Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ώρε κάψιμο

Άντε να μπεις σε server που παίζουν αυτοί να παίξεις...

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] πάρτε javelin, παίρνω SOFLAM!

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] support γιατί θα τελειώνουν γρήγορα :p

Link to comment
Share on other sites

Only in Battlefield 3 - YouTube

[MENTION=22875]xriantw[/MENTION] ακομα σκεφτεσαι να κανεις video για τον διαγωνισμο? :p

τωρα που το σκεφτομαι, ισως ΚΛΕΨΩ κι εγω κανα vid και το ανεβασω σαν δικο μου για να κερδισω το super duper ποντικι και το keyboard που κανει θορυβο οταν πατας τα πληκτρα :p

VIDEO STOLEN FOR ONLY IN BATTLEFIELD COMPETITION!

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

τωρα που το σκεφτομαι, ισως ΚΛΕΨΩ κι εγω κανα vid και το ανεβασω σαν δικο μου για να κερδισω το super duper ποντικι και το keyboard που κανει θορυβο οταν πατας τα πληκτρα :p

VIDEO STOLEN FOR ONLY IN BATTLEFIELD COMPETITION!

Θελουν βιντεο απο μαχη, οχι σκηνοθετιμενα stands . Βεβαια καποιοι θα κανουν στημενες μαχες με φιλους, οποτε αδυνατο να κερδισω. Απλα ειχα μια ιδεα για βιντεο που θα ειχε καποια ελπιδα, αφου σπανια βλεπω καποιον να κανει στην πιστα οτι θα εκανα εγω :rubik:

Link to comment
Share on other sites

dxig.dll

επεσες πανω σε server που δεν εκτιμαει την ομορφια και τα χρωματα και σε εκανε ban για το FXAA inj (μαλλον νομιζει οτι ειναι cheat...)

ευτυχως ειναι λιγοι (ισως να ειναι ο ιδιος που εκανε kick και εμενα πριν κανα μηνα...)

βαλτον στο radar και ολα ΟΚ :)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν μου αρεσουνε τα montages και οι υπερπαραγωγες, μια εξαιρεση για τον παιχταρα mongolfps

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fL2aQALKKvw]Deus [GOD] | EPIC Battlefield 3 PC Montage MongolFPS by Cult (Montage Fridays Ep.4) - YouTube[/ame]

edit: το κομματι απο το 3:44 ως το 3:58 αφιερωμενο εξαιρετικα στον headcrab :cool:

(το ανεβασα εψες, κατα λαθος, στο νημα του RO2HoS... :o:hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο μονταζ αλλά έχω βαρεθεί να βλέπω σκηνές από κλειστές πίστες που έχουν zombi mode όπου στους αντιπάλους το δεξί κλικ είναι απενεργοποιημένο και η αντίληψη στο 10% ίσα ίσα να στέκονται όρθιοι, αν και για αυτό έχω αμφιβολίες. Ναι ΟΚ σε conquest σε μεγάλες ή σε κανα ρασάκι αλλάζει το πράμα. :X:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο μονταζ αλλά έχω βαρεθεί να βλέπω σκηνές από κλειστές πίστες που έχουν zombi mode όπου στους αντιπάλους το δεξί κλικ είναι απενεργοποιημένο και η αντίληψη στο 10% ίσα ίσα να στέκονται όρθιοι, αν και για αυτό έχω αμφιβολίες. Ναι ΟΚ σε conquest σε μεγάλες ή σε κανα ρασάκι αλλάζει το πράμα. :X:

ο τυπος ειναι παιχτουρα, αλλα καταλαβα τι εννοεις και συμφωνω (αυτος ειναι ο λογος που δεν μου αρεσουνε τα montages)

το συγκεκριμενο μου αρεσε, επειδη σε παρα πολλες φασεις ταιριαζει την μουσικη με την δραση.

και εχει και πολλες σκηνες που δεν κανει απλα multikills σε n00bs σαν εμενα, αλλα snipαρει helis, τα κατεβαζει με το rpg ακομα και με το magnum κλπ.

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ο τυπος ειναι παιχτουρα

Δεν του λες να έρθει μια βόλτα από τον BaZo να δούμε πόσο καλός είναι...; :hm:

και εχει και πολλες σκηνες που δεν κανει απλα multikills σε n00bs σαν εμενα, αλλα snipαρει helis, τα κατεβαζει με το rpg ακομα και με το magnum κλπ.

Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων διαφωνώ. Είναι, όπως είχαν πει κι άλλοι, άτομα που γράφουν σχεδόν τα πάντα σε βίντεο και μετά κάνουν μοντάζ με τις καλύτερες σκηνές. Είναι λογικό στις τόσες εκατοντάδες ώρες που έχουν παίξει να έχουν βγάλει 1-2 ώρες με απίστευτα πράγματα. Εχθές, με [MENTION=3942]Grisos[/MENTION] & [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] στον BaZo, έκανα 6πλό kill ρίχνοντας μια 320 στη Seine, από το Α, στην αμερικάνικη βάση στα ντουβάρια. Δεν το έγραψα... Θα μπορούσα και θα το έβαζα μαζί με το 6πλο headshot που είχα κάνει στη Bazaar-Rush, μαζί με το HS από ελικόπτερο σε ελικόπτερο στη Davamant και πολλά άλλα και θα ήμουν κι εγώ παικτούρα... :cool:

Link to comment
Share on other sites

ο τυπος ειναι παιχτουρα....

Εχουμε εδω μεσα αρκετα καλυτερους, οι οποιοι κανουν και αλλα πραγματα εκτος απο το gaming.

Πηγαινουν στη δουλεια, εχουν οικογενεια, γκομενα, παρεες, πηγαινουν βολτες κλπ...

Μην πας μακρια. Δες το βιντεο του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] λιγο πιο πισω...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει παικταραδες εδω μεσα και παντου.

το οτι ο τυπος δεν εχει τοσα πολλα vids οπως οι φιλοι του matimio, levelcap, xfactor κλπ (που τραβανε videos με αυτον μεσα στην ομαδα τους τις περισσοτερες φορες) αλλα εχει καποια αμονταριστα στο καναλι του που μπορει καποιος να καταλαβει αν ειναι απλα καλος μοντερ ή οντως ειναι παικταρας.

ενα απο αυτα: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=u1wyS7aOx3M]Battlefield 3 - 8v8 Pubstars Tournament FINALE Ep. 5 on Noshahr Canals - YouTube[/ame]

δεν θα μπω σε διαδικασια να τον βαλω σε συγκριση με παικτες απο το lab.gr που εχουμε παιξει μαζι και ειναι εξισου παικταραδες (η και καλυτεροι ακομα) δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου :p

δυο τρεις απο αυτους τους παρακινω καθημερινα σχεδον να ανεβασουνε vids (επειδη ειναι πραγματικα απιστευτοι!) αλλα δεν με ακουνε (ειναι σεμνα παιδια φαινεται... :p)

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] φιλε κι εγω ειχα γραψει πριν απο καιρο οτι μπορω να φτιαξω ενα vid με montages και να φαινομαι παικταρας ενω ειμαι n00b. το προβλημα ειναι οτι εγω δεν μπορω να βρω πανω απο μια φαση που να κατεβαζω heli με rpg, φυσικα δεν μπορω να διανοηθω οτι θα κατεβασω heli με magnum και μετα θα το κλεψω στον αερα και τελος, μπορει στο καπακι να ανεβασεις εσυ ενα vid και να με δειχνει οπως πραγματικα ειμαι: ενα zombie σαν αυτα που θεριζει με nemesis ο mongol στο μετρο... :o

YΓ: οταν θα ειναι ετοιμο το montage μου που θα εχει μονο deaths μεσα (και που δειχνει το επιπεδο μου) θα κανει παταγο επειδη κανεις αλλος στο YT σε κανενα game δεν εχει τετοιο vid... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο μονταζ αλλά έχω βαρεθεί να βλέπω σκηνές από κλειστές πίστες που έχουν zombi mode όπου στους αντιπάλους το δεξί κλικ είναι απενεργοποιημένο και η αντίληψη στο 10% ίσα ίσα να στέκονται όρθιοι, αν και για αυτό έχω αμφιβολίες. Ναι ΟΚ σε conquest σε μεγάλες ή σε κανα ρασάκι αλλάζει το πράμα. :X:

Aυτό ξαναπέστο.

Πού βρίσκουνε τέτοιους noobάδες zombie ρε γαμώτο.

