Jump to content



Τι τύπος overclocker είσαστε;


Chosen

Τι τύπος overclocker είσαστε;  

109 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ευπηθώς αναφέρω Χέστης O/Cer, κάποτε Παραδοσιακός, αλλά όχι πια.

O Quad μου παίζει μαμά, ο E5400 έπαιξε στα 3.250 χωρίς ρεύμα κλπ για 10 λεπτά και μετά πήγε πάλι εργοστασιακά να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο :p

Καιρό είχαμε να δούμε τέτοιο ποστ Πετράν :)

Link to comment
Share on other sites

:rofl:

Έγραψες! :T::T:

Ανήκω, θα έλεγα, στη κατηγορία των (Παρα)μορφωμένων, με επιρροές από Καρφωτό και ρίζες Μπινελίκια.

Τα διαφημιστικά φυλλάδια πιτσαρίας στο πίσω μέρος τους γράφουνε 2.5-3-8-3-11-14-3-3-2-5-3120-Enable-Enable-Disable-Enable ενώ απεχθάνεται την επιλογή "Auto" οπουδήποτε μέσα στο BIOS της μητρικής του.

Παρακολουθείς τα φυλλάδια πιτσαρίας μου ρε; :hehe:

Έγραψες!!

Link to comment
Share on other sites

Σε έχω χ@σμένο :hehe:

Εγώ είμαι λίγο από όλες τις κατηγορίες πάντως....

Φυλλάδιο από γυράδικο με 2.5-3-8-3-11-14-3-3-2-5-3120-Enable-Enable-Disable-Enable υπάρχει.....όπως επίσης απεχθάνομαι τα auto....:p

Κάνω άνετα παρέα με τον Γκαντέμη και με τον Σιγανοπαπαδιά αλλά άνετα μπαίνω και στη θέση τους:rofl:

Υ.Γ. τον κύριο από πάνω με το pedobear ούτε που τον ξέρω.....ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ :rant:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω ως καρφωτος...Αν δε πετυχει η σουπα το γυρναω σε παραδοσιακος .

Αν δε πετυχω ως παραδοσιακος αρχιζουν τα μπινελικια γιατι λογικα θα ειμαι γκαντεμης , οποτε πουλαω στεγνα το μηχανημα και παω γι αλλο , για να μη γινω οδοστρωτηρας.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα EPIC απλα :D , παραδοσιακος + αρκετα στοιχεια απο (παρα)μορφωμενο. ευτυχως εχω καιρο να χρειαστει να κανω "νεο" o/c γιατι ο ελευθερος -ΚΑΙ ΜΟΝΟ- χρονος, κυλαει σε τρελο fast forward οσο διαρκει το o/c procedure ;p, ολα αυτα βεβαια μεχρι την επομενη αναβαθμιση :p που ευτυχως (?) εχει μετατεθει για τον επομενο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.