Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Προσωπικά δεν θα το έδινα σε άλλον να μου το φτιάξει γιατί ούτε όπως ακριβώς το θέλω μπορεί ούτε εγώ θα το ευχαριστηθώ. Στην τελική γιατί το έχουμε αυτό το thread; Για να παίρνουμε ιδέες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Δυο οπτικα

τεσσερεις σκληροι (τοτε..)

usb ports/ card reader

fan control για 8 fans

antec true control panel

και floppy βεβαιως βεβαιως...

να τα αφησω?

ορεξη να υπαρχει και ολα γινονται ρε...

;)

ποσο μαλλον τωρα πλεον με τα modular sleeved psus

αντε και κανα sata plextor dvd-rw

και κανα floppy usb...

γλυτωνεις πολυ πραμα....

Ακομα να γινε ΒΑΝ αυτος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

μαύρο!

:worship:

Η οπτική γωνία που προσεγγίζεις το συγκεκριμένο θέμα πιστεύω δεν ταιριάζει στο χαρακτήρα τούτου εδώ του τόπου δημοσίων συζητήσεων.

Το μαύρο είναι ένα απλό χρώμα. Σπάνια συντάσσεται και με ονόματα καταστημάτων - μεταφορικών εταιριών.

Aoratos, γενικά ο μόνος λόγος που έχει μια πιθανότητα να ταιριάζει το μαύρο, είναι η μαύρη γραμμή στο κάτω μέρος.

Πάντως δεν είναι και κακό, κάνει αντίθεση;)

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το photoshop η φωτογραφία είναι την ημέρα που μόλις στήθηκε το pc... Δεν θες να δείς σε τί κατάσταση ήταν το pc πριν μερικούς μήνες και ακόμα χειρότερα δεν θες να δείς πως είναι τώρα :hehe: όσο και να το καθαρίζω πάλι ρελοδουμπ γίνετε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Οσο για το photoshop η φωτογραφία είναι την ημέρα που μόλις στήθηκε το pc... Δεν θες να δείς σε τί κατάσταση ήταν το pc πριν μερικούς μήνες και ακόμα χειρότερα δεν θες να δείς πως είναι τώρα :hehe: όσο και να το καθαρίζω πάλι ρελοδουμπ γίνετε...

Γιατί δεν βάζεις φιλτράκια; Θα μου πεις χαλάνε την εμφάνιση... Ε, βάλτα ανάμεσα κουτί-fan...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Γιατί δεν βάζεις φιλτράκια; Θα μου πεις χαλάνε την εμφάνιση... Ε, βάλτα ανάμεσα κουτί-fan...

Εκτώς απο εμφάνηση που είναι το λιγότερο γιατι τα κρύβεις αν θές το άλλο θέμα είναι η ροή που σίγουρα χάνεις πολύ μεγάλο ποσοστό αέρα... ιδικά απο τους Low noise που δουλεύουν κοντά 1100 στροφές....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Εκτώς απο εμφάνηση που είναι το λιγότερο γιατι τα κρύβεις αν θές το άλλο θέμα είναι η ροή που σίγουρα χάνεις πολύ μεγάλο ποσοστό αέρα... ιδικά απο τους Low noise που δουλεύουν κοντά 1100 στροφές....

άσε και το άλλο, σκονίζονται τα φιλτράκια και περνάει ακόμη λιγότερος αέρας :p

( η περίπτωσή μου :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickthegreek [Σήμερα, στις 21:21]

ρε παιδιά πολύ ωραία τα κουτιά σας...αυτά τα sleeving kit απο το multirama κάνουν δουλειά μπας και κρύψουμε τίποτα και εμείς?:)

Οχι:getlost:

Παίδεμα, ξεφτίζουν, δεν είναι ελαστικά, πρέπει να βγάζεις molex (και αν έχεις sata χεστα), τα θερμοσυστελόμενα είναι της πλάκας κλπ κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Εμ... Εγώ τέτοια έχω και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Πάντως όντως το θερμοσυστελόμενο δεν είναι αρκετά σκληρό και τα δεματικά είναι πολύυυυυ λίγα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, Νίκο... Εγώ προσωπικά δεν τα πάω πολύ τα έτοιμα, και ειδικά του ocz που απ'ό,τι φαντάζομαι σκέφτεσαι. Είναι τελείως άλλη αίσθηση του να παίρνεις κάτι έτοιμο και τελείως άλλη να το φτιάχνεις μόνος. Όταν παίρνεις κάτι έτοιμο, λες "τι ωραίο" και "καλή αγορά" κ.τ.λ. αλλά μετά από κανένα μήνα σου περνάει ψιλοαδιάφορο. Όταν φτιάχνεις κάτι μόνος (και κάνεις καλή δουλειά εννοείται) σου σπάει τα νεύρα την ώρα που το κάνεις αλλά το κοιτάς μετά και λες "τι έκανα ο φούστης"... Εγώ θα έπαιρνα πάντως ένα τροφοδοτικό τέτοιου τύπου και αν είχε έτοιμα, λόγω εγγύησης θα έφτιαχνα δικά μου. Το καλύτερο θα ήταν αυτό πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.