Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ωραίος αν και με την μητρική που έχεις επάνω και την κάρτα εγώ θα έπαιζα σε κόκκινο χρωματισμό/φωτισμό.

Λογικά είσαι οπαδός του μπλε οπότε ένα μπλε αυτοκόλλητο βινυλίου στην κάρτα θα έδενε νομίζω :T:

Από την μεριά μου:

Ευελπιστώ ότι αυτό θα είναι το last update του blue case.

Αλλαγές

1) pci brackets

2) thumbscrews

3) Sticker στην καλύπτρα και στα φουρφούρια

Το ευελπιστώ πάει στον Νικολάκη, που πλέον όπως είπα απέκτησε και άποψη στο πως πρέπει να είναι ένα pc από μέσα :fist::fist::fist:

Sorry για τις χάλια φωτογραφίες αλλά βιαζότανε κιόλας το καμάρι μου. Πλέον δεν ξεκολλάει απο το pc:wall:. Ρε τι παθαμε!!!!! :getlost:

edit: Μόλις είδα ότι κάτι μου ξέφυγεεεεε στο αυτοκόλλητο της καλύπτρας χαχαχαχαχαχα

pc160771.jpg

pc160772.jpg

pc160773.jpg

pc160774.jpg

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά και πάλι Αγάπη!

Χτύπα κι ένα "tatoo" πάνω στο block/pump της υδρόψυξης για να καλύψεις τους λευκούς κουρσάρους που τραβάνε άδικα την προσοχή ;)

Κρύβε λόγια βρε :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αν και με την μητρική που έχεις επάνω και την κάρτα εγώ θα έπαιζα σε κόκκινο χρωματισμό/φωτισμό.

Λογικά είσαι οπαδός του μπλε οπότε ένα μπλε αυτοκόλλητο βινυλίου στην κάρτα θα έδενε νομίζω :T:

karmen ευχαριστω για τα καλα σου λογια:clap:

εχω ενα μαρκαδορο μαυρο νομιζω ειναι για βαφη πλαστικων θα του ριξω ενα μαυρισμα

να φυγει η κοκκκινιλα πανω στην καρτα νομιζω ετσι θα δειξει καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι όχι ρε συ αμαρτία είναι. :fist:

Ενα κομμάτι βινυλιο από έναν με επιγραφές και αυτοκόλλητα πάρε. Μπες μέσα στο μαγαζί και πες του μάστορα θέλω 5 πόντους απο το ρολό, ουτε καν θα στο χρεώσει. :T:

Αν κατι συμβει και θες να την πουλήσεις ή RMA (έξω απο δω) απλά το ξεκολλάς

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι όχι ρε συ αμαρτία είναι. :fist:

Ενα κομμάτι βινυλιο από έναν με επιγραφές και αυτοκόλλητα πάρε. Μπες μέσα στο μαγαζί και πες του μάστορα θέλω 5 πόντους απο το ρολό, ουτε καν θα στο χρεώσει. :T:

Αν κατι συμβει και θες να την πουλήσεις ή RMA (έξω απο δω) απλά το ξεκολλάς

οκ θα το κοιταξω

Link to comment
Share on other sites

Tι ετοιμαζεις πάλι;

Aυτά είναι για φίλο!

Εγώ μια μικρή αλλαγή ακόμα έχω να κάνω μέχρι τα χριστούγεννα και απο 26 και μετά θα φύγω Γερμανία οπότε ο νέος χρόνος θα φέρει και μόντες ελπίζω :p :P

Link to comment
Share on other sites

Θα λεγε αλλα το βλεπουμε απο του χρονου.Τελευταια αναβαθμιση αυτη για το pc για ~1.5 χρονο λογω πανελληνιων.(αντε ισως γινει μια αλλαγη μητρικης γιατι εχει καει το πρωτο x16 slot και η καρτα παιζει x8)

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλα περναει δυσκολα rma γιατι εχει σε αρκετα σημεια βαζελινη απο μονωση και φευγει δυσκολα.Καποια στιγμη μεσα στις γιορτες ελπιζω να βρω χρονο και διαθεση να την καθαρισω και να την παω αλλιως και τσι καλα ειμαι.Απο x8 σε x16 ειναι απειροελαχιστες οι διαφορες σε καθημερινη χρηση,δεν προκειται να benchαρω κι ολας οποτε δεν εχω μεγαλο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξις: Τι μπορούμε να βάλουμε κάπου ενδιάμεσα σε sleevarισμένα καλώδια (όπως το 24άπινο και τα λοιπά 8απινα καρτών γραφικών) ώστε να μην μπλέκονται μεταξύ τους;

όπως πχ στο πανεμορφο καλώδιο του Doc1355 παραπάνω δεν θέλω να μπλέκει το μπλε με το ασπρο και το μαύρο σε όλο το μήκος του αλλά να διατηρεί το σχήμα, την σειρά

Κάτι σαν πλαστικούς -διαφανείς; οδηγούς σκεπτόμουν...Υπάρχει κάτι εκεί έξω;

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξις: Τι μπορούμε να βάλουμε κάπου ανδιάμεσα σε sleevarισμένα καλώδια όπως το 24άπινο και τα λοιπά 8απινα καρτών γραφικών ώστε να μην μπλέκονται μεταξύ τους;

όπως πχ στο πανεμορφο καλώδιο του Doc1355 παραπάνω δεν θέλω να μπλέκει το μπλε με το ασπρο και το μαύρο σε όλο το μήκος του αλλά να διατηρεί το σχήμα, την σειρά

Κάτι σαν πλαστικούς -διαφανείς; οδηγούς σκεπτόμουν...Υπάρχει κάτι εκεί έξω;

To πιο εύκολο που μπορείς να κάνεις είναι να τραβάς το sleeve όσο πιο σφιχτά γίνεται για να τεντώνει και να μην πηγαίνει δεξια αριστερά και μπλέκεται με τα άλλα!

Αλλιώς παίρνεις plexy και κάνεις κάτι τέτοιο..

post-21174-1416075691,2266_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.