Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Όσοι έχετε πρόβλημα με τις nVIDIA και το BF3 ( [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] [MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION] @άλλος ? ) δοκιμάσατε τους 326.29 Beta ?

Φίλος του ξάδερφου μου που του έκανε κάτι κουλά η GTX 660 Ti στο BF3 με τους 326.29 Beta λέει όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

εδώ και ένα μήνα που είμαι με win8 x64, δεν έχω κανένα πρόβλημα... (ούτε και με τους οδηγούς που είχα πρόβλημα με τα win7, αλλά ούτε και με κανένα νεότερο - έχω δοκιμάσει και όλους τους 326.xx - με 326.29 από προχθές δεν είδα επίσης κάποιο artifact/etc)

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] define "κουλά".. /driver version/OS

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και από δω με GTX 770 με τους τελευταίους beta, ultra :) και όλα ρολόι

ΕΚΤΟΣ και βάλετε τα πάντα ultra + 4xmsaa + 90 FOV

64 map player με εκρήξεις και κακό σίγουρα θα δείτε κάποια μικρά spikes

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Texture Shimmering σε συγκεκριμένα σημεία στην Grand Bazaar, μη εφαρμογή Anti-Aliasing στους "πυλώνες" στην Noshahr Canals, καθώς και κάποια σημεία στην Noshahr που έκανε κάτι λεπτά μαύρα block στις άκρες.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ....τωρα τελευταία οταν κανω είσοδο στην origin δεν μου κρατά τα στοιχε'ια του λογαριασμού μου και πρέπει να τα γραφω καθε φορά , επίσης κατα την είσοδο στο παιχνίδι MULTIPLAYER μετά την πάροδο 1 μέρας μου χάνει τις επιλογές που βάζω πχ. στα region ή Noob στο Filter

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ....τωρα τελευταία οταν κανω είσοδο στην origin δεν μου κρατά τα στοιχε'ια του λογαριασμού μου και πρέπει να τα γραφω καθε φορά , επίσης κατα την είσοδο στο παιχνίδι MULTIPLAYER μετά την πάροδο 1 μέρας μου χάνει τις επιλογές που βάζω πχ. στα region ή Noob στο Filter

Ευχαριστώ !!!

Έτσι κάνει στο μεγαλύτερο ποσοστό χρηστών, και σε μένα, αν κάνεις log in οποιονδήποτε server ανοίγει μονο του το origin. Το άλλο με τις κλάσεις κλασσικό θεμα

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι να κόψουν όλα τα όπλα και να παίζουμε μόνο με νεροπίστολα...:p:P:P:tw::tomato: Λοιπόν πέρα από την πλάκα το έχουμε συζητήσει πολλές φορές το θέμα, αν κάποιος πιστεύει ότι το m16-AEK-shotguns γαζώνουν ας τα παίρνει κ αυτός. αυτό είναι το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε να τα είχαν εξισορροπήσει τα όπλα. Να μη βλέπεις συνέχεια ΑΕΚ-Μ16-Μ416 επειδή τα έχουν κάνει να γαζώνουν. Προσωπικά θα ήθελα όλοι, να τα δοκιμάζουμε όλα. :)

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος πιστεύει ότι το m16-AEK-shotguns γαζώνουν ας τα παίρνει κ αυτός. αυτό είναι το παιχνίδι.

Πιστεύει; :hm:

Πρώτον, 9/10 100άρηδες παίζουν μόνο με αυτό. Τυχαίο;

Δεύτερον, κάνε σύγκριση εδώ με όποιο όπλο θέλεις.

Τρίτον, να μη λένε ότι το BF3 έχει 50 όπλα. Να βάζουν μόνο το Μ16 να τελειώνουμε. Άτοπο αυτό που λες. Το κάθε όπλο θα έπρεπε να έχει υπέρ και κατά. Το Μ16 απλά δεν έχει κατά ή είναι τόσο αμελητέα που δεν παίζουν ρόλο. Είναι allround weapon.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα βρισκεται στο τωρινο fail-balancing του heavy barrel, προσφερει πολλα χωρις να "στερει" σχεδον τιποτα, αλλη συμπεριφορα εχει το M16 με hbar/fgrip αλλη με bipod και flash suppresor, χωρια το τραγικο bug με το suppresion που υπηρχε για αρκετο καιρο.

Tο AEK εχει περισσοτερο recoil ADS spread + πιο αργο reload, γενικα εχει φαει αρκετο nerf απο περσι, υπαρχουν τα steyr και enfield παντως, το AK74 ειναι επισης μια σοβαρη εναλλακτικη αν και υστερει σημαντικα στην ταχυβολια.

Οι αυτοματες καραμπινες δεν με ενοχλουν τοσο πολυ, το βλεπω σαν handicap για να εχουν ελπιδες οι πιο αδυναμοι παικτες :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά απ τη στιγμή που έτσι είναι το παιχνίδι τι να κάνεις.

Σίγουρα είναι ένα κλικ πάνω από τα υπόλοιπα αλλά δεν είναι λόγος απαγορευσης του σε κάποιους servers.

δλδ. αν απαγορεύεις το m16 τι πρέπει να κάνεις με Rpg m320 κτλ.

Κατά τη γνώμη μου αν είσαι καλός το έχεις με όλα τα όπλα.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα βρισκεται στο τωρινο fail-balancing του heavy barrel, προσφερει πολλα χωρις να "στερει" σχεδον τιποτα, αλλη συμπεριφορα εχει το M16 με hbar/fgrip αλλη με bipod και flash suppresor, χωρια το τραγικο bug με το suppresion που υπηρχε για αρκετο καιρο.

Για αυτό και παίζουν όλοι με M16+forgrip+hbarrel+Cobra...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.