Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Kimberley

Εγώ παιδάκια δεν έχω κουτί αλλά πιστεύω να μην πειράζει...:D :D :D :D

παει η μοδα με τα κουτια απο παπουτσια τωρα 10 προκες στο τοιχο η σε ενα plexy glass και εισαι οκ πραγματικα μοναδικη ιδεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Lolll ωραιος! Γλυτωσες το κοστος του κουτιου... !

Μην πέρνεις όρκο. Απλώς γλίτωσα ένα ακριβό κουτί αφού το συγκεκριμένο plexy-glass στοίχισε 58... χωρίς το τροφοδοτικό:D:p:D:p:D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kimberley

Εγώ παιδάκια δεν έχω κουτί αλλά πιστεύω να μην πειράζει...:D :D :D :D

Και οτι λέγαμε με ένα φίλο μου οτι φάση θα 'χε ένα PC κρεμασμένο στον τοίχο... :jump: Ωραίος! :T:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μιας και δεν είχα τπτ να κάνω το μεσημέρι κάθισα και περιποιήθηκα λίγο το κουτί και το ανέβασα πάνω στο γραφείο. Λέω έχω που έχω το τζάμι, μην χαραμίζεται. Είναι πολύ πιο ωραίο πάνω. Πιάνει φυσικά 30cm πλάτος από το γραφείο αλλά μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος! Θα ανεβάσω φωτογραφίες αύριο μιας και τη μηχανή την έχει ο πατέρας μου μαζί του...

Ερώτηση προς SATAδες: Πώς "κρύβετε" ρε παιδιά το καλώδιο SATA; Εγώ ποτέ δεν μπορώ να πετύχω ένα καλό αποτέλεσμα... Τώρα το τύλιξα κατα μήκος των round cables και μπορώ να πώ οτι είναι καλύτερο από το να κρέμεται ωστόσο και πάλι δε μου αρέσει...

Ερώτηση 2: Πώς καθαρίζετε το τζάμι; Έψαξα στο σπίτι να βρώ λίγο AZAX να δοκιμάσω αλλά δε βρήκα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

....Ερώτηση προς SATAδες: Πώς "κρύβετε" ρε παιδιά το καλώδιο SATA?.....

Παρε μια ιδεα στη σελιδα 22 (στο κουτι μου) για τα καλωδια SATA.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αν και εμένα δε με βολεύει πολύ αυτό το σύστημα μιας και είναι ψιλά οι θύρες οπότε δώρον άδωρον να κάνω όλλη τη διαδρομή... Θα το δοκιμάσω μάλλον όταν το ξανανοίξω (δε μου κάνει καρδιά να το πειράζω όταν είναι μαζεμένο) και θα δώ, μπορεί και να είναι καλύτερα... Μου τη σπάει ρε γμτ όταν το μαζεύω καλά καλώ και έχω ξεχάσει κάτι. Τώρα ας πούμε ξέχασα τους μπροστά ανεμιστήρες γιατί έχω περάσει τα καλώδια πίσω από την πρόσοψη και δεν τα είδα...

Υ.Γ.: Πήρα φωτογραφίες αλλά βαριέμαι να τις πετσοκόβω τώρα για να χωρέσουν... Ξεχάστηκα και τράβαγα σε 1024Χ768. Θα τις ανεβάσω άλλη ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ερώτηση προς SATAδες: Πώς "κρύβετε" ρε παιδιά το καλώδιο SATA; Εγώ ποτέ δεν μπορώ να πετύχω ένα καλό αποτέλεσμα... Τώρα το τύλιξα κατα μήκος των round cables και μπορώ να πώ οτι είναι καλύτερο από το να κρέμεται ωστόσο και πάλι δε μου αρέσει...

Γιατί δεν τις κονταίνεις από ότι είδα δεν είναι και πολύ δύσκολο μην σου πω και καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Να κοντίνω τα καλώδια ενωείς; Πώς γίνεται αυτό; Δεν ξέρω αν μερικά καλώδια έχουν αφαιρούμενα βύσματα και μπορείς να το κάνεις πάντως εμένα είναι fixed...

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω κυκλοφορούν καλώδια SATA 20cm-30cm.

Δεν έχ πετύχει σε ελληνικά on-line καταστήματα αλλά έχω δεί στα

http://www.caseking.de/shop/catalog/default.php?cPath=263_272 και

http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/Kustom_PCs_Shop_Serial_ATA_91.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από maglaras

Ακόμα είναι στην αρχή, αλλά πάρτε μια ιδέα για το πως θα είναι.

Ωραίος. Συμβουλή: Αν δεν σκοπεύεις να χρησιμοποιήσεις τις θέσεις για τους δίσκους ξύλωσε και τις βάσεις τους... Μετά μπαίνουν άνετα με τρείς περαστές βίδες. Δεν ξέρω αν το έχεις υπόψη σου αλλά καν'το και θα καταλάβεις τη διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από maglaras [Σήμερα, στις 03:44]

Ακόμα είναι στην αρχή, αλλά πάρτε μια ιδέα για το πως θα είναι.

πολυ μου αρεσει... που να το τελειωσεις κιολας... :cool:;) ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ωραίος. Συμβουλή: Αν δεν σκοπεύεις να χρησιμοποιήσεις τις θέσεις για τους δίσκους ξύλωσε και τις βάσεις τους... Μετά μπαίνουν άνετα με τρείς περαστές βίδες. Δεν ξέρω αν το έχεις υπόψη σου αλλά καν'το και θα καταλάβεις τη διαφορά...

Ειναι στα υποψην ;)

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ποιες uv εχεις βαλει και φοτιζουν τοσο πολυ??? ??? ???

2 AKASA και μια SHARKOON παρόμοιες σε απόδοση και οι 2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.