Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

ξερεται κατι ομως τα ομορφα κουτια και τα ντιζαινατα δεν ειναι παντα αφτα που χρειαζομαστε.

σημασια εχει να χωρανε αυτα που εχουμε μεσα και την αισθητικη πλευρα την διωρθωνουμε λιγο μονη μας οσο μπορουμε βεβαια και μ΄αυτο τον τροπο νιωθουμε και λιγο

case modders:D :D

Link to comment
Share on other sites

το κουτι ειναι αριστερα σου ή δεξια σου? αν ειναι αριστερα τοτε ετσι βολεβει...τουλαχιστον εμενα και αν καταλαβα πως ανηγει...και επιπλεον συμφωνω πως τα διαστιμικα κουτια ειναι για παιδια 12-15 οπως και τα νεον και λοιπεσ λαλακιες...ενα ωραιο μαυρο κουτι με καλη κυκλοφορια αερα. αυτα ειναι το ενδεδιγμενο πιστεβω....βεβαια καθενας με τα γουστα του

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [31-03-2006 19:34]

το κουτι ειναι αριστερα σου ή δεξια σου? αν ειναι αριστερα τοτε ετσι βολεβει...τουλαχιστον εμενα και αν καταλαβα πως ανηγει...και επιπλεον συμφωνω πως τα διαστιμικα κουτια ειναι για παιδια 12-15 οπως και τα νεον και λοιπεσ λαλακιες...ενα ωραιο μαυρο κουτι με καλη κυκλοφορια αερα. αυτα ειναι το ενδεδιγμενο πιστεβω....βεβαια καθενας με τα γουστα του

Το κουτι ειναι δεξια μου (αριστερα δεν χωραει ετσι και αλλιως)

αλλα δεν μπορω να καταλαβω τον σχεδιαστη εχει παραθυρο στην αριστερη πλευρα του κουτιου

σαν να σου λεει θα το βαλεις δεξια σου ετσι ωστε να βλεπεις μεσα, αλλα το πορτακι θα ανοιγει απο δεξια προς τα αριστερα:boxed:.

Και ετσι δεν βλεπω ευκολα ουτε το πανελ που εχω μπροστα αλλα και το ανοιγμα το dvd ειναι

αβολο.

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως αν το θετεις ετσι....αλλα βασικα το παραθυρο ειναι αριστερα επειδη η μητρικες ειναι ατχ.... αναγκαστικα ειναι εκει και επισης ισως οι περισοτεροι θα βαζουν τα κουτια τους αριστερα οποτε....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

γιατι χαχαχα?? θα προτιμουσες καγκουργιες με λεντακια και αλλες ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ παντος τυπου βλακειας?? εγω παλι αυτο...

θα προτιμουσα ενα κουτι τυπου στακερ , σοβαροι λειτουργικο και φτηνο.

Link to comment
Share on other sites

ωραιος!

να σου πω...ενοχλει η μικρη (σχετικα με οθονες υπολογιστη) αναλυση της οθονης?

εγω σε 40αρα με αναλυση 1366χ768 συνεδεσα το pc και ηταν jet τα παιχνιδια... πολυ πιο ωραια εικονα απο το να παιζω με 1024χ768 στην 17αρα μου (1280χ1024 κανονικη αναλυση)...

και δεν ξεσκιζονται και οι καρτες γραφικων...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αν και φαντάζομαι πως γίνεται ένα ψιλομπάχαλο κάτω απ'το γραφείο... :p Δε μιλάω τόσο για τα καλώδια όσο για τα διάφορα που έχεις εκεί. UPS, sub, netmod κτλ κτλ. (να μαντέψω οτι όταν κάθεσαι ακουμπάς τα πόδια στο sub; Προσωπικά το συνηθίζω πάντως... :p)

Δείξε και το PC απο το πλάι μία να φαίνεται καθαρά το εσωτερικό. ;)

Α, και πέτα και καμιά κούτα ντε... :p

edit: Προσωπικά θα έβγαζα τα αυτοκόλλητα (?) που έχει πάνω η οθόνη. Με χαλάνε αρκετά... :tomato:

Επίσης δοκίμασε τα καλώδια των ηχείων να πηγαίνουν κατακόρυφα και τεντομένα κάτω. Πιστεύω θα ήταν λιγότερο ενοχλητικά στο μάτι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [Σήμερα, στις 23:44]

ωραιος!

να σου πω...ενοχλει η μικρη (σχετικα με οθονες υπολογιστη) αναλυση της οθονης?

εγω σε 40αρα με αναλυση 1366χ768 συνεδεσα το pc και ηταν jet τα παιχνιδια... πολυ πιο ωραια εικονα απο το να παιζω με 1024χ768 στην 17αρα μου (1280χ1024 κανονικη αναλυση)...

και δεν ξεσκιζονται και οι καρτες γραφικων...

Σε 40αρα δεν ξερω...αλλα σε 26αρα που ειναι ι δικια μου μια χαρα ειναι η 1360χ768

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 23:49]

Ωραίος αν και φαντάζομαι πως γίνεται ένα ψιλομπάχαλο κάτω απ'το γραφείο... :p Δε μιλάω τόσο για τα καλώδια όσο για τα διάφορα που έχεις εκεί. UPS, sub, netmod κτλ κτλ. (να μαντέψω οτι όταν κάθεσαι ακουμπάς τα πόδια στο sub; Προσωπικά το συνηθίζω πάντως... :p)

Δείξε και το PC απο το πλάι μία να φαίνεται καθαρά το εσωτερικό. ;)

Α, και πέτα και καμιά κούτα ντε... :p

edit: Προσωπικά θα έβγαζα τα αυτοκόλλητα (?) που έχει πάνω η οθόνη. Με χαλάνε αρκετά... :tomato:

Επίσης δοκίμασε τα καλώδια των ηχείων να πηγαίνουν κατακόρυφα και τεντομένα κάτω. Πιστεύω θα ήταν λιγότερο ενοχλητικά στο μάτι... ;)

ναι στο Sub και εγω...:) τι να κανω..

ναι θα τα βγαλω αλλα εχτες παρελαβα την οθονη...γιατο δεν τα εχω βγαλει ακομα..αλλα θα τα βγαλω...καλα που μου το ειπες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.