Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μετά από ένα 2μηνο καλοκαιρινής αποχής από το game, μπήκα σήμερα και ξεκίνησε update. Μόλις τελείωσε το update προσπάθησα να μπώ σε server και μου βγάζει ενα παράθυρο που λέει : you need to install the game first . WTF??????:wall:

http://www.thelab.gr/1063334355-post11146.html

Link to comment
Share on other sites

Bug:Ακομα και αν χασεις σε Gun Master σου δινει το Winner Ribbon οποτε οσοι θελετε το Medal

και δεν σας αρεσει το mod καντε το τωρα πριν το φτιαξουν.

Υποψην .... τσιμουδια!!! :shutup::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανένας να παίξει σε κανένα από τα καινούργια maps του armored kill; Εμένα χθες μου έβγαζε servers. Διάλεξα έναν να παίξω έκανε connect και ξεκίνησε να φορτώνει αλλά μετά μου έβγαλε μήνυμα: cannot join server ή κάπως έτσι...

Μετά όποιον και να διάλεγα μου έβγαζε ότι πρέπει να κατεβάσω το expansion armored kill!

Πάντως έχει να πέσει τρομερό κάψιμο με το armored kill και το tank superiority mode. Χθες που έπαιξα λίγο (1 ωρίτσα περίπου) operation firestorm μου έβγαλε μια μπάρα που έλεγε tank superiority και μου γέμισε μέχρι την μέση... What is this? Καινούργιο assignment ;

Και τώρα βλέπω server με death valey και 18 άτομα μέσα και είναι 64αρης. Βάζω origin στο pc της δουλειάς να το εγκαταστήσω, αλλά με τη γραμμή που έχει εδώ (1ΜΒps) θα κάνει καμιά εβδομάδα...

:p

Βρήκα το assignment. Armored superiority λέγεται και είναι 50 κills με MBT's και έκανα χθες τα 14...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανένας να παίξει σε κανένα από τα καινούργια maps του armored kill; Εμένα χθες μου έβγαζε servers. Διάλεξα έναν να παίξω έκανε connect και ξεκίνησε να φορτώνει αλλά μετά μου έβγαλε μήνυμα: cannot join server ή κάπως έτσι...

Μετά όποιον και να διάλεγα μου έβγαζε ότι πρέπει να κατεβάσω το expansion armored kill!

Πάντως έχει να πέσει τρομερό κάψιμο με το armored kill και το tank superiority mode. Χθες που έπαιξα λίγο (1 ωρίτσα περίπου) operation firestorm μου έβγαλε μια μπάρα που έλεγε tank superiority και μου γέμισε μέχρι την μέση... What is this? Καινούργιο assignment ;

Και τώρα βλέπω server με death valey και 18 άτομα μέσα και είναι 64αρης. Βάζω origin στο pc της δουλειάς να το εγκαταστήσω, αλλά με τη γραμμή που έχει εδώ (1ΜΒps) θα κάνει καμιά εβδομάδα...

:p

Βρήκα το assignment. Armored superiority λέγεται και είναι 50 κills με MBT's και έκανα χθες τα 14...

Αφού δεν έχεις τα 3giga του Armored Kill πως θες να παίξεις? :shout::)

Link to comment
Share on other sites

Όταν τους γράφουν τέτοια στο twitter, μην περιμένετε να γίνει καλύτερο το BF3... Στην επόμενη έκδοση το φαντάζομαι σαν το Pacman... :TD:

Bad Company 3 will be the best, for sure. From now on, I still love the arcade style of 1943
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για ποιο λόγο πιστεύετε πως αυτό το thread έχει διαφορετικούς κανόνες από το υπόλοιπο forum.

Σοβαρευτείτε λίγο, αφήστε τις εξυπνάδες διαφορετικά θα φάμε τα μουστάκια μας :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Tragic...!

[MENTION=20642]andreas_a[/MENTION]

αντρεα στο "A short video demonstrating how effective a group of 4 people can be when using voice communication and acting like a real squad not lone wolves" (sic)

εσυ εισαι που ΦΩΝΑΖΕΙΣ? :p

το ζεις πολυ εντονα το game... :D

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχεις τα 3giga του Armored Kill πως θες να παίξεις? :shout::)

Νομίζω ότι κάπου είδα ότι στο χθεσινό patch που κατεβάσαμε είναι μέσα και το armored kill, οπότε δεν θα χρειαστεί να κατεβάσουμε και άλλα στις 11/9...

Διορθώστε με αν κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάπου είδα ότι στο χθεσινό patch που κατεβάσαμε είναι μέσα και το armored kill, οπότε δεν θα χρειαστεί να κατεβάσουμε και άλλα στις 11/9...

Διορθώστε με αν κάνω λάθος...

Σε διορθώνουμε :p

Το ΑΚ είναι άλλα 3.2GB αν θυμάμαι καλά και θα κατέβει στις 9/11 :...:

Τυχαίο...;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20642]andreas_a[/MENTION]

αντρεα στο "A short video demonstrating how effective a group of 4 people can be when using voice communication and acting like a real squad not lone wolves" (sic)

εσυ εισαι που ΦΩΝΑΖΕΙΣ? :p

το ζεις πολυ εντονα το game... :D

τις καθημερινες μολις γυριζω απο δουλεια και δε μπορω να παρω τα ποδια μου, πεφτουν οι εντασεις, με τα βιας μιλαω, αφου καποιες φορες νομιζουν οτι ειμαι offline!

Σ/κα που εχω ορεξη συνηθως...γινεται της π_ _ _ας στο voice!

Φανταζομαι οτι video που λες, πρεπει να το εχει τραβηξει ο bill σ/κο!!!

Γενικα, ναι το ζω το game, το γουσταρω πολυ, ειδικα οταν υπαρχουν φιλαρακια και περα απ αυτο κατα τη διαρκεια του game λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20642]andreas_a[/MENTION]

αντρεα στο "A short video demonstrating how effective a group of 4 people can be when using voice communication and acting like a real squad not lone wolves" (sic)

εσυ εισαι που ΦΩΝΑΖΕΙΣ? :p

το ζεις πολυ εντονα το game... :D

Ναι, ο Αντρέας γκαρίζει στα video :D

Αυτό είναι χαλαρό.

Που να τον ακούσεις όταν παίζουμε καμμιά Grand Bazaar ( εκεί να δείς πως πορώνεται :D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.