Jump to content



yet another mobile thread...the sequel (με ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.)


ΝTG

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Αpple 3GS--->jailbreak--->+gps free/εφαρμογες με το κιλο -οθονη

Desire--->android--->+ακλονητο, ταχυτατο, εφαρμογες με το κιλο,πολυ καλο λειτουργικο -δεν μ αρεσουν τα χρωματα της amoled μου φαινονται υπερβολικα ζεστα...

Samsung Galaxy S---->+μεγαλη οθονη, android-εφαρμογες, γρηγορο -πλαστικουρα, ζεστη οθονη

Nokia C6---> +το πηραν δυο φιλοι μου και αυτο που εχω να πω best value for money, βολευει τρελα το πληκτρολογιο, οvi market= εφαρμογες, εξαιρετικη πλοηγηση στο νετ -camera την νυχτα

Τα αλλα δυο που ανεφερες δεν τα εχω επεξεργαστει καθολου...

Σε οποιο δεν αναφερω gps σημαινει οτι εχει...

Για μενα παρε Desire...:)

Link to comment
Share on other sites

Παστέλιε, πλέον το desire δε βγαίνει με AMOLED οθόνη. SLCD γιατί φάγανε πορτα από samsung.

Η οθόνη του galaxy δεν ζεσταίνεται και το πλαστικό του είναι ίδια ποιότητα με του iphone.

Link to comment
Share on other sites

Οκ για την οθονη του desire...

Δεν λεω οτι ζεσταινεται απλα μου φενεται ζεστη απο αποψη χρωματων....προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου σαν κινητο...καλο ειναι αλλα δεν μου αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

Δες το ZTE Blade(orange san fransisco για το αγγλικο) απο την wind.

160 Euro = Android 2.2, capacitive 800x480,3g,wifi,gps,accelerometer, 512MB ram, 600 Mhz cpu,camera 3,2 autofocus αλλα ειναι αθλια σε indoor.

Το σκεφτεσε ακόμα ? :magic:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλυτερα οχι αυτο που φερνει η wind γιατι εχει lcd και 256mb μνημη. απο orange κατευθειαν, amazon.co.uk, ebay, whatever...

περιμενω το δικο μου απο ebay. 180 ευρωπουλα:baby: (Orange San Francisco - unlocked)

τι μου λες τώρα.. και υπάρχει μια επιδότηση στη wind που κάθεται..

-για το galaxy s έχει βγει η froyo στο ελλαντα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ένας φίλος έχει το Mini Pro, ψιλοτραγικό το βρίσκω και σίγουρα δε θα έσκαγα οποιοδήποτε ποσό για να το πάρω. Απλά δε μου άρεσε από την πρώτη στιγμή που το χρησιμοποίησα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα περιμένω 1-2 μήνες τη νέα γενιά των 200 euro android beasts!!

Το Xperia mini μου αρέσει πολύ σαν design, και λόγω μεγέθους δεν πιστεύω ότι θα με προβλημάτιζε η ανάλυση.

Αλλά αν μου λέτε ότι είναι δύσχρηστο κλπ. το ξεχνάω.

Επίσης με χαλάει που δεν υποστηρίζει 2.2 (έχει κεφαλαιώδεις βελτιώσεις τύπου app2sd).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.