Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

το προβλημα με τα assignments αποκατασταθηκε.

:p

oπως θα καταλαβατε, το πρωι εγινε και αλλη συντηρηση στο battlelog. και τωρα ψαχνομαι να δω τι θα χαλασει αυτη την φορα.

ειναι ενδιαφερον αυτο, σαν ενα bonus mini game (adventure) "find out whats broken now" με νεα quests

free to play αλλα pay 2 win :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

UPDATE

βαλανε το loadout tab στο battlelog πραγμα που σημαινει οτι πλεον μπορεις να επιλεγεις οπλισμο και εξοπλισμο εκτος game.

nice! :)

νεο UPDATE

μπορεις να δεις το loadout αλλων παικτων και ακομα και να το κανεις copy στο δικο σου :)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Χάζευα στο battlelog και το μάτι μου έπεσε σε αυτά τα περίεργα σηματάκια δίπλα στο granade spec. Οπότε έκανα mouse over και voila.

Heal:

79369488.jpg

και Squad Heal:

46184708.png

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

loadout???

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι χρησιμο, δηλαδη πριν αποφασισω σε ποιο σερβερ θα παιξω θα επιλεγω οπλο και σεταπ ? χωρις να ξερω τον εχθρο ? :suicide2: Στο κιλκαμ βλεπουμε τι σεταπ εχει ο αλλος, πρεπει να παμε και στο προφιλ του να τον θαυμασουμε?

Δεν δοκιμασα αν μπορω να αλλαξω σεταπ ενω παιζω και ειμαι νεκρος, αυτο θα ηταν χρησιμο αντι να περιμενω spawn screen setup

Link to comment
Share on other sites

loadout???

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι χρησιμο, δηλαδη πριν αποφασισω σε ποιο σερβερ θα παιξω θα επιλεγω οπλο και σεταπ ? χωρις να ξερω τον εχθρο ? :suicide2: Στο κιλκαμ βλεπουμε τι σεταπ εχει ο αλλος, πρεπει να παμε και στο προφιλ του να τον θαυμασουμε?

Δεν δοκιμασα αν μπορω να αλλαξω σεταπ ενω παιζω και ειμαι νεκρος, αυτο θα ηταν χρησιμο αντι να περιμενω spawn screen setup

Λιγο υπερβολικο σε βρισκω...

Εγω το βρισκω αρκετα ενδιαφερον.

Θα ηθελα να ξερω για παραδειγμα με τι setup παιζει:

α) ο @papatsonis το ΑΝ-94

β) ο @Alexopus6 το KH2002

γ) ο @Lazy Dog το L85A2

δ) ο @AKISSS το heli και το tank

ε) ο @Nephiλiμ το μαχαιρι :sarcastic::p

κλπ, κλπ...

Και το βλεπω μαλιστα αμεσα και ανα πασα στιγμη.

Ειναι μια προσθηκη που δεν χαλαει κατι οποτε ειναι καλοδεχουμενη για μενα.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ξερω για παραδειγμα με τι setup παιζει:

Θυμάμαι στο Voice, πολλές φορές να ρωτάμε τον [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] (με 3 S :p) τι να βάλουμε στο ελικόπτερο ως pilot ή gunner, να μας λέει, να μη θυμόμαστε, να μην το έχουμε ξεκλειδώσει ακόμα κλπ. Εγώ αυτό που έκανα αμέσως ήταν copy του Άκη για άρματα & ελικόπτερα.

Τα όπλα δε με νοιάζουν τόσο γιατί δεν ξέρεις τι κάνει ο άλλος. Πχ στο recon μου έχω το JNG χωρίς σκοπευτικά. Θα το δει κάποιος, θα πει "α ο Wiz έτσι παίζει" και θα το βάλει... Λάθος, το είχα έτσι γιατί εχθές παίζαμε bolt action only μέχρι να γεμίσει...

Επίσης κουτό είναι το perk... Το αλλάζουμε συνέχεια, ανάλογα το squad, δεν είναι κάτι σταθερό. Ποιός ο λόγος να υπάρχει εκεί...;

Link to comment
Share on other sites

Προσθέστε στη banlist αυτόν

headshotmaster22 - Battlelog / Battlefield 3

Το παιδί έκανε τα απίστευτα,όλα headshot,όνομα και πράμα.

