Jump to content



Τι τύπος overclocker είσαστε;


Chosen

Τι τύπος overclocker είσαστε;  

109 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Πρέπει να σημειωθεί ως NSFW... :hehe:

Θα προσθέσω άλλη μια κατηγορία, στην οποία ανοίκω... ο Ντιφόλτ... :p

o default τι κάνει? κατεβάζει στο μισό τα multiplier και ανεβάζει στο διπλάσιο το fsb ?

ελπίζω να μην το πάρεις προσωπικά αλλά default overclocker..

Link to comment
Share on other sites

Μπινελικιας + μια δοση γκαντεμοσαυρου εδω (με την IP35pro παλια και ενα καμποσες αντλιες, οπου.. εφιαλτης μου εχουνε γινει, μονο σε εμενα σκαλωνουν/μπουκωνουν/κανουν κορδελακια).. :wall: :fist:

-καταταλα, λιγο απ' ολα- οταν υπαρχουν ορεξουλες.. :shifty::hehe:

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Kαρφωτος θα ελεγα αν και εχω λιγο γκαντεμια μεσα μου αν υποθεσω απο ενα dvd-rw που ειχε παρει φωτια(!!!) με αποτελεσμα να καψω σχεδον ολο το πισι και να σβηνω με λαστιχο τις φλογες!!!

Link to comment
Share on other sites

καρφωτος(οταν τον αγορασα πριν 2,5 χρονια, καπου ειδα οτι ο c2d 4300 παει ανετα 3,5 με 1,6βολτ,καρφωσε και μπουταρε..) που κατεληξε χεστης (2 crash @BC2,ας το ριξω στα 3,3 μην καιω και πολυ ρευμα..) με φιλο (Παρα)Μορφωμένο-οδοστρωτηρα (τηλ @ SLN 02:48 "ρε εκεινες οι bh-5 στο 5o test βγαζουν μονο 3 errors μετα απο 26 ωρες,να τις αφησω εκει ή να δωσω και αλλο?")

Link to comment
Share on other sites

Εν αρχή, παραμορφωμένος, ψάξιμο στο νετ, προετοιμασία boot cd/memtest με ολα τα bios μέσα κτλ κτλ

Στην συνέχεια μπινελίκιας, γιατί ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να γίνει κάτι ομαλά κ χωρίς πρόβλημα οπότε αρχίζουν και οι εξάψαλμοι. Και άμα γίνει ομαλά κ με 0 προβλήματα κατευθείαν συνήθως ψάχνω την απόδειξη για RMA...απλά παίζει κάτι λάθος.

Μετά Γκαντέμης γιατί αντιλαμβάνομαι ότι ενώ οι λοιποί χτυπάνε 3.6 με αέρα και στοκ τάσεις, εγώ με νερό και πυρηνικό αντιδραστήρα δε μπορώ να πιάσω τα 3.4 με το "διαμάντι" που μου έκατσε.

Και στο τέλος καταλήγω χέστης/καρφωτός, τα γυρνάω όλα default και το δίνω στον αδερφό μου υπό το πρίσμα του: είναι overkill για μένα αυτό το μηχάνημα και συ το χρειάζεσαι περισσότερο για τις πασιέτζες κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Παραδοσιακός με που όταν βρει "τοίχο" (παρά)μορφώνετε.:D (εχει τυχει να βγω και μια βδομαδα μετα απο το σπιτι..λιώνοντας στο Prime)

Νομιζω οτι παρεα στον unseen πρεπει να κανει και ο χρηστης Doom.:whistling

Link to comment
Share on other sites

Παραδοσιακός με που όταν βρει "τοίχο" (παρά)μορφώνετε.:D (εχει τυχει να βγω και μια βδομαδα μετα απο το σπιτι..λιώνοντας στο Prime)

Νομιζω οτι παρεα στον unseen πρεπει να κανει και ο χρηστης Doom.:whistling

Τα εκανα π@$%@$%ανα ολα ρεεεεε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.