Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Μετα απο 3 χρονια ειπα να αναβαθμιστω λιγακι, ετσι ωστε πηρα 2 GTX580, εναν i7 980X και εναν SSD.

Φυσικα επρεπε να αλλαξω και ψυγεια/blocks ωστε να αντεξουν τις νεες καταστασεις. Το ολο δεσιμο/στησιμο το εκανε ο Γιωργος ακα @Κοπρίτης και γι' αυτο ειναι τοσο μαζεμενο :p

Τοv ευχαριστω πολυ και για την εξαιρετικη δουλεια, τις συμβουλες και την υπομονη που ειχε αφου τον ειχα λιωσει σε ερωτησεις/αποριες/χαζο-ιδεες κλπ.

post-376-1416076022,7013_thumb.jpg

post-376-1416076022,8749_thumb.jpg

post-376-1416076023,1097_thumb.jpg

post-376-1416076023,3158_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια ειπα να αναβαθμιστω λιγακι, ετσι ωστε πηρα 2 GTX580, εναν i7 980X και εναν SSD.

Φυσικα επρεπε να αλλαξω και ψυγεια/blocks ωστε να αντεξουν τις νεες καταστασεις. Το ολο δεσιμο/στησιμο το εκανε το Γιωργος ακα @Κοπρίτης και για αυτο ειναι τοσο μαζεμενο :p

Το ευχαριστω πολυ και για την εξαιρετικη δουλεια, τις συμβουλες και την υπομονη που ειχε αφου τον ειχα λιωσει σε ερωτησεις/αποριες/χαζο-ιδεες κλπ.

Πολυ ωραιο ισως η προσθηκη sleeve σαν αυτα να εδενε ωραια

eBay - The UK's Online Marketplace

8 Pin ATX / EPS 34cm Black & Blue PSU Power Supply Extension Cable UV Reactive | eBay

8 Pin Pcie / VGA 34cm Black & Blue PSU Power Supply Extension Cable UV Reactive | eBay

Link to comment
Share on other sites

Ας βάλω και εγώ το δικό μου ,που μετά από τις παρεμβάσεις του μαγικού χεριού του @Κοπρίτη, μετά από χρόνια αγέρα πήγα στους καταρράκτες !!!!!

Δύναμη το "κουτάκι" σου, αλλά αυτά τα φουρφούρια στις ram χαλάνε όλη την εικόνα από τους καταρράκτες.

Link to comment
Share on other sites

Δύναμη το "κουτάκι" σου, αλλά αυτά τα φουρφούρια στις ram χαλάνε όλη την εικόνα από τους καταρράκτες.

εκτος και αν τα μονταρει και βαψει τις φτεροτες πορτοκαλι και αυτες ;)

Link to comment
Share on other sites

εκτος και αν τα μονταρει και βαψει τις φτεροτες πορτοκαλι και αυτες ;)

Για μενα ισως και αν το εβγαζε ισως ηταν καλυτερα μονο φασαρια κανει μιας και δεν εχω καταφερει να βρω μνημες πλεον που να ζεστενοντε τοσο πολυ για να θελουν τα ανεμηστηρακια , ισως και 2 προκτασουλες sleeved στη καρτα γραφικων για να ειναι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Θες ακόμα δουλεια :D....

Αν καπνίζεις μην το κάνεις λευκό αν δεν καπνίζεις είναι ωραίο. Εγώ ακόμα δεν έχω τελειώσει το δικό μου λευκό rc1000

Link to comment
Share on other sites

Θες ακόμα δουλεια :D....

Αν καπνίζεις μην το κάνεις λευκό αν δεν καπνίζεις είναι ωραίο. Εγώ ακόμα δεν έχω τελειώσει το δικό μου λευκό rc1000

To Mpriki ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΥΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ :p

Link to comment
Share on other sites

To Mpriki ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΥΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ :p

Οικονομικές και τεχνικές δυσκολίες δυστυχώς. Τι χυτρα, με τις περικοπες θα γίνει μπρίκι κουκλόσπιτου.

Link to comment
Share on other sites

Δύναμη το "κουτάκι" σου, αλλά αυτά τα φουρφούρια στις ram χαλάνε όλη την εικόνα από τους καταρράκτες.
εκτος και αν τα μονταρει και βαψει τις φτεροτες πορτοκαλι και αυτες ;)
Για μενα ισως και αν το εβγαζε ισως ηταν καλυτερα μονο φασαρια κανει μιας και δεν εχω καταφερει να βρω μνημες πλεον που να ζεστενοντε τοσο πολυ για να θελουν τα ανεμηστηρακια , ισως και 2 προκτασουλες sleeved στη καρτα γραφικων για να ειναι κομπλε

Ειναι πρωτο, δευτερο σταδιο ακομα:p

"Φιλτρο προγραμμα εξατμιση"

μετα θα περασει στα πιο χοντρα

καλυπτρες, κι αλλα presleeved κτλ...

α και οι μνημες τρωνε 2.1v το θελουν το αερακι τους

ισως με μονταρισμενα fanακια οπως λεει κι Σταυρος να συνδυαστει το τερπνον μετα του ωφελιμου!

Link to comment
Share on other sites

Δύναμη το "κουτάκι" σου, αλλά αυτά τα φουρφούρια στις ram χαλάνε όλη την εικόνα από τους καταρράκτες.

μπήκαν για να κρύψουν λίγο την ασχήμια του κίτρινου μπλε που είναι τα σοκετ των μνήμων πάνω στην μητρική.! στην πρώτη ευκαιρία αλλαγής συστήματος ( θα υπερισχύσει κάτι σε μαύρο ) θα φύγει και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Με φώναξες; :p

Πολύ ωραίο μέχρι στιγμής :T:

Γιώργο μπορείς να μου πεις ποιο υγρο μπήκε μέσα;

Σε ευχαριστώ πολύ , αλλά μέχρι να φτάσω κάτι αντίστοιχο-όμορφο σαν το δικό σου έχω πολύ αγώνα-moda ακόμα !!!

Μπήκε αν θυμάμαι καλά mix Aquacomputer. κίτρινο + κόκκινο για να βγει το περτικαλί !!!

(αν κάνω λάθος ας με διορθώση ο Γιωργος )

Έγινε επεξεργασία από galactob
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.