Jump to content



Pay what you want bundles


Recommended Posts

αυτο ηταν το Magic Number που μας το περιμεναμε πως και πως. όλα τα games αυτα τα είχε (μερικα τα εχει ακομα) προσφορά το indiegala store το σαββατοκύριακο. αναλυτικά:

1. Edna & Harvey: The Breakout (DRM Free), Airline Tycoon Deluxe (DRM Free), The Whispered World (Steam), Cargo! The Quest For Gravity (Steam) με $3.99 ($2.99 αν εχεις αγορασει το indiegala bundle)

2. The Rockin' Dead (DRM Free), Shadow Harvest: Phantom Ops(Steam), Grand Ages: Rome (Steam), Helldorado (Steam) με $3.99 ($2.99 αν εχεις αγορασει το indiegala bundle)

3. crazy machines 1 και 1.5 me $0.99

4. Black Mirror 2 (DRM Free), Black Mirror 3 (DRM Free), Alter Ego (Steam), Mata Hari (Steam) με $3.99 ($2.99 αν εχεις αγορασει το indiegala bundle)

όλα εκτος απο το Storm..

δεν μου αρεσει αυτη η ανακύκλωση παιχνιδιών :angry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα είναι ένα game κάθε ομάδα που συμμετέχει θα φτιάξει το δικό της. Οι ομάδες θα είναι:

- Grapefrukt

- Ludosity

- Oxeye Game Studio

- Vlambeer

- Wolfire Games

- Mojam

Μια χαρά είναι εφόσον δεν σε υποχρεώνει κανείς να δώσεις πολλά λεφτά, δίνεις όσα θες ξεκινώντας από 1 cent. Προσωπικά έχω όλα τα bundles από το HiB οπότε θα πάρω και αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

Αποκαλύφθηκαν οι δύο κρυφοί τίτλοι του bundle. Είναι τα:

- Crazy Machines 2, και

- Alter Ego

Θα βγούν και αυτά σε giveaway, μετά την λήξη του τρέχοντος,

λόγω περιορισμού στα giveaways που μπορώ να δημιουργήσω.

Link to comment
Share on other sites

όντως για το The Cat Lady έχω ακουσει τα καλύτερα. ειναι στο steam greenlight και ελπίζω να μπει κάποια στιγμή. απλα έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι με όλα αυτα τα desure, gog, steam, origin, uplay, playfire. πολλες πλατφορμες .....

Link to comment
Share on other sites

όντως για το The Cat Lady έχω ακουσει τα καλύτερα. ειναι στο steam greenlight και ελπίζω να μπει κάποια στιγμή. απλα έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι με όλα αυτα τα desure, gog, steam, origin, uplay, playfire. πολλες πλατφορμες .....

Μεγάλη η πίτα φίλε μου, πολλά και τα σκυλιά...

:offtopic2:

PCMaster ? Νόμιζα ότι είχα μείνει μόνος :)

Το ίδιο νόμιζα αλλά κάναμε και οι δυο (ευτυχώς) λάθος.

Link to comment
Share on other sites

μόλις βγήκε το The Chosen Bundle - Indie Royale

η τιμή ειναι χαμηλή ακόμα (2.60€) αλλά δεν έχει κάτι που να με ενδιαφέρει οπότε θα το προσπεράσω.

περιλαμβάνει:

Hard Reset (Steam, Desura, Windows)

Jolly Rover (Steam, Desura, Mac, Windows)

DLC Quest (Steam-coming soon, Desura, Mac, Windows)

Vertex Dispenser (Steam)

Lair of the Evildoer (Desura, Windows)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.