Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αψογο το κουτακι!

Μαυρο ,πολυ μαυρο μεσα ,μου αρεσει :clap:

Πολυ μερακλιδικη δουλεια,μπραβο !

Και ο aerocool shark που εχεις επισης ειναι απο τους αγαπημενους μου

Η asus direct cu απο θορυβο αληθεια πως παει? εχω περιεργεια πως ειναι απο θορυβο σε σχεση με τις gigagyte?

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Έχω ένα θέμα με το μαύρο η αλήθεια. Το αρχικό στήσιμο έχει γίνει από τον Κοπρίτη και εγώ προσπαθώ σε κάθε αλλαγή όσο γίνεται να το συντηρώ.

Δεν έχω-είχα Gigabyte για να μπορώ να συγκρίνω αλλά η Asus απλά δεν ακούγεται, βέβαια δεν την έχω στρεσάρει ακόμα αλλά και στα reviews πάει πολύ καλά! Η κάρτα σπέρνει και από επιδόσεις και από ενφάνιση, και σε μητρικές σαν την δικιά μου δεν ενοχλεί και το ότι καταλαμβάνει 3 slots.

Έγινε επεξεργασία από PREDATOR 15
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε Κωνσταντίνε!Άριστο το κουτί σου!Περιμένουμε γρήγορα την αναβάθμιση που ανακοινώνεις! :T:

Γειά σου Παρασκεύα ! Χαίρομαι που αρέσει σε σένα που έχεις ίδιο κουτί:)

Κάτι ετοιμάζει ο Κοπρίτης για την επόμενη εβδομάδα.....

Link to comment
Share on other sites

predator τι εχεις κανει στην dcu και δεν εχει στραβωσει?οσες βλεπω εχουν παρει τον κατηφορο απο την μια πλευρα..πολυ ωραιο το κουτι σου παντως:T:

Φίλε μου επειδή το είχα δει και εγώ στα άλλα κουτιά και είχα παραξενευτεί αλλά δεν είναι ούτε στράβωμα της κάρτας από το βάρος βέβαια όπως είχα διαβάσει κάπου.

Η ψύκτρα όπως θα παρατηρήσεις δεν είναι κλειστού τύπου και δεν διατηρεί ευθείες γραμμές το πλαστικό cover, οπότε και ελάχιστα χιλιοστά να έχει μετακινηθεί η ψύκτρα δείχνει στραβή μέσα στο κουτί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως πάλι και να στέκει ευθυτενής και αγέρωχη επειδή είναι φρεσκο-εγκατεστημένη.

Με τον καιρό μεγαλώνει η κλίση από το βάρος.

Γενικά και οχι ειδικά μιλώντας.

καλοδούλευτη με την ευκαιρία:T:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως πάλι και να στέκει ευθυτενής και αγέρωχη επειδή είναι φρεσκο-εγκατεστημένη.

Με τον καιρό μεγαλώνει η κλίση από το βάρος.

Γενικά και οχι ειδικά μιλώντας.

καλοδούλευτη με την ευκαιρία:T:

Πραγματικά παιδιά η κάρτα δεν είναι ιδιαίτερα βαριά, ξεγελιόμαστε όλοι από τον μεγάλο όγκο. Ουσιαστικά η κάρτα είναι σχετικά ''άδεια'' και απο όσο καταλαβαίνω ίσως και γι΄αυτό να ψύχεται καλύτερα από την εργοστασιακή έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω συγκριτικά σε θερμοκρασίες με την Twin Frozr II που έχω....Παρεπιπτώντος πολύ όμορφο το κουτί.

υγ: τι τάση παίρνει από default και τι ρολόγια έχει? Είμαστε και γείτονες:)

Κοίτα επειδή δεν έχω ασχοληθεί σχεδόν καθόλου με αυτά που μου ζητάς αφού είμαστε και κοντά έρχεσαι μια μέρα από το σπίτι και βλέπουμε ότι θες.

Σε idle με GPUZ δείχνει 41°c με default ρολόγια. Βέβαια το κουτί έχει 4 x 200 mm , 1 x 140 mm και 3 x 120 mm fans είναι και αρκετά μεγάλο με καλό cable management και αυτό βοηθάει.

Ότι θες στην διάθεση σου.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιλε,αλλα εχω μια απορια:pΤο κουμπι πανω στην νεκτροκεφαλη ειναι για να ανοιγει το pc?:T:[/quote

ναι το power button. ήθελε ένα κάπως μεγαλύτερο. πήγαινα για αεροπορικού τύπου αλλά ήταν on off.

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζοντας τις βελτιώσεις του κουτιού μου όσο το δυνατόν καλύτερα λόγο περιορισμένων εργαλείων, αλλά με ένα δυνατό χαρτί την βοήθεια του Κορπίτη μας !!!

23052011141-5925.jpg

23052011139-5923.jpg

23052011138-5922.jpg

23052011137-5921.jpg

23052011136-5920.jpg

23052011135-5919.jpg

23052011134-5918.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ !!

Δεν έχω τα κατάλληλο budget για να το κάνω αυτό μέχρι στιγμής, θα ήθελα να πάρω κάποια υδρόψυξη της Corsair για την CPU μόνο αλλά δύσκολο και αυτό !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.