Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

τα καλωδια απο το μπροστα πανελ μπορουν να ερθουν πισω απο την μητρικη?

βαλε ενα backplate στην 690 :D

τι ειναι αυτο στο κατω κατω pci slot?

Πρέπει να είναι διακοπτάκι για τα led (nzxt?)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε γιατί έβαλες και στο μπλοκ αυτοκόλλητο;Εκεί με χαλάει λίγο,όλα τ'άλλα είναι τέλεια.

Έτσι πως το βλέπω θα μ'αρεσε λίγο χρυσό χρώμα ή ακόμα καλύτερα σε απόχρωση χαλκού (σαν supreme hf full copper)!

To carbon fiber vinyl πόσο το πήρες;Γιατί εγώ παίρνω μεγαλη ποσότητα από ebay,όχι της 3μ αλλά αρκετά καλό και βγαίνει πολύ φτηνό

αύριο που ελπίζω να έχω χρόνο θα ασχοληθώ με το θέμα ( είχα δοκιμάσει με τρύπα στη μέση να φαίνονται τα φώτα αλλά ήταν χειρότερο....)

Το carbon το είχα πάρει κάποτε από Περιστέρι για άλλο λόγο ( νομίζω Θεοδώρου... Θεοδοσίου κάπως έτσι... και είναι ο επίσημος εισαγωγέας της 3Μ ( τουλάχιστον ήταν τότε))

και έχει περισέψει κανά μισό τετραγωνικό..

Link to comment
Share on other sites

αύριο που ελπίζω να έχω χρόνο θα ασχοληθώ με το θέμα ( είχα δοκιμάσει με τρύπα στη μέση να φαίνονται τα φώτα αλλά ήταν χειρότερο....)

Το carbon το είχα πάρει κάποτε από Περιστέρι για άλλο λόγο ( νομίζω Θεοδώρου... Θεοδοσίου κάπως έτσι... και είναι ο επίσημος εισαγωγέας της 3Μ ( τουλάχιστον ήταν τότε))

και έχει περισέψει κανά μισό τετραγωνικό..

Δες και αυτό αν σ'αρεσει,εχει και μικρότερες ποσότητες αλλά εγώ θα πάρω το μεγάλο κάποια στιγμή.Είναι ανάγλυφο σαν το 3μ 24" x 80" Carbon Fiber Vinyl Sheet 60cm x 200cm BLACK | eBay

Link to comment
Share on other sites

Minor Carbon update

Η100 - Rear fan

c2Czm.jpg

PSU_hiding

KSzqm.jpg

VIDwk.jpg

T9c9r.jpg

full image

bjKrD.jpg

χρησιμοποιήθηκε 3Μ DINOC CA 421 carbon fiber black matte ....( ...απίθανο υλικό....)

αύριο θα επιχειρηθεί ¨ντύσιμο¨ της πλαστικούρας των ανεμιστήρων των σκληρών και γενικότερη βελτίωση

του θέματος... όρεξη να υπάρχει και ένα θερμοπίστολο...

(την 690 δε μου πάει καρδιά....)

Ποσο βγηκε το carbon?

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω καλα?? IDE σκληροι?? :eek::)

IDE IDE! Καλα βλέπεις! Αφου κάνουν τη δουλεια τους μια χαρα ειναι!!! Εκει που εχουν παει οι τιμές τους...! Κάπου υπάρχει και ένας Sata αλλα δεν φαίνεται!!!! :p

Sending from ♣ Green ♣  iPhone  4s ... using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις και δισκέτα; :p

Πάντως εντάξει είναι δεν φαίνεται τόσο άσχημο το καλώδιο...

Αμε Αμε και δίσκετα! Απο τις παλιακες τις μεγάλες!!! :p πλάκα κάνω ε; Είπαμε όχι και τόσο πίσω!!!! Το καλώδιο μ έβγαλε την πίστη αλλα κρύφτηκε τελικα!!!! :p

Sending from ♣ Green ♣  iPhone  4s ... using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] εντάξει πετα το το κουτι δεν λέει μια κακάσχημο δεν βλέπεται πονεσαν τα ματια μου :p

Θα του βάλεις και turbo εκτός απο carbon ? feel the need the need for speed

Link to comment
Share on other sites

Minor Carbon update

Η100 - Rear fan

c2Czm.jpg

PSU_hiding

KSzqm.jpg

VIDwk.jpg

T9c9r.jpg

full image

bjKrD.jpg

χρησιμοποιήθηκε 3Μ DINOC CA 421 carbon fiber black matte ....( ...απίθανο υλικό....)

αύριο θα επιχειρηθεί ¨ντύσιμο¨ της πλαστικούρας των ανεμιστήρων των σκληρών και γενικότερη βελτίωση

του θέματος... όρεξη να υπάρχει και ένα θερμοπίστολο...

(την 690 δε μου πάει καρδιά....)

Περιμενουμε πως και πως φώτο με φωτισμό-ledoταινία κατι...:p

Να μπει λίγο χρωματάκι ρε συ..

Πολύ καλή δουλειά με το carbon το πέτυχες βλέπω χωρίς φουσκάλες....:T:

Link to comment
Share on other sites

Ποσο βγηκε το carbon?

τον βρήκα... εδώ

μου έστειλε και τιμές:

1. 3Μ DINOC CA 421 carbon fiber black matte, πλάτος 1.22m, κόστος 53.00€/m² συν ΦΠΑ, πιο χοντρό και ανθεκτικό

2. 3M Scotchprint 1080 CF12 carbon fiber black gloss, πλάτος 1.52m, κόστος 42.00€/m² συν ΦΠΑ, πιο ψιλό και έυκαμπτο

3. Το μαύρο ματ 3Μ Scothprint M12 Black Matte παράγεται σε πλάτος 1.52m, με κόστος 20.00€/m² συν ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβά το πήρες. Απο ebay έφερα mat vinyl λευκό, μαύρο και μπλέ με λιγότερα απο 20€ και πολύ καλής ποιότητας. Πάνω κάτω τόσο έκανε και το carbon

Ναι σαν το λινκ που έβαλα παραπάνω.Για 60x200cm έδωσα μόνο 23 ευρώ.Σχεδον όλο το κουτί μπορεί να ντυθει :)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβά το πήρες. Απο ebay έφερα mat vinyl λευκό, μαύρο και μπλέ με λιγότερα απο 20€ και πολύ καλής ποιότητας. Πάνω κάτω τόσο έκανε και το carbon

Δεν αγόρασα τώρα..... Υπάρχει πολύ καιρό στην αποθήκη....

Απλά τώρα αυτές είναι οι τιμές του...

Όταν είχε αγορασθεί ντύθηκαν πολλά πράγματα και έπρεπε να δω από κοντα την ποιότητα

Αν έχεις λινκ για το ebay στείλε αν το βρεις

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.