Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Darkman ωραίο και συμαζεμένο να ρωτήσω κάτι? δεν μπαίνει η ψήκτρα της CPU 90ο αριστερά έτσι ούτως ώστε ο ζεστός αέρας να ρουφιέται από τον ανεμιστήρα που έχεις πίσω τον 12άρι? Υπήρχε λόγος που την έβαλες έτσι? δεν σου χωράει? Πιστεύω ακράδαντα πως θα δεις διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Darkman ωραίο και συμαζεμένο να ρωτήσω κάτι? δεν μπαίνει η ψήκτρα της CPU 90ο αριστερά έτσι ούτως ώστε ο ζεστός αέρας να ρουφιέται από τον ανεμιστήρα που έχεις πίσω τον 12άρι? Υπήρχε λόγος που την έβαλες έτσι? δεν σου χωράει? Πιστεύω ακράδαντα πως θα δεις διαφορά.

Την εβαλα ετσι μονο και μονο γιατι μου αρεσι να βλεπω ετσι την ψηκτρα :) Η διαφορα σε τιμες θερμοκρασιας αμα την βαλω ετσι που λες(Σωστη θεση) θα εχει αποκλειση τιμων μεταξυ 2-5*C λιγοτερους :T:

sorry,αυτη η "κοκκινη πλεξουδα" που μοιαζει ωσαν το κοκορετσι ,ειναι το sata cable???

Ναι φιλε μου sata cable ειναι για την ακριβεια 2 sata cable

Link to comment
Share on other sites

Billys Αν συμμάζευες λίγο τα καλώδια θα ήταν ακόμα ποιο όμορφο. Όχι ότι δεν είναι αλλα λέμε τώρα... π.χ darkman16

Επιτέλους ξεφορτώθηκα τα IDE-DVDrw και βγήκε χώρος για τριπλό ψυγείο... Προς το παρόν 3x12" αθόρυβα φυσικά...

p1000945bc2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τo site έχει παρα πολύ καλά κουτιά με πολύ καλο συμμάζεμα μπορείς να πάρεις πολλές ιδέες. Δοκίμασε να βάλεις πίσω από τo mobo ίσος κανένα σατα. Μπορείς να πάρεις καμια ιδέα και από τo δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια απορια που με βασανιζει καιρο ειναι για ποιο λογο καποιος να παρει το coolermaster ενω με τα ιδια λεφτα παιρνει το σαφως ανωτερο (τουλαχιστον στα χαρτια) lian li 2000.

Ο μονος λογος ειναι αισθητικος αλλα και παλι το lian li μια χαρα ειναι. Υπαρχει κατι που μου διαφευγει?

Επισης μια ερωτηση σε κατοχους lian li 2000 + enermax 850 -1000 psus

Μπορεις να βαλεις το εν λογω τροφοδοτικο με τον ανεμιστηρα να κοιταει προς το εδαφος ΑΛΛΑ πανω στο μεταλλικο "σκαλι" που εχει το κουτι στην θεση του τροφοδοτικου?

Ρωταω γιατι ειδα να το βαζουν στην πανω πλευρα και μου φανηκε λιγο μη ασφαλες να στηριζεις ολοκληρο θηριο τροφοδοτικο σε 4 βιδουλες.(εκτος και αν στηριζετε και αλλου και δεν το ειδα).

Φωτος ευπροσδεκτες :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.