Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Intel I7 2600|Sabertooth P67|Corsair Vengeance 8Gb 1600|Palit GeForce 450GTS|Noctua NH-L9i.

http://sdrv.ms/U3Cims

Αν κάποιος έχει προτάσεις ή συμβουλές καλοδεχούμενες...

Eξαιρετικο τελικο αποτελεσμα ;)

Το sleeving στα χρωματα της noctua ειναι εκπληκτικη λεπτομερια που κλεβει την παρασταση ! :T:

Νομιζω δεν το εχω ξαναπετυχει σε αλλο setup ποτε.

Τι προτασεις;

Σε cable management νομιζω εισαι πολυ καλος / σε hardware, με μια "ανωτερη" καρτα γραφικων και καμια μα καμια αλλη αλλαγη, το HTPC γινεται ανετα GamingPC οποτε ναι, καμια προταση :p

Καλη χρονια & σε σενα!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,είδες ε; το hardware που μου έδωσες το έχω στα ώπα ώπα..;).

όντως η επόμενη κίνηση θα είναι η αγορά κάρτας γραφικών για να φορτώσω και κανένα παιχνιδάκι πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Συμμάζεψε λίγο το καλώδιο τροφοδοσίας της δεύτερης κάρτας αν δεν βαριέσαι. Πέρνα το από την τρύπα δίπλα στο τροφοδοτικό και φερτο απο την τρύπα που φέρνεις και το άλλο. Πιαστα και μέχρι το σημείο που χωρίζουν και είσαι jet.

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ πολύ ωραίο..πιο κουτί εχεις;;

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Corsair 500R ειναι!!!!

[MENTION=23268]Trexx[/MENTION] μόλις την είχα κουμπώσει και έκανα τα τεστ για αυτό είναι έτσι!!!

[MENTION=10167]rory[/MENTION] έχεις ένα δίκιο!! :D

Link to comment
Share on other sites

Για τρέξε ένα occt psu test να δούμε. 480 είναι το cf των 6870 oπότε υπολόγιζε 30-40 κάτω.

Μου πετάει μήνυμα οτι το Crysis2 σταμάτησε να λειτουργεί και κλέινει!!! :hm::hm::hm:

Το έκανα!!

Έχω μικρο UPS και αρχίζει και καταχτυπάει!! χα0χα0χ0αχ0αχ0α0χαχ0αχ0 τρόμαξα προς στιγμή μετά είδα 74 βαθμούς και λέω άστο καλύτερα!!!

Μια φορά σε NFs most wanted το καινούργιο τα παίζει όλα στο τέρμα χωρίς το παραμικρό!!!

Έγινε επεξεργασία από hAic
Link to comment
Share on other sites

Στο nfs λογικα πρεπει να παιζουν χαλαρα οι καρτες γιατι ειναι κλειδωμενο στα 60 fps.καλο θα ηταν να τρεξεις το occt για να εισαι σιγουρος.

οπως και να εχει βαλε στο προγραμμα ενα καινουριο τρφοδοτικο.

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ε βγαλε να δουμε και τους σκληρους :)

oi 2 ssd φαίνονται βιδωμένοι πάνω στην καλύπτρα του τροφοδοτικού:p

οι άλλοι 3 μηχανικοί είναι τοποθετημένοι στην θέση τους στα hdd bay.

πήρα φώτο μόνο τους γρήγορους:dirol::p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.