Jump to content



Περί των προβλημάτων του TheLab.gr


TheLab

Recommended Posts

Πηγαινε εδω : http://www.thelab.gr/forums.php?s=

Και πανω δεξια λεει :

Καλώς ήρθες, GoMaR

Δείτε τα σημερινά ενεργά θέματα συζητήσεων

Δείτε τις νέες απαντήσεις

TheLab Assistant

Ε , οταν παταω το last , δεν μου ανοιγει...(δεν κανει τπτ- dead hot link :p)Ενω απο την κεντρικη σελιδα www.thelab.gr ανοιγει...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από GoMaR

Πηγαινε εδω : http://www.thelab.gr/forums.php?s=

Και πανω δεξια λεει :

Καλώς ήρθες, GoMaR

Δείτε τα σημερινά ενεργά θέματα συζητήσεων

Δείτε τις νέες απαντήσεις

TheLab Assistant

Ε , οταν παταω το last , δεν μου ανοιγει...(δεν κανει τπτ- dead hot link :p)Ενω απο την κεντρικη σελιδα www.thelab.gr ανοιγει...

Και ομως ανοιγει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο. Δεν ανοιγει αλλα υπαρχει λογικη εξηγηση. Προφανως για να τρεξει το javascript πρεπει να εισαι μεσα στο www.thelab.gr και οχι στο www.thelab.gr/forums.php?s= . Ας το δουνε οι mods να δουν τι μπορουν να κανουν. Δεν ξερω να σας βοηθησω. Προφανως εχει κατι ο φακελος στον server που ειναι αποθηκευμενη η κεντρικη σελιδα που δεν το εχει ο φακελος που εχει το forum και δεν τρεχει το javascript.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikoszax [Σήμερα, στις 15:45]

Εχετε δικιο. Δεν ανοιγει αλλα υπαρχει λογικη εξηγηση. Προφανως για να τρεξει το javascript πρεπει να εισαι μεσα στο www.thelab.gr και οχι στο www.thelab.gr/forums.php?s= .

στο www.thelab.gr και μενα ανοιγει στο αλλό σταματει στο javascript:assistant();

Εdit: Εν το μεταξυ εμενα κάποιος μου κολλησε την αρρώστεια "μη ειδοποιησης των πμ μου" :rant: :p

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ παίδες το καταλάβαμε, δεν λειτουργεί. Η αναφορά του προβλήματος έγινε, περιμένετε απάντηση από την διαχείριση του site.

Δεν είναι ανάγκη να επιβεβαιώσουν 6000 μέλη την βλάβη :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

jpavly σημείωσε αν θες ότι ούτε και σε μένα λειτουργεί.

Έσένα θα σου στείλουμε ανώτερο στέλεχος να στον "φορμάρει" (τον υπολογιστή) για να στρώσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.