Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Nice Fantoma !!! υπεροχο κουτι.Να ρωτισω ξερεις κανενα e shop π να πουλα τους ρυθμιστες των ανεμιστηρων ? καταλαβες τι εννοω.Α , και να στελνει δωδεκανησα :D

http://www.aquatuning.de/index.php/cat/c68_Controllers.html

ελληνικο καταστημα δεν βρισκω..αυτοι στελνουν παντου!!!και με τεραστια ποικιλια..

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά ο 20άρης πάνω από ένα 12άρη?Επίσης ήθελε μόντα για να μπει?

1 μερα το δουλευω τωρα και αυτη με ανοιχτο το πλαινο γιατι ολο και κατι σκαλιζω/πειραζω οποτε δν εχω ακριβη εικονα. Αλλα σαβως περιμενω να βγαζει πιο πολυ ζεστη απο τι ο 120ρης.. Και ηθελε μοντα ναι..

230720101133.jpg230720101138.jpg

Nice Fantoma !!! υπεροχο κουτι.Να ρωτισω ξερεις κανενα e shop π να πουλα τους ρυθμιστες των ανεμιστηρων ? καταλαβες τι εννοω.Α , και να στελνει δωδεκανησα :D

Σε ευχαριστω! το μοντελο ειναι το zalman mfc1 plus οποτε μενει μονο να το βρεις σε καποιο e-shop διαθεσιμο. Απο εκει και περα ολοι θα σου στειλουν, γιατι οχι?? ;)

Link to comment
Share on other sites

φρεσκες Πανο! Θες να δεις πως φαινονται τα sleeved καλωδια? ;) Δεν τα εχω βαλει ακομα γιατι θα το ξαναλυσω συντομα.. Spiros

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

φρεσκες Πανο! Θες να δεις πως φαινονται τα sleeved καλωδια? ;) Δεν τα εχω βαλει ακομα γιατι θα το ξαναλυσω συντομα.. Spiros

μην πεις τιποτα!!σε καταλαβα απο την υπογραφη!!!!:hehe: ειδα το i/o ποτε προλαβες και πηρες?την asus εβαλες τελικα πανω??αυριο παραγγελνω περιμενω μειλ τους;)

Link to comment
Share on other sites

μην πεις τιποτα!!σε καταλαβα απο την υπογραφη!!!!:hehe: ειδα το i/o ποτε προλαβες και πηρες?την asus εβαλες τελικα πανω??αυριο παραγγελνω περιμενω μειλ τους;)

μερικες φωτο ειναι με την giga πανω :( εν τω μεταξυ αυριο κλεινει βδομαδα το e-shop χωρις φωνη και ακροαση :@

τωρα εχω την asus χωρις το backplate, γιαυτο θελω λιγο χρονο ακομα να ερθει, να βρω και καρτα ηχου, να το ξαναστησω και να τα βαλω ολα σωστα. Τωρα τα πεταξα μεσα οπως να ναι σχεδον!

ps: εχω και υπογραφη?? :hehe: εγω δν την βλεπω!! :p

Link to comment
Share on other sites

μερικες φωτο ειναι με την giga πανω :( εν τω μεταξυ αυριο κλεινει βδομαδα το e-shop χωρις φωνη και ακροαση :@

τωρα εχω την asus χωρις το backplate, γιαυτο θελω λιγο χρονο ακομα να ερθει, να βρω και καρτα ηχου, να το ξαναστησω και να τα βαλω ολα σωστα. Τωρα τα πεταξα μεσα οπως να ναι σχεδον!

ps: εχω και υπογραφη?? :hehe: εγω δν την βλεπω!! :p

nick εννουσα αμεσως εσυ!!!ναι αυτο εννουσα για το i/o..λεω ποτε κιολας το πηρε??!!δεν μου απαντανε στα μειλ μου να τα παραγγειλω..:(τα εχεις slevarei ολα τα υπολοιπα καλωδια??!!!δωσε φωτοοος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω, ειμαι σε δυσκολη φαση. Θελω ετσι απλα, να παρω ενα μεγαλυτερο κουτι απο το παρων που εχω, γιατι τα θελω ολα τελεια, ανετα κλπ. Δεν ξερω αν υπαρχει κανενα πλυν του Μοζαρτ. . . . Καμια προταση?????

Θελω να μπορω να βαλω και τους ανεμιστηρες μου, θελω να βαλω και τους δισκους και συναφη.

Στο παρον κουτι μου γινεται, αλλα με μοντες κλπ.

:sorry: αν ειμαι σε λαθος τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω, ειμαι σε δυσκολη φαση. Θελω ετσι απλα, να παρω ενα μεγαλυτερο κουτι απο το παρων που εχω, γιατι τα θελω ολα τελεια, ανετα κλπ. Δεν ξερω αν υπαρχει κανενα πλυν του Μοζαρτ. . . . Καμια προταση?????

Θελω να μπορω να βαλω και τους ανεμιστηρες μου, θελω να βαλω και τους δισκους και συναφη.

Στο παρον κουτι μου γινεται, αλλα με μοντες κλπ.

:sorry: αν ειμαι σε λαθος τοπικ.

Καλυτερα ανοιξε ενα νεο θεμα Λαζαρε ;)

Link to comment
Share on other sites

Μεινε με αυτο που εχεις για λιγο καιρο ακομα και με το που θα ερθει το 600t της corsair τσιμπα το ,το κουτι τα σπαει http://www.corsair.com/products/600t/default.aspx

Πωωωωωωωωωω.Τι μας εκανες τωρα....ποτε βγαινει ειπες?:drool::drool::drool:

Σε full βγαινει?

Έγινε επεξεργασία από billvent
Link to comment
Share on other sites

Να με και εγω μετα την αντικατασταση των δυο μεγαλων fan του Haf (πλαι και πανω).

dscn0197b.jpg

dscn0202p.jpg

ΥΓ. Μεγαλη η διαφορα σε θερμοκρασιες παντως μετα την αλλαγη σε ολα τα μερη του pc. (ambient 25c)

amb25.png

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το κουτι. Καλυτερο Cable Management πιστευω θελει

Ευχαριστω.

Σιγουρα θελω δυο 8πινα extension για την μητρικη για να περασουν πισω απο το κουτι.

Δυστυχως το μη modular psu δεν μου δινει και πολλα περιθωρια για παραπανω μαζεμα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι το real temp εχει multi 20 και το cpu-z 21?? bug?

Ειναι εξαιτιας του C1E. Το RealTemp δειχνει την πραγματικη τιμη του multi την δεδομενη στιγμη ενω το cpu-z το εχει παντα κλειδωμενο στην αρχικη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.