Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

UPDATE: Battlefield 3 Redblood 1.0

με settings: post-22844-1416076329,2918_thumb.png

μου δινει αυτα τα υπεροχα graphics

post-22844-1416076328,6228_thumb.jpg

τρεχω απο 45-65 FPS, ελαχιστες φορες βουταει στα 38FPS για δεκατα του δευτερολεπτου, αλλα δεν ειναι ενοχλητικο στο gameplay...

ΥΓ: τον πινουμε απο τα παντσερ μεχρι στιγμης :'( (τους παω τους γερμανους στην μπαλα πολυ, αλλα ειμαι χουλιγκαν με τους ορανιε... :p)

Link to comment
Share on other sites

UPDATE: Battlefield 3 Redblood 1.0

με settings: [ATTACH]50789[/ATTACH]

μου δινει αυτα τα υπεροχα graphics

[ATTACH]50788[/ATTACH]

τρεχω απο 45-65 FPS, ελαχιστες φορες βουταει στα 38FPS για δεκατα του δευτερολεπτου, αλλα δεν ειναι ενοχλητικο στο gameplay...

ΥΓ: τον πινουμε απο τα παντσερ μεχρι στιγμης :'( (τους παω τους γερμανους στην μπαλα πολυ, αλλα ειμαι χουλιγκαν με τους ορανιε... :p)

Για πόλεμο πας, όχι για ρομαντική έξοδο με το αίσθημα...Τι ροζαλί είναι αυτό; :flower: :p

Αν είναι ροζαλί γιατί με την οθόνη που χω....

Link to comment
Share on other sites

Για πόλεμο πας, όχι για ρομαντική έξοδο με το αίσθημα...Τι ροζαλί είναι αυτό; :flower: :p

Αν είναι ροζαλί γιατί με την οθόνη που χω....

απαντηση: στον πολεμο ενος κολπου πας, οχι στον πρωτο παγκοσμιο που ητανε ασπρομαυρος.... :p

τι απαντηση θες για το ροζαλι; ειπαμε δυσχρωματοψια here (τα βλεπω ολα κιτρινομαυρα :banging:)

Link to comment
Share on other sites

απαντηση: στον πολεμο ενος κολπου πας, οχι στον πρωτο παγκοσμιο που ητανε ασπρομαυρος.... :p

τι απαντηση θες για το ροζαλι; ειπαμε δυσχρωματοψια here (τα βλεπω ολα κιτρινομαυρα :banging:)

plate3.jpg

οκ τι νουμερο ειναι αυτο

Link to comment
Share on other sites

απαντηση: στον πολεμο ενος κολπου πας, οχι στον πρωτο παγκοσμιο που ητανε ασπρομαυρος.... :p

τι απαντηση θες για το ροζαλι; ειπαμε δυσχρωματοψια here (τα βλεπω ολα κιτρινομαυρα :banging:)

Tότε πασά μου τι κάθεσαι και ταλαιπωριέσαι με injectors και λοιπές μλκιούλες; :p

Tα βλέπουμε όλα κόκκινα και μπλέ!!

Επίσης το FOV σου είναι φυσιολογικό; Να το πάω κι εγώ εκεί πάνω αν είναι!!

Link to comment
Share on other sites

@Orion2001

Με δοκιμη μονο σε ...Καναλι....

Τα χρωματα ΔΕΝ μου αρεσουν και τοσο, θυμιζουν του danoc1.3 μειον το εκπληκτικο sharpness που ειχε εκεινο.

Kανει τα χρωματα πιο φυσικα δοκιμασε το και σε αλλες πιστες.

Αλλα γουστα ειναι αυτα και εσυ εισαι ακριβος :laughing:

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Αυτοι πουλανε ΚΑΝΟΝΙΚΑ Premium και με paypal ε

Compare Digital download prices : Battlefield 3 Premium steam origin cd key (US Dollar)

Και code in a box απο Ελλαδα

http://www.gameexplorers.gr/item.php?hl=el&id=6030618

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.