Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Και πόσους controllers θέλει για τους 32 δίσκους που κατάφερα και μέτρησα....άσε που θέλει και χώρια δικό του τροφοδοτικό μόνο για τους δίσκους και super σύστημα ψύξης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirDiman [Σήμερα, στις 15:12]

Εγω νομίζω ότι αυτό το πράμα είναι μόνο μούρη και τίποτα άλλο...

Συμφωνώ...τα καλώδια που είναι οεο? μήπως, μήπως λέω είναι ασύρματοι οι δίσκοι ????? :p :P

’σε που τα ροδάκια του case θα έπρεπε να είχαν γίνει κομμάτια από το βάρος...εμένα για κουφάρια δίσκων μου φαίνονται. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Συμφωνώ...τα καλώδια που είναι οεο? μήπως, μήπως λέω είναι ασύρματοι οι δίσκοι ????? :p :P

’σε που τα ροδάκια του case θα έπρεπε να είχαν γίνει κομμάτια από το βάρος...εμένα για κουφάρια δίσκων μου φαίνονται. :D

Διαβαστε το thread πρωτα......

Link to comment
Share on other sites

σημερα αν ολα πανε καλα και εφοσον το καταφερω θα δοκιμασω να κανω μοντα στο tsunami που εχω και ισως ανεβασω αυριο φοτος να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας βεβαια θα ειναι αεροψυξη αλλα εχω αγορασει την thermalright 120 extreme οτι καλυτερο απο οτι πιστευω σε αυτον τον τομεα αλλα στο tsunami αλλαζω πολλα πραγματα εκτος απο ανεμιστηρες !!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε παιδες , λες και είδατε την 2ρα παρουσία κάνετε . Τροφοδοτικό ο ένας ψύξη ο αλλος . File server ειναι το pc , ενα galaxy ας πουμε 850ρι τους σηκώνει ολους μαζι με το σύστημα [10w κατανάλωση ο ένας εχει ] ενώ απο θέμα ψύξης αν παιζει και με ανοικτο το κουτί με 3-4 12ρηδες καθάρισες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.