History - headshotmaster22 - BF3 Stats

αγορασε το hack στις 15/6 και επεσε με τα μουτρα στο aimboting, :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα θεματακι... πριν λιγο καιρο ειχα ενα ατυχημα με τ καρτα γραφικων μου .. (καταφερα και χυθηκε λιγη coca cola απο το επανω ανεμιστηρακι και επεσε πανω στη καρτα) (ναι ειμαι βλακας) :flag::flag::wall:

τεσπα τωρα εχω παρει μια 6870 !

κατα διαστηματα μου εκανε κτ crasharismata ενω επαιζα bf3! (ακουγεται ενας συνεχομενος ηχος απο τα ηχεια και η οθονη γεμιζει artifacts )

φοραω 12.6 drivers.. εχω βαλει και το fxaa injector ..

τι παιζει? την εχει πατησει και η μητρικη? φταιει κτ αλλο? θερμοκρασιες δεν σηκωνει η καρτα που το βλεπω με το hw monitor η το Msi.. δοκιμασα σε low settings χαμηλοτερη αναλυση επαιξα με τα ανεμιστηρακια τπτ...

τωρα τελευταια παιζω 2 λεπτα και με πεταει.. ξαναμπαινω τα ιδια..

καμια βοηθεια? :help::help:

κτ ακομα.. τις προαλλες μετα απο ενα κρασαρισμα δεν "εβλεπε" τον ssd ..οποτε δν bootare καν το pc... το εφτιαξα απο το bios..

επαθε εγκεφαλικο το pc?

%@#^%@@ coca cola

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα θεματακι... πριν λιγο καιρο ειχα ενα ατυχημα με τ καρτα γραφικων μου .. (καταφερα και χυθηκε λιγη coca cola απο το επανω ανεμιστηρακι και επεσε πανω στη καρτα) (ναι ειμαι βλακας) :flag::flag::wall:

τεσπα τωρα εχω παρει μια 6870 !

κατα διαστηματα μου εκανε κτ crasharismata ενω επαιζα bf3! (ακουγεται ενας συνεχομενος ηχος απο τα ηχεια και η οθονη γεμιζει artifacts )

φοραω 12.6 drivers.. εχω βαλει και το fxaa injector ..

τι παιζει? την εχει πατησει και η μητρικη? φταιει κτ αλλο? θερμοκρασιες δεν σηκωνει η καρτα που το βλεπω με το hw monitor η το Msi.. δοκιμασα σε low settings χαμηλοτερη αναλυση επαιξα με τα ανεμιστηρακια τπτ...

τωρα τελευταια παιζω 2 λεπτα και με πεταει.. ξαναμπαινω τα ιδια..

καμια βοηθεια? :help::help:

κτ ακομα.. τις προαλλες μετα απο ενα κρασαρισμα δεν "εβλεπε" τον ssd ..οποτε δν bootare καν το pc... το εφτιαξα απο το bios..

επαθε εγκεφαλικο το pc?

%@#^%@@ coca cola

Πως το κατάφερες?

Να πέσει χοντροκόλα σε Lap-top να πω ναι..

(πχ στο δικό μου έχει πέσει)

-cOce (από την καλή)

-Red Bull

-Vodka

-Whiskey με κοκα κόλα

-ΝΕΡΟ (λιτρα)

-και μια Corona..

Αλλά είναι Lap-top

στην κάρτα γραφικών σου πως το κατάφερες?

Link to comment
Share on other sites

History - headshotmaster22 - BF3 Stats

αγορασε το hack στις 15/6 και επεσε με τα μουτρα στο aimboting, :p

λοιπόν ο συγκεκριμένος έκανε περίεργα πράγματα το απόγευμα, πεταγόταν και βάραγε headshot on the fly!

Το BAZO έχει τρελό success τις τελευταίες μέρες! μήπως να το πάτε 64 player και να μεγαλώσετε τις πίστες;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION]

To case το χω πανω στο γραφειο.την ειχα αφησει ο βλακας πανω στο κουτι !

