Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Σπουδαια αλλαγη! Η μερα με την νυχτα!

Τελικα αν εισαι λιγο τριχας και με την εμφανιση περα απο καθ'αυτο το hardware τα sleeves αξιζουν με το παραπανω τα λεφτα τους.

Η πριν/μετα φωτο παραπανω θα πεισει και τον πιο παραδοπιστο.

Επισης μαν δεν ξερω αν ειναι τοσο μικρο το κουτι σου, αλλα το Η70 μοιαζει τεραστιο!

(τα στικς μνημων που πηγαν; )

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ο πρώτος που το παρατήρησε. Τα μικρά στικς (2χ1024μβ) τα πήρα γιατί έστησα ένα HTPC και δεν ήθελα να αγοράσω μνήμες. Για τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ τα 2χ2048 είναι μια χαρά.

Το κουτί μου είναι ένα σχετικά μεγάλο midi και όντως το Η70 είναι γομάρι. Φαντάσου με τον ένα φαν μόνο και με τον μειωτή στροφών σε idle έχω 33 βαθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Να και το καινούργιο μου PC..

Διαμπερές...

post-2868-1416075336,5089_thumb.jpg

Τα καλώδια από πίσω

post-2868-1416075336,422_thumb.jpg

Εν λειτουργία εσωτερικά

post-2868-1416075336,565_thumb.jpg

Άποψη της κάρτας γραφικών

post-2868-1416075336,6044_thumb.jpg

Εν λειτουργία ανοιχτό/κλειστό

post-2868-1416075336,6427_thumb.jpg

Κάποτε θα ανοίξω παραθυράκι στο πλαινό.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό! Μπράβο!:T:

Η Α70 είναι γομαράκι ε? Οι ανεμιστήρες της αλλάζουν? Δηλαδή να τους βγάλεις από τα πλαστικά που κουμπώνουν στην ψύκτρα και να βάλεις άλλους.

Η 6950 είναι 1 ή 2 GB? Βγάζει το ζεστό αέρα έξω από πίσω η όχι?

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό! Μπράβο!:T:

Η Α70 είναι γομαράκι ε? Οι ανεμιστήρες της αλλάζουν? Δηλαδή να τους βγάλεις από τα πλαστικά που κουμπώνουν στην ψύκτρα και να βάλεις άλλους.

Η 6950 είναι 1 ή 2 GB? Βγάζει το ζεστό αέρα έξω από πίσω η όχι?

Ω ναι είναι.. Δεν ξέρω αν αλλάζουν, δεν κατάλαβα, σίγουρα μπορούν να βγουν από εκεί αλλά δεν ξέρω αν θα σωθούν οι πλαστικο-ελαστικές βάσεις, οπότε αν θα πρέπει να βιδωθούν οι καινούργιοι. Ο κάτω ανεμιστήρας εβρισκε στο σύστημα που κλείνει η ψύχτρα στο σοκετ, για αυτό είναι και 5 χιλιοστά πιο προς τα έξω

1 GB, δεν είναι reference, ένα ανεμιστήρι είναι στο κέντρο, και γύρω της έχει ψύχτρα, υποθέτω ότι και δίνει κατευθείαν εκεί αέρα και πετάει προς τα έξω αρκετό, τουλάχιστον έτσι φαίνεται αν βάλω το χεράκι μου από πίσω..

πολύ ωραίο το pc σου:T: πόσα watt είναι το psu 520? τί cpu έχεις; συκώνει άνετα το psu την κάρτα γραφικών?

520, και είναι στα όρια για αυτή την κάρτα, στο thread που άνοιξα πριν τα πάρω είναι όλα τα πως και τα γιατί, δεν είμαι σίγουρος καν ότι της δίνω αρκετό ρευμα τώρα, αν χρειαστεί θα της δώσω διαφορετικά με κοννεκτοράκι (επίσης είναι όλα στο άλλο thread) http://www.thelab.gr/genika-gia-tous-i-y/neo-pc-pws-to-vlepete-97100.html

Ακόμα δεν έχω παίξει κάτι σκληρό να την δοκιμάσω την κάρτα

1090T είναι η CPU

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με το φιλο venom ενα μικρο συμαζεματακι το θελει!ειδικα αν παιξεις sleeve στα καλωδια θα γινει αριστουργημα

Πολύ συμμάζεμα, με την πρώτη ευκαιρία (μαζί με παράθυρο, στο πλαινο και ότι άλλο έχει προκύψει. Sleeve έχει, αλλά πολύ κακό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.