Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

απαντηση απο EA....ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ και φυσικα δεν ζητησα refund...

Thank you for contacting Electronic Arts.

I am grateful for giving me an opportunity to review your case. I assure you my support in getting this resolved. I have reviewed your E-mail and I understand that Battlefield 3 - Premium is not showing in your battlelog account.

Please let me clarify that I have checked your account and found that your order was refunded on your request. Therefore, Battlefield 3 - Premium Services are not showing in your Battlelog account. I hope this information helps. If there is anything else we can help you with please let us know.

In case of any questions regarding Electronic Arts games, please feel free to get in touch with us anytime. Alternatively, please visit our extensive knowledgebase online

ωραία..Κάνε τους μήνυση γιαυτό..Εφόσον εσύ δεν ζήτησες επιστροφή,τότε κάνε το!! :rant:

Link to comment
Share on other sites

Ισως κατι να παιζει με την απΑΤΙ

Την ειπες παλι την κοτσανα σου.

Αμα βλεπεις και τρωει σκαλωματα σε συγκεκριμενα σημεια και μονο ειναι καθαρα θεμα παιχνιδιου (πως ηταν η ταρατσα στο TV Station Sharqi....)

Εχει βουηξει το φορα της ΕΑ με την παραξενη συμπεριφορα στα frames που αντιμετωπιζει πολυς κοσμος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω :flower:

Ποιος το σκιασε τουτο?

Ειναι με τα χρωματα ρυθμισμενα για πριν το patch απριλιου ή μετα?

Απο επιδοσεις πως παει?

Με τις close quarters ?

-δανειζομαι τη "φιλοσοφια" του [MENTION=14033]KostasNK[/MENTION]-

Παω να το δοκιμασω και επιστρεφω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ziba Tower , 64 players ( ο χαμός! ) [ παρεπιπτόντως παίζει bug/issue ή βγήκε νέο aimbot που δεν πιάνεται από το παρών anti-cheat protection ? ήταν ένας στην ομάδα μου που πήγαινε όπως στο CS 1.6 με aimbot, δηλαδή προχώραγε συνεχώς με τον χαρακτήρα του να κάνει γρήγορες συνεχόμενες περιστροφές... συντροφιά με τρελλό stat [ 78kills / 9 deaths είχε όταν έφυγα ]

3770K @ 3.5GHz

GTX 680 @ 1165MHz - 1700MHz

GF 301.10 WHQL

ziba_tower_64p29ufk.png

Fraps min/avg/max

55fps min

89.616fps avg

172fps max

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω :flower:

ποιες ακριβως ρυθμισεις χρειαζεται στα ingame grapsics για να δουλεψει σωστα;;;

(εχω δοκιμασει αρκετα και ενω την πρωτη φορα δουλευουνε αψογα, την δευτερη φορα που θα ανοιξω ενα game, ειτε crashαρει το BF3 ειτε μενει μια μαυρη οθονη μετα το map loading. το συστημα της υπογραφης μου. στα γραφικα βαζω off στο "defferend" AA και medium ή high post AA...)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ποιες ακριβως ρυθμισεις χρειαζεται στα ingame grapsics για να δουλεψει σωστα;;;

(εχω δοκιμασει αρκετα και ενω την πρωτη φορα δουλευουνε αψογα, την δευτερη φορα που θα ανοιξω ενα game, ειτε crashαρει το BF3 ειτε μενει μια μαυρη οθονη μετα το map loading. το συστημα της υπογραφης μου. στα γραφικα βαζω off στο "defferend" AA και medium ή high post AA...)

Με Injector εγω προσωπικα παιζω χωρις ΑΑ. / κλειστο το FXAA απο κονσολα

Χωρις Injector παιζω με OFF MSAA / low post AA / απο κονσολα κλειστο το FXAA.

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω οτι βρεθηκε ο φταιχτης: MSI afterburner

χωρις αυτο παιζει μια χαρα με αυτα τα settings (και χωρις να πειραξω κατι απο το CCC της ATi)

post-22844-1416076327,4295_thumb.png

YΓ: σε αυτη την πιστα του CQ που περναει το τραινο απο κατω, εχω κανει record αυτοκτονιων (πανω απο 12 σε 24 ωρες)

το προηγουμενο ρεκορ το ειχα στο oman με 10 σε εναν μηνα.

