Jump to content



Περί των προβλημάτων του TheLab.gr


TheLab

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX

Αυτό το έκανε πάντα, δεν το κάνει συνέχεια και δεν το κάνει σε όλους.. Δεν έχουμε βρει το φταίει, υποθέτουμε ότι είναι η έκδοση, την οποία θα αναβαθμίσουμε asap.

Αναμένουμε...!

Link to comment
Share on other sites

..Μαγκες καντε την, την τιμημενη αναβαθμιση συντομα λεμε...

..καθε μερα μπαινω με την ελπιδα οτι θα δω κατι νεο...

..ασχολουμαστε και μιλαμε για τα τσιπακια ,τα τελευταια ,τα ψαχνουμε ολα...σκαλιζουμε το νετ για οτι πιο φρεσκο...

..κι ο Λαμπης εχει κολλησει στο vb 4,2...

..αντε να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

το μονο προβλημα με τα PM (που μπορει να μην ειναι προβλημα, απλα εγω να μην εχω βρει την λυση) ειναι το οριο με τα ΡΜ.

ποτε δεν μπορεις να δεχτεις αλλα?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ξεκίνησε να μου κάνει το εξής:

Στην λίστα με τα μη αναγνωσμένα posts σε κάποιες "σειρές" δίνει υπερβολικό ύψος με αποτέλεσμα να χρειάζεται να σκρολάρω πάρα πολύ για να βρω την επόμενη καταχώρηση.

t_labprobm_1fe2042.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

το πηρα αλλα δεν εβγαλε την ειδοποιηση

Ορισμενες φορες μου συμβαινει και μενα.... Αλλα επειδη αλλες φορες μου βγαζει την ειδοποιηση, το προβλημα μπορει να ειναι & του opera...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

το μονο προβλημα με τα PM (που μπορει να μην ειναι προβλημα, απλα εγω να μην εχω βρει την λυση) ειναι το οριο με τα ΡΜ.

ποτε δεν μπορεις να δεχτεις αλλα?

Ναι σε αυτο θελω να σταθω και εγω...

Εψαχνα να βρω τροπο ποσο "empty" ειναι το box μου αλλα δεν εβρισκα κατι..

Τελικα πως ξερουμε ποτε θα ειναι full?

Link to comment
Share on other sites

Το ξερουμε...Το πατησα χθες αλλα δεν ανοιγε...και ουτε τωρα ανοιγει...Για τσεκαρε το..

Απο την κεντρικη σελιδα ανοιγει..Για πηγαινει απο τη σελιδα του φορουμ..θα σου ανοιξει ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.