Απο πανω εχει ανεμιστηρακι... Απο κει περασε.. ωστοσο εκεινη την ωρα δν επαθε κτ.. γτ επεσε ελαχιστη ποσοτητα ..μετα εκανε τ δικα του..

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από lefteris123
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τον τελευταίο καιρό παρατηρώ όλο και περισσότερους που είναι χαμηλά levels (0-30) να κάνουν πολύ καλά scores και πολλά Kills... Όλοι αυτοί είναι [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] που παίζουν με δεύτερο λογαριασμό ή μικροτσούτσουνοι που έφαγαν ban με τον παλιό τους και αγόρασαν το ακριβό hack...; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τον τελευταίο καιρό παρατηρώ όλο και περισσότερους που είναι χαμηλά levels (0-30) να κάνουν πολύ καλά scores και πολλά Kills... Όλοι αυτοί είναι [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] που παίζουν με δεύτερο λογαριασμό ή μικροτσούτσουνοι που έφαγαν ban με τον παλιό τους και αγόρασαν το ακριβό hack...; :hmm:

Μόλις ανεβώ ρουμανία θα σου πω..

Εδώ πέρα πάντως αυτοί που με σκοτώνουν πιο εύκολα είναι:

ή 100άρδες

ή 30αριδες

Πάντως τα πιο άκυρα μου ΄τα έχουν κάτι από 25-30-35

και μόνο χθές ήταν ένα 100άρις που έχει 16-80 σε Rush

αλλά εμένα προσωπικά 2 φορές με έφαγε αλλά πάντα των είχα μπροστά μου σε SPOT..

αλλά με τέτοιο PiNG που παίζω και με αυτά τα Settings με GPU

και με τα SPIKES/LAG δεν βγάζω άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τον τελευταίο καιρό παρατηρώ όλο και περισσότερους που είναι χαμηλά levels (0-30) να κάνουν πολύ καλά scores και πολλά Kills... Όλοι αυτοί είναι @papatsonis που παίζουν με δεύτερο λογαριασμό ή μικροτσούτσουνοι που έφαγαν ban με τον παλιό τους και αγόρασαν το ακριβό hack...; :hmm:

Οντως αυτο το εχω παρατηρησει και εγω.

Πολυ εντονα μαλιστα.

Και 30 πολυ ειπες.

Τσακισμα νευρων κανονικα... Προχτες σε tdm στον bazo, επιαξα κατι γυρους αντιπαλος (κλασσικα) με @Alexopus6 και Headcrab και καταφερνα που και που και τους "εριχνα" και ηταν ενας 17 level και με ειχε 20/30-0 (δεν προλαβαινα να τον δω καν) και με σχεδον το ιδιο ping...

Σε καθημερινη βαση αυτο πλεον.

Σε 2-3 server tdm παιζω σταθερα το τελευταιο διαστημα, μεχρι να βγει το Armored Kill, και δεν προκειται να μπαινω πλεον αν δεν υπαρχει admin παρων γιατι το εχουν πραγματικα ξεφτιλισει.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Οντως αυτο το εχω παρατηρησει και εγω.

Πολυ εντονα μαλιστα.

Και 30 πολυ ειπες.

Τσακισμα νευρων κανονικα... Προχτες σε tdm στον bazo, επιαξα κατι γυρους αντιπαλος (κλασσικα) με @Alexopus6 και Headcrab και καταφερνα που και που και τους "εριχνα" και ηταν ενας 17 level και με ειχε 20/30-0 (δεν προλαβαινα να τον δω καν) και με σχεδον το ιδιο ping...

Σε καθημερινη βαση αυτο πλεον.

Σε 2-3 server tdm παιζω σταθερα το τελευταιο διαστημα, μεχρι να βγει το Armored Kill, και δεν προκειται να μπαινω πλεον αν δεν υπαρχει admin παρων γιατι το εχουν πραγματικα ξεφτιλισει.

Δεν έχει τύχει να δω κάποιον littletsoutsoun εκτός απο τον headshotmaster22 που είμασταν μαζί με headcrab.

Κατα τα άλλα κανένα παράπονο με το Ping στα 55-65 που κυμαίνομαι είναι μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.