Jump to content



Αυτο και αν ονομαζετε CASE MOD!!!!!


DragonFlight

Recommended Posts

μια βδομάδα δεν νομίζω 2-3 εαν δεν εχεις να ασχοληθεις με κάτι άλλο.

Πάντως ειναι τέλειο και μου έλυσε την αφμιβολία αν θα έπαρνα τελικα σωληνες απο ντουζ καθώς το ψυγείο μου έχει περιεργες βίδες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams [Σήμερα, στις 18:44]

Πωπω, που τη βρήκε τόση υπομονή το άτομο!!

Αν θυμάμαι καλά κι εσύ με plexi είσαι george ε; Σε έβαλε σε μπελάδες το άτομο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά παλιό το mod. Αν ψάχνατε καλύτερα θα το βρίσκατε και εδώ. Ο τύπος έχει αρκετά λεφτά και είναι προφανώς τελειομανής, ή τον συνεπήρε η προσοχή και η έκταση που έλαβε το mod του. Πάντως είναι το καθαρότερο mod που έχω δεί.

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος εχει μαζεψει 67:...: σελιδες στο thread του :jump:

πρεπει να εχει ποσταρει γυρω στις 500 φωτογραφιες :blink:

Το εχει χωρισει σε 4-5 sections απο 100 φωτο το καθενα, αξιζει να τα δειτε ολα. :toomuchne (E.N.F.@56k):magic:

Το καλυτερο πραμα που εχουν δει τα ματια μου σε ολους τους τομεις του case modding

θελω να κανω register στο forum αυτο, μονο και μονο για να του δωσω συγχαρητηρια

:magic: E.N.F.@56k: Extremely NOT friendy @ 56Kbps

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Είναι αρκετά παλιό το mod. Αν ψάχνατε καλύτερα θα το βρίσκατε και εδώ. Ο τύπος έχει αρκετά λεφτά και είναι προφανώς τελειομανής, ή τον συνεπήρε η προσοχή και η έκταση που έλαβε το mod του. Πάντως είναι το καθαρότερο mod που έχω δεί.

Όταν ο ποιητής έλεγε γράψτην την Ιθάκη εκεί που δεν πιάνει μελάνι, τον δρόμο όμως για να φτάσεις εκεί ζήσε τον καλά και μην τον βιαστείς κάτι ήξερε.... :):):)

Ο τύπος είναι αστέρι, ακόμα και αν του πάρει έναν ολόκληρο χρόνο να το τελειώσει το καταλαβαίνω απόλυτα...

Όπως θα τον καταλάβω απόλυτα όταν αφού το τελειώσει το πουλήσει και ξεκινήσει να φτιάχνει άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Χθες, στις 23:30]

επιτελους καποιος συμφωνει μαζι μου

Ναι ρε αρχηγέ, αλλά δεν νομίζω ότι πια μπορείς να πεις αυτό είναι ωραίο και εκείνο δεν είναι. Υπάρχουν τομείς, πχ αυτό θα έμπαινε στον τομέα χρώμιο (κακίες), ή στον τομέα βιομηχανικό στυλ (εκεί το βάζω εγώ). Για τέτοιο φυσικά είναι ωραίο, αν προτιμάς μικρό σπίτι στο λιβάδι λουκ, προφανώς δεν είναι ωραίο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7 [Σήμερα, στις 11:43]

’σχετο, πώς έχει χρωμιώσει όλα αυτά τα εξαρτήματα ? Η διαδικασία είναι εύκολη ? , κοστίζει ? η θέλει να ξέρεις κάποιον που να στο κάνει σαν χάρη ?

"I had them chromed. A place in Sydney (www.bronzingstudio.com.au ) did them for me. Not cheap but wow! The finish is identical to the hi-brightness chrome finish on my metal parts."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.