Μιλάμε για αντανακλαστικά 90χρονου, όραση 100αρη, και skills 5χρονου παιδιού.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε εδω μεσα αρκετα καλυτερους, οι οποιοι κανουν και αλλα πραγματα εκτος απο το gaming.

Πηγαινουν στη δουλεια, εχουν οικογενεια, γκομενα, παρεες, πηγαινουν βολτες κλπ...

Μην πας μακρια. Δες το βιντεο του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] λιγο πιο πισω...

δεν ξερω τι δουλεια και τι ζωη κανει ο mongol και δεν με ενδιαφερει κιολας...

ομως FYI:

Name MongolFPS

Country United States

Rank COLONEL SERVICE STAR 100 (145)

Score 40 852 200

Time 737:31:30

Name sc_wolves

Country Greece

Rank COLONEL SERVICE STAR 65 (110)

Score 16 583 000

Time 766:09:00

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

YΓ: οταν θα ειναι ετοιμο το montage μου που θα εχει μονο deaths μεσα (και που δειχνει το επιπεδο μου) θα κανει παταγο επειδη κανεις αλλος στο YT σε κανενα game δεν εχει τετοιο vid... :p

Ενα βιντεο που θα πρωταγωνιστουν ολοι οι αλλοι εκτος απο εσενα... καλο !!

Βασικα, απο οτι εχω δει μια ειναι η παιχτουρα.

Αν και κυριως παιζει σε κονσολα.

shosho1019 :worship: (το troll face dog tag πρεπει να βγηκε κυριως γι' αυτον):hehe:

δεν ξερω τι δουλεια και τι ζωη κανει ο mongol και δεν με ενδιαφερει κιολας...

ομως FYI:

Name MongolFPS

Country United States

Rank COLONEL SERVICE STAR 100 (145)

Score 40 852 200

Time 737:31:30

Name sc_wolves

Country Greece

Rank COLONEL SERVICE STAR 65 (110)

Score 16 583 000

Time 766:09:00

:p

Ατυχες το παραδειγμα σου....

Εγω απο τοτε που βγηκε παιζω μονο bf3 και μου εχει φανει οτι μου εχει παρει πολλες ωρες απο τον χρονο μου...

Σε αυτον προσθεσε σε αυτες τις ωρες και τα αλλα games που παιζει, + τα βιντεο κλπ.... που ειναι τουλαχιστον αλλες τοσες...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ενα βιντεο που θα πρωταγωνιστουν ολοι οι αλλοι εκτος απο εσενα... καλο !!

Βασικα, απο οτι εχω δει μια ειναι η παιχτουρα.

Αν και κυριως παιζει σε κονσολα.

shosho1019 :worship: (το troll face dog tag πρεπει να βγηκε κυριως γι' αυτον):hehe:

εγω δεν εχω δει ολους τους καλους (βλεπε "διασημους") παικτες στο YT

πιο πολυ παντως παω τον matimi0, επειδη ειναι πολυ καλος με ολα τα οπλα και επειδη εχει πολυ ωραιες σειρες απο αμονταριστα κυριως vids που εξηγει πολλα πραγματα (το [ame=http://www.youtube.com/watch?v=xNr2N5gIXoU]mind games[/ame] στο οποιο παιζει κυριως ως lonewolf και εξηγει πως σκεφτεται στο battlefield ειναι η αγαπημενη μου)

για μενα (και χωρις να θελω να μειωσω αλλα παιδια εδω μεσα που ειστε παικταραδες) οι καλυτεροι παικτες που ξερω ειναι οι alex, head, SoF και παπατσωνης: κερδιζουνε σχεδον παντα ακομα και κουβαλωντας με (κυριολεκτικα) στην πλατη :o

με αυτους εχω παιξει σε παρτυ πολλες φορες και ξερω. σιγουρα υπαρχουνε και αλλοι καλοι παντως

να εισαι σε παρτυ και να ακους τον αλλον να λεει: "τεσσερα ατομα δεξια: dead, dead, dead, dead και ο τεταρτος" ΣΥΝΕΧΩΣ, αλλες φορες ειναι απολαυση και αλλες σου σπαει τα νευρα (επειδη δεν σου αφηνουνε ουτε assist και επειδη καταλαβαινεις ποσο πραγματικα λιγος εισαι) :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.