Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Στις νορμαλ θερμοκρασιες που υπαρχουν στα σπιτια αυτη την εποχη...δεν εχω θερμομετρο σπιτι να σου πω ακριβως ..εκανα την μετρηση το μεσημερι...25 βαθμοι ισως?

Link to comment
Share on other sites

Στις νορμαλ θερμοκρασιες που υπαρχουν στα σπιτια αυτη την εποχη...δεν εχω θερμομετρο σπιτι να σου πω ακριβως ..εκανα την μετρηση το μεσημερι...25 βαθμοι ισως?

Είναι μαθηματικά αποδεδειγμένο οτι με μια αεροψυξη δεν μπορεις να κατέβεις κατω απο την θερμοκρασια περιβαλοντος (αερα).

Οποτε..ή το προγραμμα που βλεπεις τις Temps κανει λαθος..:p

ή αντι για 25 ειχες περιπου 9-10 βαθμους..θερμοκρασια περιβαλλοντος.:p

:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα δειχνει σωστα γιατι το εχω τσεκαρει κ με everest k με rivatuner (την vga)

10 βαθμους αποκλειεται να εχω στο σπιτι παντως , γιατι το μεσημερι που μετρησα ειχε ηλιο και ειχε σχετικη ζεστη και φορουσα φανελακι στο σπιτι...με 10 βαθμους θα ειχα παγωσει

Link to comment
Share on other sites

Το "τσίρκο" μου...:hehe:

(σορρυ για την κακή ποιότητα)

t1199754_023.jpg

Παρακαλώ κάποιον admin να banάρει τον χρήστη Lazy Dog, γιατί τόλμησε να αποκαλέσει τσίρκο τον "Bασιλιά" των cases TJ-07:jump1:

Seb ωραίος:victory:

Link to comment
Share on other sites

ωραιο τσιρκο..:D
Ωραίος ρε φίλε. Βλέπω και blocks στα mosfets. Είσαι και μερακλής :banging:
Ευχαριστώ παιδιά...
Παρακαλώ κάποιον admin να banάρει τον χρήστη Lazy Dog, γιατί τόλμησε να αποκαλέσει τσίρκο τον "Bασιλιά" των cases TJ-07:jump1:
:pleasantry:
Link to comment
Share on other sites

με τι το εβαψες?(βαφη /σπρει??) και οταν το βαψες ορθιο η ξαπλωτο το αφησες να στεγνωσεΙ?

Το εβαψα με σπρευ ματ αφου το ετριψα με τριβειο πρωτα το κοιτι βαφτηκε ορθιο και τα πλαινα κατω επιπεδα για να μην τρεχει το χρωμα. Βεβαια θα εχεις καλυτερο αποτελεσμα αν το περασεις ασταρι πρωτα το ολο κουτι. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια θα εχεις καλυτερο αποτελεσμα αν το περασεις ασταρι πρωτα το ολο κουτι. ;)

Αστάρι πρώτα , μετά χρώμα και στο τέλος βερνίκι. Κυρίως για να αποκτήσει κάποια αντοχή το χρώμα. Χωρίς αστάρι ή έστω χωρίς βερνίκι το χρώμα φεύγει για πλάκα.

Βέβαια πάνω από όλα αυτά είναι η ηλεκτροστατική.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.