι.

Στον Αντρέα ( [MENTION=20642]andreas_a[/MENTION] ) δεν το έχει ( αν δεν απατώμαι δεν το αγόρασε καν το premium μέχρι στιγμής ).

bill, εγω τον εσκασα τον πενηνταρηκεα αν και μου την ειχα σπασει το θεμα με την τιμη γτ θεωρουσα παραλογο να ξανααγορασω το B2K, αλλα μπροστα στις τοσες ωρες gameplay, τα 50 ευρω δεν ειναι τπτ....εδω σινεμα πας και δινεις 10 ευρω για 2ωρη διασκεδαση, εμενα που το bf3 μου εχει προσφερει 500++ ωρες νομιζω οτι αξιξει ενα πενηνταρικο!

(προσωπικα το εσκασα απ την αρχη, Ελληνικο πενηνταευρω!!!)

Link to comment
Share on other sites

bill, εγω τον εσκασα τον πενηνταρηκεα αν και μου την ειχα σπασει το θεμα με την τιμη γτ θεωρουσα παραλογο να ξανααγορασω το B2K, αλλα μπροστα στις τοσες ωρες gameplay, τα 50 ευρω δεν ειναι τπτ....εδω σινεμα πας και δινεις 10 ευρω για 2ωρη διασκεδαση, εμενα που το bf3 μου εχει προσφερει 500++ ωρες νομιζω οτι αξιξει ενα πενηνταρικο!

(προσωπικα το εσκασα απ την αρχη, Ελληνικο πενηνταευρω!!!)

Πριν που μπήκα BF δεν σε έδειχνε Premium στο battlelog :D

Link to comment
Share on other sites

http://m2s.co.uk/general-information/battlefield-3-information/m2s-w92neriahs-bf3-audio-guide/

Σε οσους ο ηχος κανει συχνα διακοπες μπορουν να βαλουν στο user.cfg την εντολη GstAudio.AudioQuality 4

source : BF3 audio is just broken now - [H]ard|Forum

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ ακολουθώντας τον οδηγό του Orion δεν βλέπω μεχρι στιγμής πρόβλημα.

Στο battlelog με εμφανίζει premium και έπαιξα δοκιμαστικά στις 2 απο τις 4 καινουργιες πίστες (Operation 925 και scrapmetal).

Στο battlelog πάντως δεν έχω βάλει καμία χώρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.