Jump to content



Μεταναστευτικό Ζήτημα στην Ελλάδα


sotiris

Recommended Posts

Δεν το θεωρω "βιβλο της αληθειας" για ενα καρο ευνοητους λογους αλλα προσωπικα εμενα δεν θα μου εκανε καθολου εντυπωση να ειναι αληθινο...

Μαρτυρία ΣΟΚ για τις δράσεις της Χρυσής Αυγής | Left.gr

Απλα εγω βλεπω οτι μετα το Χρηματιστηριο στις δοξες του, βαλαμε αλλο ενα "αυθαιρετο οριο αξιοσυνης" στις επομενες εκλογες.

Οπως το 1996-2000 ο λογος που εβγαινε κυβερνηση ηταν γιατι ο Σοφοκλης ανεβαινε, τωρα ο λογος για να ψηφισουμε ή να μην ψηφισουμε μπορει καλλιστα (και ειναι κιολας) το "μετρηστε ποσες πλατειες καθαρισα", "ποσους Πακι μαχαιρωσα-εδειρα-κλπ"

Καλά λεφτά δίνουν και ο ρουχισμός πρώτος. Η κόκα δεν μου λέει κάτι.

Μπορείς να ρωτήσεις για γυναίκες και φούντα ( Ελληνική) αν παίζει τπτ;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

65% έκπτωση, ε; Tempting

Σε ποδηλατάδικα έχουν τίποτα; Θέλω full carbon ποδηλατάκι. Με 50% έκπτωση θα βγει πολύ καλά. Πάω να ρωτήσω τον πρόεδρο.

EDIT: Και ssd θα ήθελα. Να βάλω κωδικό ΧΑ στο mrsmith για 50% έκπτωση;

Link to comment
Share on other sites

Καλά λεφτά δίνουν και ο ρουχισμός πρώτος. Η κόκα δεν μου λέει κάτι.

Μπορείς να ρωτήσεις για γυναίκες και φούντα ( Ελληνική) αν παίζει τπτ;

Ο τρόπος που γράφει ο τύπος μου θυμίζει τα chain letters του στύλ γνωρίζεις μια γκόμενα που θέλει να σου φάει τα νεφρά

Link to comment
Share on other sites

Καλά λεφτά δίνουν και ο ρουχισμός πρώτος. Η κόκα δεν μου λέει κάτι.

Μπορείς να ρωτήσεις για γυναίκες και φούντα ( Ελληνική) αν παίζει τπτ;

Μέσα και εγώ για την φού . Ελληνική αν όχι στην χειρότερη κάποιο ποιοτικο skunk ( white-widow , amnesia haze , ams)

Εχω άδεια οπλοκατοχής στο ονομα μου , και άδεια κυνηγιού αν μετράει στα +++ :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ο Καναδάς; το ίδιο και ο Λευκός Οίκος!!!

Military Jokes Military Humor

Έλεος με την κάθε παπαριά που βρίσκετε σε blogs της φούτσας και την αναπαράγετε ωρέ παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Φασιστακο μαθε να ερμηνευεις την πραγματικοτητα με κοινωνικοπολιτικα ταξικα κριτηρια. Ο αθωος λαθρομεταναστης στο βιντεο αυτο ειναι ολοφανερο πως με την πραξη του αυτη διατρανωνει την ταξικη παλη του τριτου κοσμου εναντιον των καλοζωισμενων ευρωδουλων καπιταλιστων αστων. Εξαλλου τα θελε κι ο κ@λος του εδω του Ελληνα, διοτι η Ευρωπη εκμεταλλευεται τον τριτο κοσμο. Και η Ελλαδα ειναι η Αμερικη των Βαλκανιων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω καν ποιός είναι Έλληνας και ποιός Αλγερινός. Δυο πλάτες βλέπω.

Αλλά αν το λέει το Eglimatikotita.gr... :flag:

Θα διασταβρώσω από hellas-orthodoxy.

Υ.Γ: Μπορεί και να είναι Αλγερινός, πιο πολύ σχολίασα γιατί ο Τσακ, έβγαλε απ' τη μύγα συκωταριά να ψήσει - όχι απλά ξύγκι, χωρίς να δείχνει τίποτα τρομερό το βίντεο.

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμένα αυτό μου αρέσει.

Σκέψου τα οφέλη:

1. οι ένοχοι δικάζονται καταδικάζονται και εκτελούνται σύμφωνα με το δίκαιο που επικρατεί στη χώρα καταγωγής τους

2. αποσυμφόρηση δικαστηρίων και φυλακών.

3. παραδειγματισμός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σου ρε Ελλαδάρα, οι μετανάστες μας φταίνε, άμα φύγουν αυτοί, εμείς θα γίνουμε άνθρωποι (και καλά).

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F3TXklDBDJc]Σελλα: Το δάσος καίγεται και ο κόσμος χορεύει - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Ελλαδάρα, οι μετανάστες μας φταίνε, άμα φύγουν αυτοί, εμείς θα γίνουμε άνθρωποι (και καλά).

Σελλα: Το δάσος καίγεται και ο κόσμος χορεύει - YouTube

Δηλαδή όταν καιγόταν η Πάρνηθα έπρεπε να κυρήξει όλη η Αθήνα πένθος και να σταματήσει όλες της τις δραστηριότητες?

Δεν λέω ότι είναι αφορμή για πάρτυ το να κάψεις το δάσος, αλλά τι άκυρη σύγκριση είναι αυτή?

Άσε που στη φωτιά αν δεν έχεις εξοπλισμό και εκπαίδευση καλύτερα να την κοιτάς από μακριά χορεύοντας στο πανηγύρι, γιατί αλλιώς η κατάσβεση που θα κάνεις θα είναι για τα πανηγύρια.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είμαστε πέρα βρέχει, δεν μειώνει το πρόβλημα του λαθρομεταναστευτικού ζητήματος.

Συγνώμη, αλλά δεν είναι πλέον πέρα βρέχει.

Σαν λαός έχουμε σοβαρό πρόβλημα.

Και δεν φταίνε οι μετανάστες.

Που είμαστε άχρηστοι στην αντιμετώπιση μιας φωτιάς και αρχηγοί στις ομαδικές θανατώσεις ζώων (στην οποία κατέχουμε πρώτη θέση σε Ευρωπαικό Επίπεδο).

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.