Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εχθές το βράδυ μπήκα και εγώ BAZO και είχε TDM ...το μόνο καλό τουλάχιστον είναι πως (θέλω να νομίζω) είναι cheat protected. Ανιγουέι μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως γίνετε να είμαι close contact με τον αντίπαλο να του αδειάζω μισή γεμιστήρα πάνω του και να με τρώει λάχανο??? Γιατί το είδα αυτό χθες...

Link to comment
Share on other sites

%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%82.jpg

Απτις 3 κοψε την βραδυνη ......

Ο Vasilis28 είναι κάποιο troll account, που μπήκε για να σχολιάσει σε κάποιο θέμα, χωρίς να έχει τα @@ να μας πει ποιός είναι. Φυσικά το post όπως και τα σχετικά με αυτό, σβήστηκαν από moderators γιατί δεν είχαν λόγο ύπαρξης.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι η συσχέτισή του με εμένα και το λόγο αναφοράς του.

Νομισα οτι τα edit και τα delete τα εκανες εσυ και οχι καποιος αλλος moderator

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION]

Ενημερωσε σε παρακαλω πολυ το μελος wearhint απο την Clan σου οτι ειναι banned απο το ΒΑΖΟ.

Ευχαριστω.

Μολις το ειδα παιχτη ποιος ειναι ακριβως ο λογος και θα ενημερωθει!

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Δυστυχως δεν εχω προλαβει να μιλησω με τα υπολοιπα παιδια αλλα δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.

Θα κανω αντιστοιχο post στο ΒΑΖΟ thread αφου ο,τι αφορα το σερβερ το λεμε εκει.

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION] νομιζω περιττο να σου πω, ξερει ο ιδιος τι εκανε .

Απλως ησουν ο πρωτος που σκεφτηκα για να τον ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION] νομιζω περιττο να σου πω, ξερει ο ιδιος τι εκανε .

Απλως ησουν ο πρωτος που σκεφτηκα για να τον ενημερωσει.

Στειλε μου πμ! Γιατι ειναι θεμα ομαδας πανω απ ολα!

Link to comment
Share on other sites

μάλλον με χακαραν!!! δεν μπορώ να μπω πουθενά ea origin battlelog...

το πρωί μου ήρθε mail ότι άλλαξε το δηλωμένο στο origin email μου,

αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι επειδή ήμουν στη δουλειά.

πωωωω ούτε εδώ δεν υπάρχω http://bf3stats.com/stats_pc/junotwelve τα άλλαξε όλα ο τύπος.

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ μπήκα και εγώ BAZO και είχε TDM ...το μόνο καλό τουλάχιστον είναι πως (θέλω να νομίζω) είναι cheat protected. Ανιγουέι μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως γίνετε να είμαι close contact με τον αντίπαλο να του αδειάζω μισή γεμιστήρα πάνω του και να με τρώει λάχανο??? Γιατί το είδα αυτό χθες...

πιθανον, bullet modifier...φοριεται πολυ αυτο τον καιρο!!

εχουμε δωσει αμετρητα ban με τετοιες μαλακιες...

για περισσοτερες λεπτομερεις [MENTION=324]billpeppas[/MENTION].

Αυτόν εδώ τον κύριο πως τον βλέπετε;

Progression - XbattlegnomX - Battlelog / Battlefield 3

μην προσπαθεις να βγαλεις παντα συμπερασμα απο stats, γτ ο εν λογω κυριος μπορει να εχει αγορασει προσφατα προνομιακο πακετακι level 3....τα stats δεν επηρεαζονται αμεσα...

καλυτερα να κοιτας bf3stats.com οπου μπορεις να δεις και παλαιοτερα gameplay του εκαστοτε παιχτη!

εγω για να ανεβασω το accuracy μου κατα 0,1% χρειαστηκα περισσοτερα απο 15 ματσακια και αμετρητες σφαιρες on target !

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

ειχες αγορασει κανενα απο τα εξπανσιον του γκειμ απο κανα ονλαιν μαγαζι και αν ναι απο ποιο;να ξερω τι με περιμενει και μενα δηλαδη

οχι το main game από μαγαζί και 2 expansion από το origin store.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το game ούτε τα expansion.

Και άλλος κόσμος διαμαρτύρεται πως τους έγινε hacked ο λογαριασμός ( αλλαγμένο e-mail & soldier name ).

Και φυσικά αρκετός κόσμος δεν μπορεί να κάνει join κανέναν server ( error has been reported by ea )...

Το πρόβλημα υπήρχε από τις 4 του μήνα, αρκετοί μάλιστα δεν μπορούσανε να μπούνε σε κανένα server μέχρι προχθές το βράδυ.

Η DICE τα κλασικά "we are investigating"... τόσα investigations ούτε ο Horatio και τα CSI...

ΓΤΠ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.