Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

1.Ειναι MONTAGE και γω μπορω να χω παιξει 700 ωρες EOD BOT και να σου κανω 3 λεπτα βιντεο kills με αυτο. Δεν μας εδειξε killstreak αλλα μεμονομενα kills.

To αν έχει παίξει 700 ώρες και πόσο καλά παίζει, φαίνεται από τα στατιστικά του ;)

2.το BC2 ΔΕΝ ειχε prone.

So? Δηλαδή camper είσαι μόνο αν είσαι ξάπλα; Στο BC2 είχε γούκι και δεν είχε "φακό". Πιό δύσκολα τον εντόπιζες, ειδικά σε κάτι Valparaíso, Laguna Presa και Nelson Bay...

Eγω προσωπικα ΟΤΑΝ παιζω με 8Χ ουσιαστικα κυκλοφορω με το sidearm ανα χειρας και οταν εντοπισω καποιον μακρια σηκωνω το ντουφεκι.

Γενικα ειναι θεμα και playstyle.

Εγω που παιζω υπερβολικα aggressive, τα sniper μου ειναι αχρηστα.

To ίδιο κάνω κι εγώ, σε cq & rush φυσικά. Αλλά έχω δει και σε tdm να σπέρνουν, χώρια τη βοήθεια που παρέχουν με τα mav/tugs και τα soflam σε air maps.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα ban από τον bazo επειδή χρησιμοποίησα smaw... Ένας τύπος είχε πάρει άρμα και μας είχε καθηλώσει οπότε βγήκα και του έριξα με το smaw... Έπρεπε να κάτσω και να μείνω καθηλωμένος μέχρι να με φάει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα ban από τον bazo επειδή χρησιμοποίησα smaw... Ένας τύπος είχε πάρει άρμα και μας είχε καθηλώσει οπότε βγήκα και του έριξα με το smaw... Έπρεπε να κάτσω και να μείνω καθηλωμένος μέχρι να με φάει;

Εισαι σιγουρος οτι επαιζες στον bazo;

Επειδη εχει tdm για αυτο στο λεω...

Ασε που δεν απαγορευεται αυτο στον bazo...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Sorry έχεις δίκαιο. Πάιζω από τις 5 και δεν θυμάμαι καν σε ποιόν server μπαίνω...

Στον RnG ήμουν...

Καιρός για διάλλειμα...

Όχι ρε μαλαία Κώστα :D

Άστο ζώο στο άρμα.

Αν κάνει kill με το άρμα είναι άμεσο ban.

υ.γ. σου έβγαλα το ban.

Link to comment
Share on other sites

.Η αγαπημενη μας εταιρια dice για αλλη μια φορα εκανε το θαυμα της!

Για να ειναι ολοι οι παικτες equal και να υπαρχει ισσοροπια μεταξυ των παικτων, αποφασισε να μας ξεκινησει ολους απο level 0.

Ειχα ξεχασει πως ειναι να παιζεις με iron sights!

και χωρις το sprint perk!

Α ρε dice το εκανες παλι το θαυμα σου!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο μονος που βρισκω τους fast vehicle respawn server ανουσιους?

Χανεις την ικανοποιηση του vehicle destroyed.

Ολη η χαρα ειναι πχ με heli να ριξεις τον αντιπαλο μετα απο μονομαχια και να εχεις ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ

1-2 λεπτα που θα κανει να ξαναβγει το εχθρικο την πιστα ΑΛΑΝΑ να ρημαξεις πεζικο και αρματα.

To ιδιο και για ΑΑ/αρματα κλπ.

Δυστυχως παρατηρω οτι οι σερβερς κλεινει ο ενας πισω απο τον αλλο, οι περισσοτεροι εχουν μαπα rotation, υπερβολικα λιγα ή υπερβολικα πολλα τικετα....

Link to comment
Share on other sites

shit happens dude.

Δεν θα κατσω να σκασω κιολας.

Απλως προσθετω το server στο "radar" και συνεχιζω ακαθεκτος.

Τα reasons ενα ηταν το παραπανω, ενα go play with people your level (δεν ησαντο noob welcome server) , ενα melee is not primary weapon και ενα χωρις reason...:yawn:

edit: o No reason ηταν και ο καλυτερος.

Εχουν στησει Sharqi only server, μπαινω μονος, βλεπω havoc free παω να μπω, μολις βανει μπροστα

τρωω ενα ΤV στη μαπα, ξανα spawn ξανα το ιδιο.

Κανω spawn στο Τ90 παω αραζω στους λοφους περναει το Viper τρωει κανονια αρπατο κατου.

Ε μετα απλα αραξα στο λοφο και οποτε πηγαινανε να το παρουν απο TV STATION το ριχνα. :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Με έχει "σκοτώσει" admin για να πάρει το ελικόπτερο,μόλις του την είπα με έκανε ban,και στην πορεία που ανακάλυψε ότι και οι υπόλοιποι της παρέας είναι από Ελλάδα τους πέταξε και αυτούς.

Φυσικά δεν θα σκάσεις,γελάς με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Με έχει "σκοτώσει" admin για να πάρει το ελικόπτερο,μόλις του την είπα με έκανε ban,και στην πορεία που ανακάλυψε ότι και οι υπόλοιποι της παρέας είναι από Ελλάδα τους πέταξε και αυτούς.

Φυσικά δεν θα σκάσεις,γελάς με αυτά.

see edit above :p

Παλι καλα που ξερω εδω τους admin και δεν με διωξανε ακομα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.