Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αρχικό μήνυμα απο BattleLog

For players who are getting the message that "BF3 stopped working", we are aware of the issue and are working on fixes. We will update our channels as soon as we have more information

Καλά μας κοροιδεύουν; Το συγκεκριμένο μήνυμα μαζί με το αδερφακι του "You were disconnected from EA Online (1) " και άλλα μέλη του κολώσογου, δε θα πρέπει να είναι σε γαλάζια πλάισια αλλά σε μόνιμα tabs στο battlelog όπου πατώντας τα θα παρέχεται ψυχολογική υποστήριξη στους παίχτες από το "εξειδηκευμένο" προσωπικό της Dice (όλα στη τύχη) ώστε να μη κάνουν battlefield το σπίτι τους. Καλημέρες....

Link to comment
Share on other sites

Σαν oδηγος εχω δει και χειροτερα, μου εχει τυχει 2-3 φορες προσφατα να μην πιανει το jihad με το τζιπακι επειδη γινοντουσαν κουλα με την θεση του εχθρικου αρματος, μια φαινοτανε μπροστα μου μια εκανε warp οταν βγηκα - 20 μετρα πιο μπροστα :S το οτι ο client βλεπει οτι ειναι στην ταδε θεση το ταδε αρμα δεν σημαινει απαραιτητα πως εχει και ο server την ιδια αποψη, γι αυτο γκρινιαζω για το ποσο καλυτερα θα ητανε χωρις lag compensation στα οχηματα, πχ στο ravaged πλεον με 80ms μια χαρα στριβει η γουρουνα, προτιμω να εχω ενα μικρο lag στον χειρισμο του οχηματος αλλα η θεση του να ειναι παντα συγχρονισμενη με τον server παρα να γινονται τετοια ακυρα

ψιτ κοιταξε να δεις καπου στο λαγκ κοπεσεσιον σε εχασα (δεν εχω παρει λοoυερ),αλλα δεν πιστευω να ειπες τιποτα για πινγκ εστω και απεξω απεξω ααα θα χουμε ιστοριες

Πραγματικά θα πάρω τον χάρακα και θα αρχίσω να μετράω για να δω βρήκα ή δεν βρήκα στο βαπόρι:

εσυ οταν πετας μηχανηματα θανατου που κοστιζουν εκατομυρια μην κανεις μπαντιλικια θα σε ξηλωσω. παντως στο βιντεο φαινεται πως αν ολοκληρωνες το ''βαρελακι'' 00:06-00:08 που πας να κανεις θα εβρισκες στο πισω μερος του πλοιου..απλα δεν προλαβε να ερθει η εικονα?αργησε?πηγε αλλου?(μηπως πηγε στο σταθερο στο διπλα δωματιο για τραβα κοιτα μια).μετα την εκρηξη που κανεις ξαναρχεσαι στο τελος.

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

ψιτ κοιταξε να δεις καπου στο λαγκ κοπεσεσιον σε εχασα (δεν εχω παρει λοoυερ),αλλα δεν πιστευω να ειπες τιποτα για πινγκ εστω και απεξω απεξω ααα θα χουμε ιστοριες

http://translate.google.com/translate?sl=en&tl=el&js=n&prev=_t&hl=el&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.experts123.com%2Fq%2Fwhy-do-cars-feel-so-odd-when-driving.html

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION]

Ναι, και μάλιστα ένα χαρακτηριστικό που το βλέπαμε στα trailer το 2011 και μας τρέχαν τα σάλια. Λες και περιμέναν ο κόσμος να μην ασχοληθεί τόσο. Εδώ έχουν αφιερώσει servers μόνο για μαχαιρώματα. Πραγματικά ας φτιάξουν το μαχαίρι και ας μη ξαναβγάλουν ποτέ ξανά patch. !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουν αφιερώσει servers μόνο για μαχαιρώματα.

Εδω νομιζω ειπες τη φραση κλειδι...

Σε αυτους τους server τι γινεται;

Ενας-ενας καθε φορα;

Δεν με εχουν πεισει απολυτα παντως οτι ισχυει αυτο το bug ή αν κανουν καποια μ@λ@κια αυτοι...

We' ll see...!!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

Κοίτα κάτι φορές που είχα μπει σε τέτοιους στις αρχές, δε θυμάμαι να έβλεπα μες το μπούγιο ταυτόχρονο animation που άμα ήταν εφικτό σίγουρα οι πιθανότητες στα 10+ άτομα να το κάνουν 2 ή παραπάνω ταυτόχρονα είναι αρκετά μεγάλες. Ποιο πολύ sliceιές πέφτανε.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Εδω νομιζω ειπες τη φραση κλειδι...

Σε αυτους τους server τι γινεται;

Ενας-ενας καθε φορα;

Δεν με εχουν πεισει απολυτα παντως οτι ισχυει αυτο το bug ή αν κανουν καποια μ@λ@κια αυτοι...

We' ll see...!!!

Επειδη εχω παιξει ουκ ολιγες φορες σε τετοιους servers να σου πω οτι παραπανω απο 1 knife animation τη φορα ΔΕΝ εχω δει ποτέ...

Εμενα πάντως ως bug μου λυνει την απορια γιατι καποιες φορες δεν πιανει το κωλομαχαιρο και ιδιαιτερα σε servers οπως ο Bazo που πεφτει πολυ μαχαιρι...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

ψιτ κοιταξε να δεις καπου στο λαγκ κοπεσεσιον σε εχασα (δεν εχω παρει λοoυερ),

Καλα και εγω που το εχω παρει το λοουερ μην νομιζεις οτι καταλαβα...

Γιδια εβοσκε και αυτος (@GruntGR) και τωρα μου το παιζει pro PC gamer...:p

(ψοφαω για την απαντηση τωρα...xaxaxaxa)

Επειδη εχω παιξει ουκ ολιγες φορες σε τετοιους servers να σου πω οτι παραπανω απο 1 knife animation τη φορα ΔΕΝ εχω δει ποτέ....

Οντως ισχυει...

Μπηκα σε ενα τετοιο server και καθομουν και τους χαζευα...

2 animations ταυτοχρονα δεν επαιζαν...

Αnimation και slice ταυτοχρονα εβλεπα παντως να γινεται...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

τι 19000 παιχνιδια??! θα παω να κανω φροντιστηρια στα εγγλεζικα ποιος θα παιξει 19 χιλιαδες παιχνιδια για να παρει αυτο το παπ@ρι χολιμαδαφακα γοδαφακ τζιζας χολι γκρει,ελα παναγια μου..

εντιτ ακυρο παρεξηγηση εμφυλιο παει να ξεκινησει για ενα ντογκταγκ μεταξυ των κονσολαδων και των πισι ταυτοχρονα

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.