Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Οριστε και το δικο μου... Εχουμε και λεμε :

Μια πρωτη γευση

dsc01921nf8.th.jpg

Απο διαφορετικη γωνια

dsc01923lp4.th.jpg

Χωρις side panels

dsc01914by4.th.jpg

By night

dsc01908iu6.th.jpg

Cpu & Gpu

dsc01916wh3.th.jpg

Aτιμο μη-modural Psu

dsc01919ml3.th.jpg

Και μια απ'την αλλη μερια οπου γινεται της Καλλιοπης

dsc01913nc4.th.jpg

Ναι ξερω, δεν ειναι οτι το καλυτερο, αλλα ειναι το δικο μου και το αγαπαω... :inlove::o

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Raaazoor με το κουτί σου.

Πως είναι ο καιρός εκεί στην Γουαδελούπη?

Σοβαρά τώρα, σχετικά με το κουτί σου, εγώ θα άλλαζα τον προσανατολισμό της mugen (κατά 90 μοίρες αντίθετα στην φορά του ρολογιού) και θα έβαζα και έναν exhaust fan ώστε να φεύγει ο ζεστός αέρας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Raaazoor με το κουτί σου.

Πως είναι ο καιρός εκεί στην Γουαδελούπη?

Σοβαρά τώρα, σχετικά με το κουτί σου, εγώ θα άλλαζα τον προσανατολισμό της mugen (κατά 90 μοίρες αντίθετα στην φορά του ρολογιού) και θα έβαζα και έναν exhaust fan ώστε να φεύγει ο ζεστός αέρας.

Να σκασεις ατιμε emo tokio-hotel fanboy :p Οσο για την Mugen συνηθως σε benches και gaming την δουλευω Push Pull, κοτσαρω δηλαδη εναν 12ρη απο πανω, και φευγει απ'τις γρυλλιες (αρκετα ανοιχτες, περναει ανετα) του πανω μερος του κουτιου οποτε δεν εχει νοημα να τη γυρισω για να φευγει απο πισω...

Εδω δε καταλαβα τι ρολο βαρανε οι βιδες στα 5.25...:laughing:

Ητανε στανταρ με το CM, τρομερη πατεντα και μεγαλη ευκολια, ειχε γυρω στις 10+10 απ'τις μεγαλες, και 10+10 απ'τις πιο μικρες βιδιτσες...

Link to comment
Share on other sites

Honda22 ωραιο κουτακι. Μιας και εχεις μεγαλο καλωδιο σατα κρυφτο λιγο στο κατω μερος να μην φαινεται απο το παραθυρο.

RaaazoooR γιατι δεν βαζεις τους δισκους πιο μακρυα ωστε να αναπνεουν?

Link to comment
Share on other sites

RaaazoooR γιατι δεν βαζεις τους δισκους πιο μακρυα ωστε να αναπνεουν?

Εχεις ενα δικιο σε αυτο, αλλα πρωτον λογω του 12ρη μπροστα αεριζονται μια χαρα ακομα και κολλητα που ειναι, 30c και οι δυο περιπου, και δευτερον εχω φτιαξει τα Sata Cables πισω τα'χω κολλημενα και λοιπα, και βαριεμαι να τα ξυλωνω τωρα για να αλλαξω θεση στον κατω δισκο :o

:OT:

Αυτά τα λες γιατί δεν είδες το καινούργιο μου κούρεμα.:p

Α...και βάζε και κανένα τόνο ρε.

:OT:

Θελω φωτο ΤΩΡΑ! Τονους δεν εβαζα ουτε στην εκθεση στο λυκειο ρε, θα βαζω εδω? :fist:

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικό μου

sbfsser9779ed8zv2kfo_thumb.jpg c2o7iii2eyez8gpqryt4_thumb.jpgi6sro19ovawqj7dh84yz_thumb.jpg

Δεν θελω να πω κατι για το κουτακι σου,πολύ ωραίο είναι και τακτοποιημένο..Η παρατήρηση είναι για την αφίσα που φαίνεται στο πίσω μέρος της πρώτης εικόνας.. Tokio hotel?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να πω κατι για το κουτακι σου,πολύ ωραίο είναι και τακτοποιημένο..Η παρατήρηση είναι για την αφίσα που φαίνεται στο πίσω μέρος της πρώτης εικόνας.. Tokio hotel?:hehe:

Του μικρού μου αδερφού είναι :wall:..

Σιγά μην ακούω ροκ και ειδικότερα tokio hotel :whip:

Link to comment
Share on other sites

Είναι στο πρόγραμμα το βάψιμο του DVD σε μαύρο.

Από θόρυβο με 2 fans στα 2 drive cage + πλατης + οροφής + ψύκτρας (όλα είναι στα 1200 rpm) είναι πολύ ήσυχο.

Περισσότερο ακούγεται η 3870 νομίζω.

Μπα μια χαρά είναι τα καλώδια...:tomato:

Δεν έχω καμιά ιδέα πως να τα μαζέψω και άλλο. Είναι και το PSU που δεν είναι modular και με 6 δίσκους + DVD + όλα τα καλώδια για το front panel άστα να πάνε.

Κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.