οι μαγκες δεν υπαρχουν πια, τους πατησε το τραινο... :p

old, προτεινε κανενα πιο εντονο FXAA, θελω ΠΟΛΥ ΧΡΩΜΑ, ειχα βρει καποια πολυ πιο εντονα απο του orion αλλα ξεχασα ποια ειναι... :p

βαλε και κανα screen αν μπορεις, για να επιλεξω :)

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Nομιζω οτι βρεθηκε ο φταιχτης: MSI afterburner

χωρις αυτο παιζει μια χαρα με αυτα τα settings (και χωρις να πειραξω κατι απο το CCC της ATi)

[ATTACH]50784[/ATTACH]

YΓ: σε αυτη την πιστα του CQ που περναει το τραινο απο κατω, εχω κανει record αυτοκτονιων (πανω απο 12 σε 24 ωρες)

το προηγουμενο ρεκορ το ειχα στο oman με 10 σε εναν μηνα.

οι μαγκες δεν υπαρχουν πια, τους πατησε το τραινο... :p

old, προτεινε κανενα πιο εντονο FXAA, θελω ΠΟΛΥ ΧΡΩΜΑ, ειχα βρει καποια πολυ πιο εντονα απο του orion αλλα ξεχασα ποια ειναι... :p

βαλε και κανα screen αν μπορεις, για να επιλεξω :)

ετσι παίζεις με την 6850?

και με τι FPS

Link to comment
Share on other sites

WiFi Thief Kλεισε ολα τα ΑΑ και το Motion blur οταν παιζεις με FXAA

Μsi http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-3-tips-tweaks-and-tricks-thread-102058.html#post1063176566

Και κλεισε απο origin το "Οrigin in game" απο τις ρυθμισεις για να δουλευει το on/off του fxaa απο το pause/break.

Fxaa με χρωμα στο συνημμενο :flower:

1.jpg

Battlefield 3 Redblood 1.0.zip

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Οποτε αν θελει κανεις να το παρει φθηνοτερα απο 50€ τι κανει?

ινδια τελος , τι μενει βραζιλια ,πως? μονο με vpn γινεται η δουλεια??...πρεπει να πληρωσεις για να παρεις vpn οπωςδηποτε , τιποτα δωρεαν δεν εχει? καμια ιδεα κανεις? :rant: :(

O oδηγος του οριον απο τι ειδα σκουπιδια?

Link to comment
Share on other sites

Tα msi settings τα εχω κανει εδω και καιρο, και το αποτελεσμα ειναι οτι δεν δουλευει το keyboard mouse :p

τεσπα, το προβλημα λυθηκε με sapphire trixx για o/c και fraps για monitoring/recording (το MSI AB εχει θεματα με την DICE γενικως, το εκλεινα και στο BC2 αλλιως κρασσαρε στα πεντε λεπτα στο υπεροχο -μ' ακους BF3 art director??? - port valdez)

με το FXAA inj δεν παιρνω πλεον σταθερα πανω απο 40 FPS, αλλα εχω drops @ ~35FPS

και αυτο το red blood φαινεται υπεροχο (αν και εχω δυσχρωματοψια και προβλημα με τα κοκκινα, θα το δοκιμασω... :p)

δεν ειναι πολυ ενοχλητικα αλλα μαλλον θα κατεβαζω καποια settings στο medium.

θα δοκιμασω και με κλειστα ολα τα ΑΑ (μεχρι στιγμης μονο το post εχω στο high, το deffered ειναι κλειστο)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

H4ckerman

Toν οδηγο τον κλεισαμε για να μην υπαρξει κανενα προβλημα με καποιον που θελει να

το αγορασει και αρχισουν και γι αυτον τα προβληματα.

Βεβαια αλλος την επαθε αλλος οχι τι να πω ea ειναι αυτη ασε που σημερα στην Ινδια

το premium κοστιζει τα διπλα αν δεν το εχεις ακουσει.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω κι εγώ απ'την πλευρά μου ότι refund ΔΕΝ μου έχει γίνει...

Δηλαδή τι γίνεται τώρα?

Πληρώσαμε το CQ (με το έτσι θέλω) 23€???

Δεν θα έπρεπε τουλάχιστον να μας το χρεώσουν 15€?

Έγινε επεξεργασία από Chaos3X
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.