Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

[MENTION=31465]Skrillex[/MENTION] το pc σου απλα γ.μαει!!!:-O ΕΥΓΕ πολυ καλο και δυνατο αποτελεσμα!

Ρε συ το mouse το mamba ειναι?Το ανοιξες και του βαλες κοκκινα led γιατι εχω το ιδιο και θελω να το κανω κοκκινο και εγω!

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Φοβερή δουλειά @Skrillex αλλά πιο πολύ μ`άρεσε το αρχικό post σου και οι ευχαριστίες στους ανθρώπους που σε βοήθησαν για να βγεί αυτό το αποτέλεσμα.Ευγνωμοσύνη μία λέξη που λείπει στις μέρες μας

Έγινε επεξεργασία από alldaynews
Link to comment
Share on other sites

@azazil1190

Χαιρομαι παρα πολυ σου αρεσε το αποτελεσμα φιλε μου! Να σαι καλα!

Το ποντικι ειναι το Razer Mamba Elite 2012 το οποιο εχει rgb led μεσα απο μονο του και το καθοριζει απο το προγραμμα τι χρωμα θες, ή αν θες να κανει κυκλικη κινηση, να γυρναει σε ολες τις αποχρωσεις του RGB.. Το ιδιο ισχυει και για την βαση φορτισης..

@alldaynews

Πιστεψε με περισσοτερη βαση εδωσα στις αναφορες στα ατομα που ανεφερα παρα στην ταξινομηση των φωτογραφιων.. Ηθελα να θερμοευχαριστησω και να αναφερω την θαυμασια δουλεια τους, αν και ηδη φαινεται στις φωτογραφιες. Επισης να διαφημισω την δουλεια τους, γιατι η δουλεια τους αξιζει να διαφημιστει οσο περισσοτερο γινεται, κατι που δυστυχως βλεπω οτι δεν γινεται απο αρκετα αλλα ατομα που συνεργαστηκαν με τα ατομα που ανεφερα.. Προσωπικη μου αποψη φυσικα..

Πολλες αξιες λειπουν στις μερες μας δυστυχως.. και θα εκλειψουν ακομα περισσοτερες με την παροδο του χρονου..

Να 'σαι καλα!

Έγινε επεξεργασία από Skrillex
Link to comment
Share on other sites

έλα μωρε σιγά το τραπέζι και το τραπεζομάντηλο :p

Χάλια είναι. Δηλαδή να το έβρισκα έξω απο τη πόρτα μου δε θα το μάζευα :p

btw Νίκο σκύλο ή γάτα έχεις;

Link to comment
Share on other sites

έλα μωρε σιγά το τραπέζι και το τραπεζομάντηλο :p

Χάλια είναι. Δηλαδή να το έβρισκα έξω απο τη πόρτα μου δε θα το μάζευα :p

btw Νίκο σκύλο ή γάτα έχεις;

αχαχαχα ειδες το πρασινο μπολακι εεε???? Σκυλακο!

Link to comment
Share on other sites

Και ένα πλαστικό κουτάλι είδα στο πάτωμα αλλά είπα να μη το σχολιάσω. :p

Αυτο ειναι για τα γατακια της γειτονιας :hehe::hehe: Παλι καλα που δεν ειδες και τιποτα αλλο :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές Νίκο,πολύ πιο όμορφο από πριν και το λευκό tubing μου αρέσει πολύ :banging::banging:

Eυχαριστω πολυ Μανο!Βαρεθηκα να σου πω την μαυριλα και τελικα μου αρεσει πολυ το αποτελεσμα.Ημουν μεταξυ λευκου μαυρου σωληνα και λεω ασπρο να κανει αντιθεση!

Link to comment
Share on other sites

Αντίθεση υπό όρους!

Όταν "ανάψουν τα φώτα", οι σωληνώσεις "ακολουθούν" τη μεταμόρφωση και διασπείρουν το φως σε πορτοκαλί τόξα ! ! ! :T:

Και κερασάκι στην τούρτα , το πόσο καλά έκατσε πάνω στο άσπρο , αλλά και στο "μεταμορφωμένο" πορτοκαλί, το μπλέ των vandal switch!

Αυτό δεν ξέρω αν το είχες προσχεδιάσει, αλλά "έκατσε κουφέτο" ! ! ! :yu:

Καλές γιορτές λοιπόν και Καλή διασκέδαση!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Αντίθεση υπό όρους!

Όταν "ανάψουν τα φώτα", οι σωληνώσεις "ακολουθούν" τη μεταμόρφωση και διασπείρουν το φως σε πορτοκαλί τόξα ! ! ! :T:

Και κερασάκι στην τούρτα , το πόσο καλά έκατσε πάνω στο άσπρο , αλλά και στο "μεταμορφωμένο" πορτοκαλί, το μπλέ των vandal switch!

Αυτό δεν ξέρω αν το είχες προσχεδιάσει, αλλά "έκατσε κουφέτο" ! ! ! :yu:

Καλές γιορτές λοιπόν και Καλή διασκέδαση!!!

:D

Αχχα μα που το ειδες ρε συ απλα ετυχε αλλα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια που αρεσει πολυ πιο πριν αυτο το αποτελεσμα.Κατσε να δουμε τωρα πως θα βγει στο μαυρο bench το δευτερο συστημα που θα ειναι με υγρα και φωτα uv μπλε τιποτα αλλο!Καλες γιορτες να χουμε φιλε μου με υγεια και τα αλλα ερχονται!!

Link to comment
Share on other sites

"...μαυρο bench το δευτερο συστημα που θα ειναι με υγρα και φωτα uv μπλε τιποτα αλλο!" :hmm:................:hmm:....:hmm::hmm:

:o

:rubik: ............:-O

:happy2: UnderWorld Mystery(s) consept! ! !

:T: :T:

Μια χαρά σε βρίσκω!

:D

Link to comment
Share on other sites

"...μαυρο bench το δευτερο συστημα που θα ειναι με υγρα και φωτα uv μπλε τιποτα αλλο!" :hmm:................:hmm:....:hmm::hmm:

:o

:rubik: ............:-O

:happy2: UnderWorld Mystery(s) consept! ! !

:T: :T:

Μια χαρά σε βρίσκω!

:D

Για να δουμε αυτο πως θα βγει παντος μου αρεσε η ονομασια UnderWorld Mystery(s) consept! ! !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.